RPW | JOIN THE REBELLION
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


 
IndeksIndeks  Oficjalna Strona RPW  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Wiecznie nie gasnący blask.

Go down 
AutorWiadomość
Fabulous

Fabulous


Wiecznie nie gasnący blask. Untitlededf Posts : 47
Likes : 12
Location : Dublin, Ireland

Wiecznie nie gasnący blask. Empty
PisanieTemat: Wiecznie nie gasnący blask.   Wiecznie nie gasnący blask. EmptyNie Lis 17, 2019 4:17 am






"Żaden dzień nie jest podobny do drugiego, każde jutro kryje w sobie cud, magiczną chwilę, która burzy stare światy i tworzy nowe gwiazdy. Które już zawsze będą błyszczeć. Najsilniejsza gwiazda to taka która mimo iż już błyszczy ile ma sił to nie przestaje próbować dalej, a czasem iskierka udaje się podpalić i znowu gwiazda osiągneła nowy poziom dzięki czemu bardziej błyszczy na tle innych"

Wiecznie nie gasnący blask. Receiv14




♤♤♤♤


3...2...1! Kamera!Akcja!

Słyszymy głośny klask, a kamera jest wzrócona na oszałamiający blask, świecący lśniej niż kryształy  lodu w słoneczny dzień. To ona, tak boska jedyna najsłodsza nasza Fabulous ślicznotka.

Fabulous: Dzisiaj powiemy sobie o czymś ważnym, o pragnieniach. Próbach i walkach. O kroplach potu i łez. Bo tak kiedyś wyglądało bycie częścią kobiecego wrestlingu. A teraz,to już jest całkiem inne gówno. Nie cieżką pracą i dzięki sobie coś osiągają tylko znajomościami. Serio? Kiedyś kobiety były jak perełki które zostały kryształami bo nie każdy może być diamentem, ale teraz mamy sam czarny brudny węgiel.

Czasem jak słysze ile to jestem w tym biznesie i że to że tamto. Wtedy zadaje sobie takie pytanie, jakim cudem robią starą babe z kobiety która w przyszłym roku dopiero skończy 25 lat. Ja nie jestem staro modna, jestem wciąż rozwijającym się kwiatem tego biznesu. Większość latających tu nieudacznic są w moim wieku albo starsze. Jednak to nie ważne, mimo upływu lat wciąż tu jestem. Nadal zaskakuje, potrafie zwyciężać. I nie, nie nie. Nigdy nie będę gorsza, jestem tylko co raz cholernie lepsza. Czy musze coś komu udowadniać? Nie, każdy sam najlepiej wie ile jest wart. A wartość diamentu jest bardzo wysoka. Więc czy naprawdę, ktoś wątpi jak wiele jestem warta i że będe osiągać tylko co raz więcej. Nie ważne które loserki będą wokół.


♤♤♤♤

Stara Fabulous ciągle musiała coś udowadniać wszystkim wokół i udowodniłam! Teraz udowadniam tylko sobie, jak jeszcze lepiej wyryć swoje imie w tej pięknie pisanej. A ja jestem jedną z tych które nie tylko zaczeły ją pisać, ale nadal kontynuje i nie zamierzam przestać. Bo na TRIBE OF LEGENDS chce po raz kolejny napisać coś oślepiającego wszystkich tych którzy są nie godni być tu. Jako pierwsza zgłosiłam  swój udział w tym fenomenalnym meczu. I z ringu zamierzam wyjść ostatnia, wygranie statuetki było czymś dobrym przynaje, jednak wygrana ... matchu da mi jeszcze większy rozbłysk. A przecież wszyscy dobrze wiemy, że kobiety kochają błyskotki. Nie obchodzi mnie jakie zdanie czy wrażenia mają o mojej osobie inne zawodniczki czy ludzie którzy nas oglądają. Ja naprawde skończyłam z dbaniem o to co inni powiedza. Robie to na co mam ochoe i licze się tylko z własnym zdaniem. Więc jeśli czegoś bardzo chce, a chce. To nawet uwierzcie mi że zatrudnie diabła żeby tak było.


Więc, chwila... jakie było to pytanie? Kto jest najlepszym przykładem do wygrania wielkiego kobiecego matchu? Dokladnie teraz na ta osobe patrzycie. Spójrzmy prawdzie w oczy kto będzie lepszym zwycięzcą Tribe Of Legends matchu niż sama legenda? Przecież legendy nigdy nie umierają, a ja jestem tego idealnym przykładem.

Wiecznie nie gasnący blask. Picsar21











Powrót do góry Go down
 
Wiecznie nie gasnący blask.
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
RPW | JOIN THE REBELLION :: REBELLION WRESTLING CENTER :: PROMO SECTION-
Skocz do: