RPW | JOIN THE REBELLION
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


 
IndeksIndeks  Oficjalna Strona RPW  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Jakie są wasze wskazówki w sztuce pisania prom jako heel lub face?

Go down 
4 posters
AutorWiadomość
Jean Ripley

Jean Ripley


Posts : 33
Likes : 51

Jakie są wasze wskazówki w sztuce pisania prom jako heel lub face?  Empty
PisanieTemat: Jakie są wasze wskazówki w sztuce pisania prom jako heel lub face?    Jakie są wasze wskazówki w sztuce pisania prom jako heel lub face?  EmptySob Gru 05, 2020 12:35 am

Bardzo mnie to ciekawi i na pewno umocni Smile
Powrót do góry Go down
Elisabeth Queen

Elisabeth Queen


Jakie są wasze wskazówki w sztuce pisania prom jako heel lub face?  Untitlededf Posts : 203
Likes : 63
Age : 36
Location : Queen City, Missouri

Jakie są wasze wskazówki w sztuce pisania prom jako heel lub face?  Empty
PisanieTemat: Re: Jakie są wasze wskazówki w sztuce pisania prom jako heel lub face?    Jakie są wasze wskazówki w sztuce pisania prom jako heel lub face?  EmptySob Gru 05, 2020 2:05 am

Jako heel:
-obraź CT
-zraź do siebie cały roster
-miej gdzieś krytykę
-wyciągaj prywatne sprawy i umieszczaj w promie
(w Moim przypadku jak na razie działa) 

Jako face:
- to samo tylko odwrotnie
Powrót do góry Go down
Robin Roberts

Robin Roberts


Jakie są wasze wskazówki w sztuce pisania prom jako heel lub face?  Untitlededf Posts : 161
Likes : 73
Age : 25
Location : Belfast, Ireland

Jakie są wasze wskazówki w sztuce pisania prom jako heel lub face?  Empty
PisanieTemat: Re: Jakie są wasze wskazówki w sztuce pisania prom jako heel lub face?    Jakie są wasze wskazówki w sztuce pisania prom jako heel lub face?  EmptySob Gru 05, 2020 2:34 pm

Jako heel, to dawno nie miałam możliwości, ale ja bym miała w dupie wszystkich. Tzn, może tak. Jako face zdobywałam przyjaźnie, teraz mogę jakoś to zmienić i na tym bym się sugerowała skupić... A dla mnie Heel Robin to w 100% przejście z Becky na Rheę. Czuję, że ta postać może mi dać powera. Też do Turnu wybieram zawsze postać, która lubię osobiście i ewentualnie początkowo się wzoruje, by całkowicie przejść na pisanie od siebie. 🤔🙈 Ale to ja tam nie wiem, mnie osobiście tak się pisze proma fajnie. Cieszę się z moich walk z SiSi i Nadyą, bo to były takie poważniejsze rywalki, z którymi prywatnie się moja postać przyjaźni, a z Domką i Patrykiem też się dogaduje. 😏🤭 Więc zawsze można coś super wymyślić. To już zależy od samego Ciebie. Smile

Dużo też pomagał mi Robert, sugerując lub podsuwając pomysły. Smile 
Powrót do góry Go down
Alexa Archer

Alexa Archer


Jakie są wasze wskazówki w sztuce pisania prom jako heel lub face?  Untitlededf Posts : 289
Likes : 158
Age : 25
Location : San Diego, CA

Jakie są wasze wskazówki w sztuce pisania prom jako heel lub face?  Empty
PisanieTemat: Re: Jakie są wasze wskazówki w sztuce pisania prom jako heel lub face?    Jakie są wasze wskazówki w sztuce pisania prom jako heel lub face?  EmptySob Gru 05, 2020 3:00 pm

Face: 
Buduj historię, która sprawi, że ludzie Cię polubią. Wbiaj szpileczki oponentom, lecz z szacunkiem, jeśli Twoim przeciwnikiem nie jest jakiś bitchy heel/anti-hero. 
Wspominaj o fanach i mów to, co sam chciał_a_byś usłyszeć jako kibic.


Heel:
Nie stroń od jechania po bandzie. Wywyższaj się, have that bad attitude, nie spoufalaj się z nikim. To ty jesteś gwiazdą, inni mogą pucować Ci buty. Otwarcie i krzykliwie dissuj oponenta, grzeb w prywacie, staraj się jak najbardziej go zranić.
Krytykuj miasta, w których przyszło Ci walczyć, znieważaj fanów i współzawodników. The bigger boo the better! 
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Jakie są wasze wskazówki w sztuce pisania prom jako heel lub face?  Empty
PisanieTemat: Re: Jakie są wasze wskazówki w sztuce pisania prom jako heel lub face?    Jakie są wasze wskazówki w sztuce pisania prom jako heel lub face?  Empty

Powrót do góry Go down
 
Jakie są wasze wskazówki w sztuce pisania prom jako heel lub face?
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Co Was najbardziej motywuje do pisania prom?
» Jak e-wrestling wpłynął na Wasze życie prywatne ?
» Jakie theme songi chciał(a)byś usłyszeć na galach?
» 5 feudów jakie chcesz zobaczyć jeszcze w tym roku?
» Jakie jest Twoje najmilsze wspomnienie w efedkach?

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
RPW | JOIN THE REBELLION :: REBELLION TALKS :: RPW-TALKS-
Skocz do: