RPW | JOIN THE REBELLION
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


 
IndeksIndeks  Oficjalna Strona RPW  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Szczęśliwego Nowego Roku RPW!

Go down 
3 posters
AutorWiadomość
Nicole Stoudemire

Nicole Stoudemire


Posts : 53
Likes : 19
Age : 51
Location : Sacramento, CA, USA.

Szczęśliwego Nowego Roku RPW! Empty
PisanieTemat: Szczęśliwego Nowego Roku RPW!   Szczęśliwego Nowego Roku RPW! EmptyWto Gru 31, 2019 6:09 pm

Cześć,
Jako CO-Prezes Rebellion Pro Wrestling, chciałbym Wam podziękować za tak naprawdę niecałe pół roku spędzone razem! Dziękuję, że to właśnie z Wami kontynuujemy naszą "zabawę", która rozpoczęła się dobre kilka lat temu. Są z nami pierwsi, jak i również nowi, których chcemy traktować tak samo jak wszystkich innych. Jesteśmy jedną, ogromną rodziną, i życzę Wam czego tylko zapragniecie, osiągnięcia Waszych wszystkich celów w 2020! Oczywiście życzę, aby fedka się trzymała i nie padła jak każda nasza poprzednia (ekhm). Obecnie bardzo dobrze nam się pracuje, mimo różnych przeszkód. Siejmy szczęście w naszej fedce i stwórzmy rok 2020 najlepszym pod względem naszych umiejętności! 


NIECH ŻYJE RPW W 2020!


Wszystkiego dobrego!  Szczęśliwego Nowego Roku RPW! 3871818806
Powrót do góry Go down
https://rebellionwrestling.forumpolish.com
Tanya Amell

Tanya Amell


Posts : 23
Likes : 7
Age : 25
Location : Texas

Szczęśliwego Nowego Roku RPW! Empty
PisanieTemat: Re: Szczęśliwego Nowego Roku RPW!   Szczęśliwego Nowego Roku RPW! EmptyWto Gru 31, 2019 6:22 pm

Robert, jak i reszta.
Ja, chciałabym wam życzyć cierpliwości do Nas, ale też dobrej zabawy! Bez waszej propozycji "pracy" nie wróciłabym do fedek, teraz wiem, że to był dobry pomysł. Dziękuję każdemu z całego serca za te pół roku i przyjaźnie! Ja chciałabym wam życzyć w Nowym Roku dalszego samorozwoju i kreatywnosci! Współpracy i osiągnięcia celów jakie obraliście tu w Rebellion ale i też w Revolt. Dobrego roku i nie najebcie się.
Wszystkiego dobrego i do zobaczenia w nowym, świetnym roku!

Piszę z Tanyi, bo nie chcę mi się zmieniać. XD
Wasza Robin & Tanyia. Loff u all. I love you
Powrót do góry Go down
Amanda Keith

Amanda Keith


Szczęśliwego Nowego Roku RPW! Untitlededf Posts : 85
Likes : 45
Age : 27
Location : Pennsylvania

Szczęśliwego Nowego Roku RPW! Empty
PisanieTemat: Re: Szczęśliwego Nowego Roku RPW!   Szczęśliwego Nowego Roku RPW! EmptyWto Gru 31, 2019 7:34 pm

Dla wszystkich ważnych i ważniejszych w moim życiu tej federacji, chce wam życzyć dużo sukcesów, dużo walk i fajnych feudów. Aby wszystkie wasze marzenia się spełniły, a czas wam się dzięki temu umili. Nie jesteśmy tutaj razem długo, ale dziękuje za te prawie pół roku razem słoneczka.
Kocham was.
Szczęśliwego nowego roku.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Szczęśliwego Nowego Roku RPW! Empty
PisanieTemat: Re: Szczęśliwego Nowego Roku RPW!   Szczęśliwego Nowego Roku RPW! Empty

Powrót do góry Go down
 
Szczęśliwego Nowego Roku RPW!
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» 5 feudów jakie chcesz zobaczyć jeszcze w tym roku?

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
RPW | JOIN THE REBELLION :: REBELLION TALKS :: RPW-TALKS-
Skocz do: