RPW | JOIN THE REBELLION
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


 
IndeksIndeks  Oficjalna Strona RPW  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 The one true Queen..

Go down 
3 posters
AutorWiadomość
Fallen Angel

Fallen Angel


The one true Queen.. Untitlededf Posts : 109
Likes : 170
Age : 28
Location : Austin, Texas

The one true Queen.. Empty
PisanieTemat: The one true Queen..   The one true Queen.. EmptyWto Lis 19, 2019 6:16 pm

The one true Queen.. Untitl13

CHARACTER DEVELOPMENTAL:001


'???????????? ???????????? ???????????????? ????????????????????'

Jesteśmy na zapleczu Tribe of Legends. Fallen wychodzi zza kotary w stronę swojej prywatnej szatni. "Naprawdę myśleliście, że to koniec? Że się mnie pozbyliście? Dominacja królowej tego biznesu nigdy się nie skończy, więc lepiej zejdzcie mi z drogi. Czekałam na ten moment przez bardzo długi czas, chciałam wybrać odpowiedni. Teraźniejsza era może być lepsza, ale jedynie pod warunkiem, że poproawdzę Was jak pieski na smyczy. Wyjdę przed szereg i pokażę Wam drogę. Zrobię to, obiecuję. Nie martwcie się zadbam o Was, w mojej grze jest wystarczająco miejsca dla każdej z Was. Każda przeszkoda, która stała przede mną, zepchnęłam ją z lekkomyślnym zamiarem i piełam się w górę, i w górę do większych i lepszych rzeczy. Powracam i zwyciężam Tribe of Legends match, czy można wyobrazić sobie lepszą liderkę dywizji?" Fallen otwiera drzwi od swojej szatni. "Mam jeden cel a mianowicie zdybycie Rebellion World Championship i posiadanie go do końca świata. Już nie jeden raz pokonałam Fabulous, więc zrobię to i kolejny. Nie jest to dla mnie żadne wyzwanie, ale rozgrzewka. Dajcie mi kogokolwiek chcecie, pozbędę się każdej, która stanie mi na drodze do szczęścia. Niech będzie to Fabulous, Scarlett, SiSi, czy nawet Robin Roberts. Zmiotę każdą z planszy, bo jest to moja anielska gra, znam każdą strategię, wszystkie prowadzą do koronacji jedynej i prawdziwej królowej tego biznesu. Mam dla Was kilka wskazówek, jeśli będziecie chciały dotrzymać mi kroku, lecz chwila.. Czy to możliwe? Poziom pomiędzy Goddess of All Stars a innymi jest diametralny, nie macie szans." Fallen przysiada na fotelu i zaczyna zmieniać gear na codzienny strój. "Pozbawię Was wszystkiego, tytułów, marzeń, szczęścia a przede wszystkim godności. Nie chcę Was okłamywać, po prostu chce z Wami walczyć i zniszczyć wszystko na co do tej pory pracowałyście. To wszystko w co wierzycie i co kochacie zostanie Wam odebrane. Nie zostanie Wam nic... Udowodniłam nie raz, że wszyscy oglądający żyją ponad taką bzdurą, którą obecne zawodniczki chcą nam narzucać tydzień po tygodniu. Kiedy zdasz sobie sprawę, że nie możesz zrzucić ciężaru na to co chcesz osiągnąć.. Nie staniesz obok mnie. Łatwo jest podjąć decyzję, aby stawić czoła wszystkim zawodniczkom, i równie łatwo jest mi podjąć decyzję, aby być gotową przeciwstawić się wszystkiemu, co ktokolwiek chce wnieść do mojej kariery. Bez względu na to, z kim lub z kim będę musiała się zmierzyć, bez względu na okoliczności, z którymi musiałam się pogodzić, niezaprzeczalne jest to, że walczyłam na tym ringu, jak mogłam. Walczyłam sukcesywnie - nie inaczej. Nie byłam niczym innym, jak królową, boginią kobiecego wrestlingu, by pokonać każdego absolutnym piekłem aby uzyskać odpowiednią wygraną. Zawsze byli wrogowie rzuceni u moich stóp, to byli wrogowie próbujący wzniecić nienawiść. I po co? Czy wszyscy z Was, lubicie oglądać powtarzającą się historię? Jakich mocy można się spodziewać, kiedy Fallen Angel powróci do ringu i stanie właśnie przed Tobą? Coś innego niż zwykła ucieczka? Walka wszech czasów?.... Na co mają nadzieję Scarlett i Akira Ito, które przez ostatnie tygodnie na siłę próbują wejść w obrazek Rebellion World Championship? Spójrzcie na mnie. Siła w liczbach i tak dalej. Moje runy mistrzowskie trwały i trwały! Posiadam jeden z najdłuższych runów mistrzowskich w dziejach!! Nigdy we mnie nikt nie wierzył. Każdy sądził, że przed "rewolucją" posiadałam tytuł tylko ze względu na mój wygląd. To jest żałosne.  Jednak przejdźmy do obecnej ery. Scarlett. Nigdy nie sądziłam, że jesteś w stanie odnieść ogromny sukces, który osiągnęłaś na Tribe of Legends! Wytrzymałaś więcej niż godzinę, gratuluję. Ale może porozmawiajmy o moim osiągnięciu w podobnej formie... Które osiągnęłam ja i TYLKO ja. Wygrałam pierwszy w historii Tribe of Legends Match. Kiedy patrzę wstecz na 2016 r. I początki 2017 r., Przypominam sobie o tym pożarze, w którym byłaś. Być może nigdy nie wyraziłam się jasno, ale wiedz, że nie jestem zbyt zagubiona w mojej arogancji, ale szanuję, jestem godna podziwu  w twoich wysiłkach i staraniach, aby udowodnić, że tak wielu się myliło. Wygrałaś nowe życie, a jednak wielu wciąż w ciebie wątpiło. Nawet ja w ciebie wątpiłam. Ale spójrzcie na to, spójrzcie na to, co się stało z wielką, szarpiącą energią.. Matkę rewolucji. Najbardziej udekorowaną zawodniczkę wrestlingu na świecie! Gdzie jest Ciri?  Wyszła z Summertime Party jako mistrzyni, stojąc na szczycie świata, a kiedy dobry okres w tamtych czasach zatrzymał się.. To zatrzymało się jej panowanie. Ostatnia mistrzyni? Już nie. Teraz odkąd powstało Rebellion Wrestling nie widzę lepszej okazji niż ponownie wzbić się na szczyt sukcesu!" Fallen Angel chwyta swoją walizkę ze swoimi rzeczami i pakuje swój strój. "Przejdźmy do mojej przyjaciółki. To był błąd, który popełniłam. Błąd powstał formując Fabulous Angels, gdy poprowadziłam całą dywizję Masters of Wrestling, ciebie Fab i Emily do reprezentowania MoW obok mnie. Absolutne porażki. Ale zastanawia się, gdzie umiera ta myśl; jaki jest sens argumentowania przeszłości? Twoje niedociągnięcia i porażki jako mistrza świata będą prawie potwierdzać wszelkie przekonania, które ja lub inni wyznawali z pewnością siebie. Niepowodzenie jest z tobą chyba na stałe. Porażka jest niezawodnym, ogromnie niezawodnym wynikiem, którego nie da się uniknąć, bez względu na to, ile próbujesz. I to będzie ta porażka, z którą Fabulous będziesz musiała sobie poradzić, więc przynajmniej pociesz się przez te kilka dni, że jest ktoś, kto rozumie wagę tego wszystkiego. Wagę jaką trzymasz na swoich biodrach! Człowiek z udekorowaną karierą, z konsekwencją sukcesu, będzie przyczyną Twoich niepowodzeń! Pokonałam cię zbyt dużo razy, aby zaprzepaścić to po co wróciłam. " Fallen udaje się w stronę wyjścia. "Powiedz mi Fab, dlaczego zasługuję na wzięcie na siebie ciężaru głównego mistrzostwa rebellion? Odpowiedź jest jasna. Jesteś niestałą osobą, Fab. Nie podoba ci się krytyka, osądzony na ciebie wyrok. Nienawidziłaś tego, i sprawię, że zaczniesz nienawidzić jeszcze bardziej. W porównaniu z tobą wciąż jesteś mięczakiem. Po tylu latach nic się nie zmieniło..  Jak bardzo to musi być smutne? Jak bardzo to musi być żałosne? Nie robiłaś nic, tylko spoczęłaś na swojej dawnej chwale, brakuje ci dojrzałości, by rosnąć w duchu. To był mój świat, Fabulous. To był mój pierścień, to była moja domena i jeśli nie pamiętasz walki obok mnie, to ponowne wznowienie tej wojny ze mną na pewno ci przypomni. To wojna, której dwójka z nas nie może wygrać, niezależnie od tego czy na linii będzie mistrzostwo czy honor. Idź ze mną tą znaną drogą i przeżyj tę samą porażkę, którą przeżyłaś wiele razy." Fallen otwiera drzwi, przechodzi przez nie i zarzucając włosy w tył odwraca się i puszcza oczko." Goddess of All Stars is back."

The one true Queen.. Tumblr_peolvbhvHA1vjciejo2_540
Powrót do góry Go down
Nadya Black

Nadya Black


The one true Queen.. Untitlededf Posts : 122
Likes : 33
Age : 25
Location : Buenos Aires, Argentine

The one true Queen.. Empty
PisanieTemat: Re: The one true Queen..   The one true Queen.. EmptyWto Lis 19, 2019 6:29 pm

Ja tam się cieszę, że chcesz główny tytuł, a nie mój... XD
Powrót do góry Go down
Robin Roberts

Robin Roberts


The one true Queen.. Untitlededf Posts : 161
Likes : 73
Age : 25
Location : Belfast, Ireland

The one true Queen.. Empty
PisanieTemat: Re: The one true Queen..   The one true Queen.. EmptyWto Lis 19, 2019 7:27 pm

Sooo, powodzonka! 💗
Powrót do góry Go down
Sponsored content





The one true Queen.. Empty
PisanieTemat: Re: The one true Queen..   The one true Queen.. Empty

Powrót do góry Go down
 
The one true Queen..
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» The Queen vs everybody [CD/MP]
» The QUEEN of Revolt [MP]
» Battle of Queen's [MP]
» The Queen of Queens is here
» QUEEN WILL BE DEAD...

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
RPW | JOIN THE REBELLION :: REBELLION WRESTLING CENTER :: PROMO SECTION-
Skocz do: