RPW | JOIN THE REBELLION
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


 
IndeksIndeks  Oficjalna Strona RPW  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 alll about of truth

Go down 
4 posters
AutorWiadomość
Elisabeth Queen

Elisabeth Queen


alll about of truth  Untitlededf Posts : 203
Likes : 63
Age : 36
Location : Queen City, Missouri

alll about of truth  Empty
PisanieTemat: alll about of truth    alll about of truth  EmptyCzw Lis 21, 2019 9:02 pm

<Uwaga, to proma zawiera w chuj przekleństw, wylewu żalu, walki o sprawiedliwość, obnaża wstydliwą prawdę o tym jaki jest wrestling i mało ma wspólnego z Tanyą Amell. Jeżeli masz z tym problem to nie już nie Moje zmartwienie.
A sponsorem dzisiejszego proma jest maść na ból dupy.
Ból dupy to jedna z chorób cywilizacyjnych XXI wieku. Narażone są na nie osoby pozbawione dystansu, oraz chorobliwie przekonane o swojej racji i wyższości nad innymi. Dlatego polecamy wszystkim maść na ból dupy.
Polecam ~ Elisabeth Queen)

alll about of truth  Masc-n10


Czy to jest do ciężkiej kurwy jakiś ponury żart ?
Czy ktoś za chwilę wyskoczy z za rogu i powie „Hej, daliście się nabrać. To wszystko nie było to nie było tak na poważnie. My tylko chcieliśmy ustalić granicę wkurwienia przez inne osoby po obejrzeniu gali Trible of Legends. No i ustaliliśmy… tylko, że ze sporą nadwyżką…” .
Jeżeli oglądaliście to ścierwo w doborowym towarzystwie i ktoś śmiał stwierdzić, że ta gala była dobra to znaczy, że ta osoba była na jakiś mocnych psychotropach i tak naprawdę oglądała galę nie od Rebellion tylko od MoW czy NAW albo mieliście zaszczyt oglądać tę galę wspólnie z jego twórcami.
Jak mam zgnoić galę, która sama się gnoi ? Kurwa mać… Przecież to gówno było kwintesencją tego jakie osoby tak naprawdę rządzą w Rebellion i jaki ta federacja prezentuje poziom.
W szczególności pokazały to walka o pas Rebellion World Championship oraz Tribe of Legends match. Zacznijmy od początku. Generalnie Tribe of Legends match nie powinna wygrać osoba ściśle powiązana z CT, bo źle wpłynęłoby to na odbiór samej gali. I samo CT bardzo dobrze o tym widziało.  Tym samym Scarlett po prostu nie mogła tego wygrać. Co więc się stało ? Postanowiono, że ustanowi ona rekord długości pobytu w ringu, czyli mniej więcej 55-57 minut oraz ustanowi jeden z rekordów wyeliminowań. Tym samym zakończyła tę walkę eliminując Lily, Nelly,… I MNIE.
Scarlett, Scarlett, Scarlett… ty nigdy się nie nauczysz się samodzielności. W RHC miałaś Reketa, w DoH razem byliście w CT, a teraz jesteś powiązana z CT w Rebellion. A to oznacza, że możesz wszystko co tylko ci się wymarzy, a właściwie prawie wszystko.  Dobrze wiesz, że to Ja od samego początku byłam dla ciebie największym zagrożeniem. Pozwól, że przytoczę ci słowa pewnego chińskiego filozofa, Sun Zi: „Jeżeli masz mniej wojska od wroga to musisz sobie znaleźć potężnego sojusznika”. Genialny ruch. SZKODA TYLKO, ŻE TWOIM SOJUSZNIKIEM JEST OSOBA, KTÓRA MOŻE WIĘCEJ OD TOWJEGO RYWALA, A NAWET WIECEJ. Naprawdę tak nisko upadłaś by CT musiało ci chronić dupę ?
Przed Criminal Town mieliśmy okazję skierować do siebie kilka mocnych słów. I mimo iż zarzuciłam ci wiele, obnażyłam o tobie całą prawdę i odbiłam piłeczkę na każdy twój zrzut to jednak ktoś tam z góry stwierdził, że to ty odniesiesz zwycięstwo w Last Woman Standing matchu... Zabawne jest to, że osoba weryfikująca nasze proma w 2016 roku była przeciwna temu by wprowadzić je do Masters of Wrestling jako forma aktywności. I co teraz ? Wielki kurwa zwolennik prom, napierdalający po 3k słów i „specjalista” …  Cóż…  Na twoje szczęście szybko zrewanżowałam się za tę porażkę, ale niestety uśmiech z twarzy zmazała Mi eliminacja w połowie pojedynku Tribe of Legends. Na szczęście bardzo szybko wrócił bo zostałaś wyeliminowana jako ostatnia przez (tfu) Fallen Angel, do której jeszcze się odniosę, zaprzepaszczając szanse na walkę o jakikolwiek pas. I to właśnie ten moment jest highlights’em twojej zjebanej kariery. Także już nie tylko nienawiść do twojej osoby, ale i twoje porażki jeszcze bardziej Mnie wzmacniają. Nie ma piękniejszego widoku jak Scarlett przegrywająca kolejną walkę. Musisz to robić częściej. Dobrze ci to zrobi.
Nie dobrze Mnie się zrobiło natomiast w main evencie ToL… ktoś Mi  może powiedzieć co tam się odpierdoliło ? Stefani Novak, czyli kolejny „CT Guy” wygrała z SiSi Diaz wygrywając tym samym główne mistrzostwo Rebellion. I chuj z tym, że straciła to mistrzostwo kilka minut później na rzecz Fabulous. SiSi nie zasłużyła na porażkę i utratę pasa z Stefani (czyt. osoba podlegająca CT).
Świetnie. CT przyznaje sobie mistrzostwa. Gratulację…
Po raz kolejny Rebellion udowadnia, że ma najgorszy Creativ Team w historii wrestlingu. Swoimi działaniami przebiliście nawet WCF… co wydawało się przez lata niemożliwe, ale brawo… udało wam się. Wielkie brawa dla pana R i pani „chcę powrotu e-fedek, ale nie chcę prowadzić federacji” .
Działanie federacji to nic innego jak absolutyzm czy też totalitaryzm. Są ważni i ważniejsi. Równi i równiejsi. Pamiętajcie, nie ważne jak dobre promo napisałeś/-łaś. Ważne kto piszę Twoją walkę. Znajome słowa, prawda ? To sparafrazowane słowa Józefa Stalina, którego oryginalne słowa brzmią „nie ważne kto głosuję, ważne kto liczy głosy”. Nie jest zabieg przypadkowy bo i Rebellion i Związek Radziecki bazują na tym samym systemie. Terroru w Rebellion póki co jeszcze nie ma, ale to prawdopodobnie kwestia czasu, gdy psy zostaną spuszone ze smyczy na osoby, które będą śmiały skrytykować działania CT lub powie o nich niewygodną prawdę, a pierwsza na odstrzał pójdę Ja bo tylko Ja mam jaja by odważyć się w mocnych słowach skrytykować działania CT. Reszta tylko siedzi z podkulonym ogonem i nie odważy się zakwestionować waszych działań bo boją się, że źle to wpłynie na ich przyszłość, ale po prostu za bardzo was lubią i nie maja serca dać świadectwo prawdzie.
Chcecie prawdy ?
Ja dam wam prawdę.
To Ja jestem najlepsza w tej federacji. To Ja wykręcam tutaj najlepsze proma. To Ja sprawiam, że Rebellion da się jeszcze jako tako oglądać. Wszystkie Moje walki były wybitne i nigdy nie zawiodłam oczekiwań fanów. To Ja nie boję się mówić tego co myślę. To Ja jestem dawcą prawdy. To Ja przekroczyłam pewną granicę, mówiąc w jednym z ostatnich prom o tym jak funkcjonuje wrestling o co „pani P” się do Mnie przypierdoliła. Ale w końcu sama Mnie do tego sprowokowałaś. Możesz pogratulować i podziękować tylko sobie.  
To Ja jestem zarazem największą ofiarą w tej federacji i osobą, która dotyka największa niesprawiedliwość. I w końcu to Ja powinnam wygrać Tribe of Legends match.
Spytajcie ludzi. Gdyby mieli wymienić trzech potencjalnych zwycięzców tego starcia, większość, a nawet wszyscy wymienili by Moje nazwisko.
Stało się jednak inaczej, a zwycięzcą została Fallen Angel…
Victorio McQueen… czym sobie na to zwycięstwo zasłużyłaś, hm ? Czy w ostatnim czasie wstawiłaś jakiekolwiek promo ? Czy w jakikolwiek sposób byłaś aktywna ? Wytłumacz wszystkim CZYM DO KURWY NĘDZY ZAŁUŻYŁAŚ SOBIE NA ZWYCIESTWO W TRIBE OF LEGENDS MATCHU ? Naglę ci się zachciało powrotu do wrestlingu. Po niemal dwóch latach ponownie postawiłaś stopę na ringu. Stwierdziłaś, że skoro masz trochę więcej czasu wolnego, a zbliża się najbardziej prestiżowy pojedynek kobiecego wrestlingu to może warto wrócić. I na ile wrócisz ? Wrócisz na pół roku by zniknąć na pół dekady by potem znowu powrócić i powtarzać ten jeden jebany schemat do emerytury ? Absurd. Pamiętam jak jeszcze 3-4 lata temu oglądałam twoje zmagania w Masters of Wrestling, rozpoczynając tym samym „Womens Revolution”. Dałaś istnienie wielu dużym nazwiskom… w tym Mi. Wiedziałam, że prędzej czy później się spotkamy. Niestety gdy się pojawiłam, ty już z trzy razy zakończyłaś karierę. Przez ten okres wyrobiłam sobie na tyle duże nazwisko, że zaliczałam się do top kobiet w historii wrestlingu. Godnie zastępowałam przez te dwa lat i w końcu postanowiłaś wrócić niesłusznie wygrywając ToL match.
Skoro miałaś jaja by powrócić to miej odwagę postawić swoje zwycięstwo z niedzielnej gali na szali ze Mną. Miej odwagę stanąć twarzą w twarz z arcydziełem, Które sama stworzyłaś..
Udowodnij, że przydomek QueenB faktycznie do ciebie pasuje. Udowodnij Mi, że twoje ostatnie zwycięstwo to nie absurd. Mówiąc, że nie musisz Mi nic udowodniać, oszukujesz sama siebie przyznając się, że nie jesteś warta tego zwycięstwa.
Mogłabyś też powiedzieć, że dla Mnie lepiej będzie jeżeli skupię się na najbliższej gali, bo w końcu walczę o miano pretendenta do bycia pretendentem do śmiesznego, bezwartościowego mistrzostwa drugiej kategorii Revolt. Na ten pas akurat mam wyjebane ze względu na to, która osoba w CT za niego odpowiada, a Mojego losu w jej ręce nie zmierzam oddawać oraz dlatego, że interesują Mnie „prawdziwe” mistrzostwa. Po co mam wchodzić na Rysy skoro mogę Mount Everest zdobyć ?  Czemu mam zrobić jeden krok w przód jak mogę dwa ? Po co mam bić się o milion skoro mogę mieć miliard ? I po co mam walczyć z jakąś debiutującą Amell skoro mogę zawalczyć z wielką Fallen Angel ? Sama widzisz. Zawsze celuję i mierzę wysoko. Zawsze chcę mieć więcej i dążę do tego by mieć więcej.

alll about of truth  19046711
Powrót do góry Go down
Scarlett

Scarlett


alll about of truth  Untitlededf Posts : 65
Likes : 25
Age : 30
Location : Jacksonville, Florida

alll about of truth  Empty
PisanieTemat: Re: alll about of truth    alll about of truth  EmptyCzw Lis 21, 2019 10:32 pm

Nie mogłam tego zostawić bez komentarza. No po prostu kurwa no nie. Zastanów się, chociaż raz użyj pieprzonego mózgu i zastanów się nad tym co tu napisałaś. Przetwórz informacje jeszcze raz i napisz to gówno po raz kolejny, tym razem poprawnie. Nie jestem członkinią CT, Scarlett ani Stefani nie są kreatywnymi. Jesteśmy zawodniczkami tak samo jak Ty, Fallen, Fabulous czy SiSi. Wyniki walk i ich przebieg wyznacza całkiem kto inny, więc nie pierdol głupot. Naprawdę, wiem, że boli Cię to jak wygląda twoja kariera tutaj, ale no cóż, sama ważysz sobie piwa i sama musisz je wypić. Powtarzasz się w kółko jak zdarta płyta i pierdolisz, że masz jaja by mówić "prawdę"? Laska, gubisz się sama w sobie i to co wypisujesz NIE MA żadnego związku z karierą zawodniczek Rebellion. Szczerze mówiąc, są kobiety które reprezentują duuuużo wyższy poziom niż Ty i te Twoje lamenty, a nimi wcale nie poprawiasz swojej pozycji. Twierdzisz, że masz w dupie pas Revolt i nie szanujesz tego, że bookerzy dali Ci szansę na jakieś osiągnięcie? Doskonale, sama obniżasz tym swoją pozycję tutaj i skoro nie obchodzi Cię ten pas, nie powinnaś płakać jeśli odniosłabyś porażkę. Chcesz pasa Rebellion? To się kurwa ogarnij i zacznij zachowywać jak godna go zawodniczka, a nie reprezentujesz coś takiego jak tutaj. Ten pas jest pasem dla najlepszych, a Ty, swoimi wymyślonymi historyjkami nie dosięgasz nawet do tego, żeby go powąchać. Naucz się trochę pokory, rozróżniania faktów i sytuacji, a dopiero wtedy zacznij się jakkolwiek wypowiadać. Bo to co tutaj nabazgrałaś nadaje się jedynie do kosza, bo nie ma powiązania z żadną sprawą.
PS. Nie używaj w swoim wideo, nie opowiadaj, ani nie wspominaj o osobach, których ówcześnie nie zapytałaś o zgodę na ich użycie. 
Dobranoc.
Powrót do góry Go down
Fabulous

Fabulous


alll about of truth  Untitlededf Posts : 47
Likes : 12
Location : Dublin, Ireland

alll about of truth  Empty
PisanieTemat: Re: alll about of truth    alll about of truth  EmptyCzw Lis 21, 2019 10:44 pm

Elka ty juz nie pij
Powrót do góry Go down
Elisabeth Queen

Elisabeth Queen


alll about of truth  Untitlededf Posts : 203
Likes : 63
Age : 36
Location : Queen City, Missouri

alll about of truth  Empty
PisanieTemat: Re: alll about of truth    alll about of truth  EmptyNie Lis 24, 2019 8:28 pm

Droga scarlett
odniosę się do tego twojego "PS"
Na gali ToL pojawił się Matt Nawrot, czyli postać, która należy do Mnie i nikt z ct nie zapytał nawet Mnie o zgodę czy może wykorzystać Moją postać na gali.
Także jesteśmy kwita
Powrót do góry Go down
Scarlett

Scarlett


alll about of truth  Untitlededf Posts : 65
Likes : 25
Age : 30
Location : Jacksonville, Florida

alll about of truth  Empty
PisanieTemat: Re: alll about of truth    alll about of truth  EmptyPią Gru 06, 2019 4:52 pm

Ela, prowadzisz postać? Wow!
Powrót do góry Go down
Tanya Amell

Tanya Amell


Posts : 23
Likes : 7
Age : 25
Location : Texas

alll about of truth  Empty
PisanieTemat: Re: alll about of truth    alll about of truth  EmptyPią Gru 06, 2019 6:39 pm

Zjedz snickersa. :p Może będzie lepiej.
Powrót do góry Go down
Elisabeth Queen

Elisabeth Queen


alll about of truth  Untitlededf Posts : 203
Likes : 63
Age : 36
Location : Queen City, Missouri

alll about of truth  Empty
PisanieTemat: Re: alll about of truth    alll about of truth  EmptyNie Gru 08, 2019 6:10 pm

nie działa...

alll about of truth  Maxres10
Powrót do góry Go down
Sponsored content





alll about of truth  Empty
PisanieTemat: Re: alll about of truth    alll about of truth  Empty

Powrót do góry Go down
 
alll about of truth
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» truth giver
» If you tell the truth, you don't have to remember anything.. | M I A
» truth about bitch
» a pinch of truth [CD]
» Sad truth about shine. [MP]

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
RPW | JOIN THE REBELLION :: REBELLION WRESTLING CENTER :: PROMO SECTION-
Skocz do: