JOIN US! WE ARE BI-WEEKLY POLISH E-FED

IndeksIndeks  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  
Latest topics
» DRAFT SHOW PREDICTIONS
Lecimy teraz tutaj Emptyby Nicole Stoudemire Yesterday at 7:20 pm

» alll about of truth
Lecimy teraz tutaj Emptyby Elisabeth Queen Yesterday at 6:10 pm

» REBELLION Awards
Lecimy teraz tutaj Emptyby Nicole Stoudemire Yesterday at 5:19 pm

» FREE-PER-VIEWS
Lecimy teraz tutaj Emptyby Nicole Stoudemire Yesterday at 5:18 pm

» REBELLION Wrestling SHOWS
Lecimy teraz tutaj Emptyby Nicole Stoudemire Yesterday at 5:17 pm

» Kelly Smith BEST ASS IN BUSINESS
Lecimy teraz tutaj Emptyby Elisabeth Queen Yesterday at 3:33 pm

FREE-PER-VIEW

Top posting users this month
Nicole Stoudemire
Lecimy teraz tutaj Vote_lcapLecimy teraz tutaj EmptyLecimy teraz tutaj Vote_rcap 
Explo
Lecimy teraz tutaj Vote_lcapLecimy teraz tutaj EmptyLecimy teraz tutaj Vote_rcap 
Robin Roberts
Elisabeth Queen
faaabulous
Tanya Amell
Fallen Angel
SiSi Díaz
Scarlett
Erica Easton

RW STAFF

Co-Chairmen - Nicole Stoudemire & Scarlett

REVOLT Head Writer - Scarlett/SiSi Diaz

REBELLION Head Writer - Nicole Stoudemire

Head of GFX - Nicole Stoudemire

Share

Lecimy teraz tutaj

Go down 
AutorWiadomość
Sam Massey

Sam Massey

Lecimy teraz tutaj Empty
PisanieTemat: Lecimy teraz tutaj   Lecimy teraz tutaj EmptySob Lis 30, 2019 4:16 am

*Widzimy Sam biegnącą po ulicy w dresie. Jest bardzo zmęczona bo biegnie już bardzo długo. Siada na pobliskiej ławce. Przysiada się do niej jakaś kobieta z dyktafonem w ręku.*
?: Witam, nazywam się Rebecca Hall, jestem reporterką z gazety Sports Shower. Panno Massey, czy mogłabym prosić o krótki wywiad?
*Sam patrzy się na reporterkę że zniechęceniem i po chwili zastanowienia odpowiada:*
SM: Okej ale szybko, zwięźle i na temat.
*Reporterka wyraźnie się cieszy z tej odpowiedzi.*
RH: Super, to zaczynamy. *Włącza dyktafon* Panno Massey, co może nam-
SM: Sam. Mów mi Sam.
RH: Dobrze. Sam, co możesz nam powiedzieć o swojej ostatniej walce, nie poszła ona po twojej myśli prawda?
SM: Tak, nie udało mi się wygrać i nie zamierzam się tym przejmować. Nie mam czasu na oglądanie się wstecz. To był tylko początek, nieważne że nieudany. Na końcu tej drogi to ja będę stała z mistrzostwem w ręku a nie ktoś inny.
RH: Skoro nie masz czasu na oglądanie się wstecz to pewnie już myślisz o swojej następnej walce. Jakieś przemyślenia?
SM: Jest to walka o udział w walce Queen of Cage czy jakoś tak więc oczywiście zależy mi na wygranej. Plusem jest też to że będę miała tylko jedną przeciwniczkę więc nie muszę trzymać oczu dookoła głowy. Mimo to już myślę o udziale w walce Queen of Cage.
RH: Skoro o przeciwniczce mowa to co powiesz na temat Phoebe Cobb?
SM: Szczerze nawet nie wiem kto to jest i nie interesuje mnie to. Kolejna idiotka pokroju Detras która będzie tylko kolejnym krokiem na początku mojej kariery. No bo nie oszukujmy się, znajdź mi kogoś kto o niej wcześniej słyszał. Nie znajdziesz takiej osoby bo takowej nie ma. Jest kompletną nowicjuszką i szczerze nie wiem czemu ona tu jest i zajmuje miejsce poważnym zawodniczkom.
RH: Czyli uważasz że nie stanowi ona dla ciebie zagrożenia?
SM: Absolutnie. Takie łamagi to ja pokonywałam na początku swojej kariery w rodzinnym Teksasie. To kompletnie nie ta liga i na jej miejscu wróciłabym do walk w miejscowych federacjach a nie w takich poważnych jak Rebellion.
RH: Dziękuję Sam, to wszystko, powodzenia w walce.
*Wyłącza dyktafon*
RH: Ale na Tribe of Legends to akurat walczyłaś strasznie chujowo.
SM: Spierdalaj.
*Reporterka odchodzi a Sam wraca do swojego biegu.*
Powrót do góry Go down

Lecimy teraz tutaj
Powrót do góry 
Strona 1 z 1