RPW | JOIN THE REBELLION
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


 
IndeksIndeks  Oficjalna Strona RPW  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 You'll never know what hit you..

Go down 
AutorWiadomość
Catherine Vandella

Catherine Vandella


You'll never know what hit you.. Untitlededf Posts : 56
Likes : 41

You'll never know what hit you.. Empty
PisanieTemat: You'll never know what hit you..   You'll never know what hit you.. EmptySob Wrz 14, 2019 9:51 pm

Znajdujemy się na ściance na gali w Hollywood, wielu celebrytów uśmiecha się sztucznie do zdjęć jakby byli coś warci. Jednak ludzie wokół i Photo reporterzy wyczekuja tylko tej jednej gwiazdy. Słyszymy wiele głosów Catherine we loves you.. Catherine I'm over here.. Catherine you are a God.. Look at the camera Catherine.. Jednak sama zainteresowana nie wchodzi do zdjęć. W pewnym momencie jeden z ochroniarzy rozciąga specjalny czerwony dywan i każe innym podrzednym celebrytą wypierdalac. Po paru sekundach widzimy jak pod arene na której znajduje się gala, podjeżdża różowy mustang, jeden z ochraniarzy podaje rękę damie wychodzącej z samochodu


Kamera ukazuje długi czerwony dywany wyżej wymieniony z tandetaną lalka na środku. W tyle słyszymy tupot obcasów. Po chwili ukazują nam się piękne długie nogi należące do Catherine Vandelli, stopy są odziane w idealnie skrojone obcasy od Jimmiego Choo. Miss Savage idzie wzdłuż czerwonego dywanu z elegancją i ogromną charyzmą. W pewnym momencie Vandella rozgniata obcasem lalke.. THANK YOU, NEXT BITCH. Did you miss me? Of course, you are.. Jak się dziś czujecie, w sumie to i tak mnie to nie obchodzi. Przejdźmy do sedna, ostatni epizod rebbelion był Imponujące. Moje zwycięstwo było imponujące.. Fabulous i Stefanii w finale turnieju Rebel of REBBELION. Faktycznie bardzo, kurwa interesujące... Next Debiutu jakiegoś frajera w masce którego Tarja przyciągnęła z izby wytrzeźwień. Całe to zamieszanie wokół Main Eventu Rebbelion, jest śmieszne. Serio ludzie chcecie aby takie kretynki były na szczycie? Serio chcecie oglądać jakas niedorajde ktora non stop pierdoli o ciemność? A tak z innej beczki, jak myślicie kto kryje się za maska tej tajemniczej osoby która współpracowała z najpierw z Tarja a potem z SiSi? Maybe Scarlett? Pewnie ona, kto inny dałby się omotac tej frajerce z różowymi włosami. Ostatnio mój cały Twitter został zalany wpisem Stefci Novak, nagłówkiem wpisu był "CATHERINE VADELLA POWÓD BY SZYDZIC Z REBBELION".. Chyba sobie żartujesz, żartujesz serio? Dear Steffy, chyba nie wiesz z kim masz przyjemność, siedzę w tym biznesie od urodzenia, moj ojczym jest udziałowcem w jednej z najpotężniejszych federacji świata, wiem jak wygląda ten biznes od zaplecza. Ten biznes jest zbudowany na szacunku dla takich osób jak ja czy Nicole. Jeżeli mówisz o osobach takich jak ja w taki sposób, to nie POWINNAŚ być w tym miejscu gdzie jesteś, teraz to POWINNAŚ sobie znaleźć jakis fajny schowek na miotły aby tam paradować w tych swoich białych kozaczkach z walmartu, ponieważ w szatni nie ma miejsc dla takich idiotek. If you are a daddy, I can be your sugar baby, bitch. Rebekah, my dear Rebekah może to nasz pierwszy pojedynek w świecie profesjonalnego wrestlingu, ale sama przyznaj, mamy wspólną przeszłość, kocham Cię w życiu prywatnym ale business is business. Przykro mi że będę musiała sprawić że twoje kudly będą latać po całym ringi. I'm so sorry honey. Po tym jak skończę z nią, zrealizuje mój plany. Plan który zmieni oblicze całego kobiecego wrestlingu, zdetronizuje wszystkim te frajerki I stanę na samym szczycie kobiecej rewolucji. Może to Ciri czy Fallen były odpowiedzialne za tą rewolucję, ale spójrzmy prawdzie w oczy. Gdyby nie moje rodzina to one nie miałyby pracy. To dzięki mojej rodzinie to wszystko tak działa, to oni są odpowiedzialni za rewolucje, a nie jakaś Ciri czy ktoś inny. Mam dla Was przygotowanych wiele niespodzianek, które odmienią waszą życie i dodadzą w waszą szarą rzeczywistości troszkę kolorów. Tak na zakończenie, nie obchodzi mnie która z Was wygra na Unbothered, chodź przyznam że sercem jestem troszkę za tą frajerka SiSi, i love you seriously. Dobra nie schodząc z tematu. JA będę czekać, nie wiem gdzie ani jak ale zostanę mistrzynią świata REBBELION! Bo pamiętajcie, You'll never know what hit you..
Powrót do góry Go down
 
You'll never know what hit you..
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
RPW | JOIN THE REBELLION :: REBELLION WRESTLING CENTER :: PROMO SECTION-
Skocz do: