RPW | JOIN THE REBELLION
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


 
IndeksIndeks  Oficjalna Strona RPW  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 The New Show

Go down 
AutorWiadomość
Robin Roberts

Robin Roberts


The New Show Untitlededf Posts : 161
Likes : 73
Age : 25
Location : Belfast, Ireland

The New Show Empty
PisanieTemat: The New Show   The New Show EmptyPią Paź 25, 2019 8:32 pm

??
25.10.



(Nagrywamy promo przed sesją zdjęciową do magazynu o wrestlingu)

Cóż, chyba powiedziałam zbyt wiele dobrych słów o Vandelli, bo dostaje ze mną kolejną walkę, a mamy jeszcze tak wiele innych zawodniczek. Nie będę poraz 30 wymieniać kto, co i dlaczego, bo cały roster chciałby stanąć do walki o pas czy coś.

Hm. Vandellka ma plecy i zawsze załatwi sobie walkę o pas czy to ze mną czy inną kobietą w rosterze, ale nie dam się poniżać takiej osobie jak ona, czy jej Kochana ciociunia.

Zapomniałabym, tak możesz mnie zwolnić i mam uważać na słowa, ohoh, boje się kurwa, normalnie szczam w majtki. Póki pas Revolt mam Ja, to nic mi nie grozi. Bardzo staram się reprezentować godnie Rebellion poza federacją. Jestem dość rozpoznawalna od ostatniego razu. (Uśmiecha się)
Nieważne, która z tych 3 czy sześciu czy iluś suk będzie chciała się ze mną zmierzyć, zepnę dupę i zdeptam każdą z Was.

Mistrzostwo Revolt zasługuje na godną mistrzynię, a kto jest lepszy niż mua? Żadna.
Mistrzostwo oznacza moją pracę i serce, które zostawiam jak na dłoni w ringu, to całe moje życie.
Od debiutu, który przegrałam-ciągnę swą passę zwycięstw, bite dwa miesiące. Ale czy to się może zmienić? Powodzenia kurwa, mojego ducha walki nie da się zniszczyć.

Kiedyś owszem, ale nie teraz. To mistrzostwo (wskazuje palcem) to chyba najlepsze co mnie spotkało, dało mi nadzieję na lepsze jutro, lepsze walki, lepszy dzień...
Teraz Robin, gdy nie jest malutką potulną owieczką jest na językach wielu federacji. Jak życie może obrócić się o 180°? Jestem żywym dowodem, że każdej może się udać-mimo przeciwności losu.

Ale to nie o tym mowa.

Coraz większymi krokami zbliża się pierwsza obrona mistrzostwa Revolt, a przeciw komu? Naszej Kochanej Vandellce, no i teraz przejdźmy do rozmowy o niej i do sedna tego proma.
Za dużo mówiłam ostatnio o niej, to fakt, bo jest dobra w tym co robi, ale do mojej osoby jej daleko, bo przecież jestem Robin "Two Belts" Roberts. Zaczynam świecić jak najjaśniejsza gwiazda. Feel the glow, czy jakoś się tam to kiedyś mówiło...

Ona to się nadaje do filmów dla dorosłych. Wtedy mogłaby mieć z 500 tych mistrzostw. Opłacili by jej to. Cattie, powiem Ci, że z zakończeniem więcej płacą. Taka robota, jaką byś miała... Byś się kąpała w hajsie. Pomyśl o tym, ale też zatraciłaby się w tym czy coś.

Te Mistrzostwo to nie tylko jakiś zwykły pas czy trofeum, które możesz se od tak zdobyć, Catti.
Zrób coś więcej niż latanie za ciotką, pokaż że potarafisz sama zdobyć dla siebie dumę i walkę o mój pas czy SiSi.
Co do reszty, chodzi mi o tą która ma wygrać six packa... A chuj. Na nikogo nie stawiam. Będę tu rządzić najdłużej.

(Promo się urywa, a Robin pozuje do zdjęć)


The New Show Fb_img12
Powrót do góry Go down
 
The New Show
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» FABULOUS SHOW
» Little show for start. [CD]
» The shit show's over [MP]
» This is My show to steal [MP]
» DRAFT SHOW PREDICTIONS

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
RPW | JOIN THE REBELLION :: REBELLION WRESTLING CENTER :: PROMO SECTION-
Skocz do: