RPW | JOIN THE REBELLION
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


 
IndeksIndeks  Oficjalna Strona RPW  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Temperamento latino!

Go down 
AutorWiadomość
Valentina

Valentina


Posts : 9
Likes : 4
Age : 33
Location : Chiapas, Mexico

Temperamento latino! Empty
PisanieTemat: Temperamento latino!   Temperamento latino! EmptyNie Lis 17, 2019 4:14 pm

LATINAS DO IT BETTER!
Latynoskie korzenie to moc sama w sobie. A my? My jesteśmy aż cztery. Cztery hiszpańskie temperamenty, cztery gorące serca i cztery przebiegłe umysły. Latina Hearts to coś, czego nie widzieliście nigdy dotąd. Z każdym krokiem bardziej siejemy spustoszenie i bardziej powodujemy, że trzęsiecie portkami. Ten wieczór będzie należał do nas kochani. Najpierw ja oraz Danielle zmieciemy z planszy takie średniaki jak Tanya i Rhonda, a później Tiffany lub ukochana Francesca wygrają Tribe of Legends Match. Widzicie nas? Słyszycie nas? Doskonale się składa. Uwielbiamy być w centrum uwagi, a tej nocy wszystkie oczy skierowane będą na LATINAS!

*Valentina wygłasza wypowiedź z hiszpańskim akcentem i nalewa sobie whisky do kryształowej szklanki. Spogląda przez okno na słoneczne niebo i zielony krajobraz. Bierze łyk alkoholu i krzywi się. Odkłada szklankę na szklany stolik.*

Arrr, zostało tylko kilka godzin. Ta noc będzie magiczna, ale i niebezpieczna zarazem. Może to tylko pre-show, ale to dopiero wierzchołek góry lodowej, którą topić będzie nasza gorrrrąca walka. Nie damy za wygraną, nie odpuścimy nikomu. Jesteśmy potężną siłą, której trzeba się bać. Nasze serca biją dla woli walki, dla chwały i zwycięstwa. Nie obchodzą nas fani, nie interesują porażki. Jesteśmy tu po to by zwyciężać, by każda z nas zrobiła światową karierę i by każdy, kto będzie miał styczność z Latina Hearts, miał w sobie strach, którego nie sposób pokonać. Jestem gotowa jak nigdy dotąd. Jestem żmiją pośród dziecięcych zabawek. Atakuję zawsze i bez żadnego ostrzeżenia. Nie patyczkuję się, nie pobłażam. Jestem ostra jak sztylet, trafiam w najciemniejsze błędy swoich rywali. Wbijam się w samo serce i wyciągam je gołą dłonią. Mężczyźni? Nie są w stanie mi się oprzeć. Mój patron to wąż. Najbardziej jadowity, najniebezpieczniejszy. Pamiętajcie. W każdych krzakach czai się zło, nie wkładajcie ręki tam, gdzie nie trzeba, bo możecie przekonać się na własnej skórze jak bolesne jest moje ukąszenie i jaki trujący jest mój jad. Za kilka godzin razem z Danielle wpełzniemy do ringu, opleciemy Was swoim łuskowatym ciałem, otulimy każdy kawałek Waszego ciała i uściśniemy tak bardzo i tak długo, aż ostatnia część Waszej duszy opuści Wasze biedne ciało. Latina Hearts to największe zagrożenie dla każdej z Was. To najbardziej dominująca frakcja w REBELLION Wrestling. Nic nas nie zatrzyma, latynoski ogień płonie w naszych sercach nieprzerwanie od tysięcy lat i jeszcze przez kolejne tysiące nie zgaśnie. Nie przeszkodzicie nam, nie dacie rady położyć kresu linii hiszpańskiego rodu. Od zawsze na zawsze… LATINAS DO IT BETTER!

*Valentina wychodzi z pokoju, a kamera kończy nagranie zbliżeniem na niedopitą szklankę whisky na szklanym stoliczku w apartamencie.*
Powrót do góry Go down
 
Temperamento latino!
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
RPW | JOIN THE REBELLION :: REBELLION WRESTLING CENTER :: PROMO SECTION-
Skocz do: