RPW | JOIN THE REBELLION
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


 
IndeksIndeks  Oficjalna Strona RPW  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Interview with Blanche Rose for Wrestling News

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Blanche Rose

Blanche Rose


Posts : 2
Likes : 0
Age : 36
Location : Le Havre, France

Interview with Blanche Rose for Wrestling News Empty
PisanieTemat: Interview with Blanche Rose for Wrestling News   Interview with Blanche Rose for Wrestling News EmptySob Wrz 14, 2019 11:18 pm

Interview with Blanche Rose for Wrestling News Picsar10

Reporterka: Dzień dobry, dzisiaj w studiu Wrestling News gościmy Blanche Rosé.

Blanche Rosé: Dzień dobry

Reporterka: Blanche jest francuską która niedawno podpisała kontrakt z organizacją Rebellion Wrestling, jest to twoja pierwsza styczność z wrestlingiem jak się w tym w ogóle widzisz?

Blanche Rosé: Jestem kobietą sukcesów. Stworzyłam znaną i cenioną na całym świecie markę kosmetyków „La Roseé”, wystąpiłam w kilku bardzo dobrych francuskich produkcjach filmowych i byłam jury w dwóch sezonach francuskiego top model i  nie tylko to, mam na koncie wiele innych sukcesów. Wrestling to będzie mój kolejny wielki sukces który będę mogła zapisać pod swoim nazwiskiem.


Reporterka: A jak z twoją sprawnością fizyczną? Jak ci idą treningi w kwadratowym pierścieniu?

Blanche Rosé: Trenuje od kilku miesięcy i czuje ze jestem gotowa na debiut, czuje się gotowa by stanąć twarzą w twarz z Sisi Diaz czy Fabulous. Powiem szczerze ze po tym co one piszą czuje ze to bardziej pisarki niż profesjonalne zawodniczki. Za pewne w ringu podobne nudnie walczą jak piszą te wypociny. Nie lękam się takich przeciwniczek.

Reporterka: Na pewno jesteś na tyle pewna siebie?

Blanche Rosé: Jestem pewna siebie tak jak pewne jest ze wierza Eiffla jest w Paryżu a nie w Madrycie czy Londynie. Patrzysz na wielką gwiazdę show biznesu i na przyszłą gwiazdę Rebellion Wrestling. Nie bez powodu we Francji mówią na mnie French Queen, zawsze jestem na szczycie jak nie nagłówków czasopism to teraz wrestlingu.

Reporterka: Życzę ci powodzenia przed twoim debiutem, a na dziś kończymy. Gościem Wrestling News była Blanche Rosé.
Powrót do góry Go down
Nadya Black

Nadya Black


Interview with Blanche Rose for Wrestling News Untitlededf Posts : 122
Likes : 33
Age : 25
Location : Buenos Aires, Argentine

Interview with Blanche Rose for Wrestling News Empty
PisanieTemat: Re: Interview with Blanche Rose for Wrestling News   Interview with Blanche Rose for Wrestling News EmptyNie Wrz 15, 2019 12:15 am

Buźka! ????
Powrót do góry Go down
 
Interview with Blanche Rose for Wrestling News
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Not Good News
» Blanche Rose
» REBELLION Wrestling SHOWS
» REVOLT Wrestling Shows
» REBELLION WRESTLING [season X]

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
RPW | JOIN THE REBELLION :: REBELLION WRESTLING CENTER :: PROMO SECTION-
Skocz do: