RPW | JOIN THE REBELLION
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


 
IndeksIndeks  Oficjalna Strona RPW  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 'Secret'; TRIBE OF LEGENDS

Go down 
AutorWiadomość
Stefani Stoudemire

Stefani Stoudemire


'Secret'; TRIBE OF LEGENDS Untitlededf Posts : 123
Likes : 149
Age : 28
Location : Buffalo, New York, USA

'Secret'; TRIBE OF LEGENDS Empty
PisanieTemat: 'Secret'; TRIBE OF LEGENDS   'Secret'; TRIBE OF LEGENDS EmptyPon Lis 18, 2019 3:59 pm

'Secret'; TRIBE OF LEGENDS 123456%2B%25281%2529

STEFANI NOVAK
'secret'
tribe of legends: 001
against SiSi Diaz in a Falls Count Anywhere Match for REBELLION World Championship



17.11.2019 | Alberta, Canada

- // Znajdujemy się w pokoju hotelowym Stefani Novak. Leży w krystalicznie białym pierze, z lampką szampana MOET w dłoni, zostawiając swoją drogą pomadkę na szkle.

I na takie coś czekałam?

Jeez, SiSi. Muszę ci tylko powiedzieć, Champ.. Hahahaha. Pomyśleć, że niektórzy z was naprawdę pokładali duże nadzieje w tej suce. Mhm, słyszałam o tym, jak ma jakiś „prawdziwy potencjał”. Jednak jest zbyt alternatywna, by uderzyć w sedno i mówić totalny shit do ostatniej chwili, martwiąc się zranieniem moich uczuć. Nienawidzisz tego widzieć, kolejna nowa rasa nadchodzi, aby pochować takie 'talenty' jak Ty.. Cholera. Obudź się, suko. Czy ja mówię coś o Fallen Angel, Christie Sky? Czy ja coś kurwa mówię?

- // Stefani przykłada telefon do ucha i zaczyna udawać rozmowę przez telefon.

SiSi Diaz: Cześć Stefani! Wiesz co, nie mogę teraz za bardzo rozmawiać, właśnie staram się każdemu przekazać, że wszyscy powinni mnie traktować jak MoW Original! Cześć!

Stefani Novak: SiSi ale to Ty dzwoni-

SiSi Diaz: Cześć!

Serio kurwa? Na tym tak bardzo Ci zależy? Buduj to, co będzie w przyszłości. Kiedyś przeszłość staje się zapomnieniem. A już za 5 lat, każdy będzie miał Cię dość, bo tak bardzo napierasz na to, aby porównywać Cię z tymi dwoma pizdami. Błagam Cię, zejdź na ziemię. For real, co jest z tobą dobrego? Zastanawiałaś się? Transparenty w publiczności „BeLiEvE iN sIsI dIaZ"? Kurwa, błagam. Bądź taka jak ja, chcę podejść do suk i powiedzieć, że nic nie robią, to podchodzę i im to mówię. Zdaj sobie z tego sprawę, nigdy nie możesz mnie ze sobą porównać, nigdy nie będziesz na moim pieprzonym poziomie. "Legendarna Walka z Tarją Valentine" Bitch, NIKT RJEFNGJKENJW nikt kurwa nie daje nawet żadnego gówna aby przejąć się tą walką! Ta walka to byłaby dopiero gównem! Sprawiasz na mnie wrażenie, że nie ​​różnisz się od reszty tych "przyszłościowych legend". Tribe of Legends to w pewnym znaczeniu twoja szansa na udowodnienie samej siebie, aby powiedzieć ludziom, kim naprawdę jesteś, bo wiesz na pewno, że twoja kariera jest wypełniona o wiele większą niedoskonałością, niekonsekwencją i niestabilnością, niż chcesz przyznać. Ale nie robimy tego samego gówna tutaj co kiedyś, nie ma Cię, a tym bardziej nie w moim pierścieniu. Musisz być serio przyjebana, żeby tak myśleć. Weź się w garść. Nie powinnaś budzić się każdego ranka z myślą..

 'Pieprzyć to, zrobię wszystko, nawet gdybym miała stracić tą cholerną pracę".

 Nie tak powinien się zachowywać mistrz? Myślałaś, że nigdy nie złapię cię w momencie poślizgnięcia? Że wszystkie te suki, które przychodzą w pierwszy dzień swojej pracy.. Kurwiąc Ci w twarz, rzucają wyzwanie o Rebellion World Champion robią z Ciebie niepokonaną? 

Na-ah.

Wszystkie przyjeby chcą tylko spróbować być jak ja, mówić jak ja, walczyć jak ja, nabrać nastawienia jak ja! Wiesz czemu? Bo już dzisiaj Cię pokonam. Wiesz, to jest tak jak w McDonaldzie. Popadniesz na małych frytkach, ale mimo wszystko chcesz dotrzeć do tego cheesa. Idziesz do burdelu przytulać dziwki? SiSi, naprawdę. Co się stało? Co się zmieniło? Zgubiłaś się? Nie jesteś już tak namiętna jak poprzednio? Czego potrzebujesz, kochanie, mężczyznę? Jakiegoś kutasa, żeby cię zmotywować? Oj, kochanie. Nie potrzebujesz meżczyzny, który będzie szeptać ci do ucha i powie, że wszystko będzie w porządku, że cię kocha, że ​​ludzie z Rebellion cię potrzebują, że nie chce niczego więcej niż widzieć, jak ci się udaje, kiedy występujesz? Potrzebujesz aby Daddy of Rebellion porządnie wyruchał Cię z Rebellion World Championship! HJHAJAHAGAHAGHAGAHA!

Spójrz prawdzie w oczy, 'Crazy Cutesy', skończyłaś już. To już prawie koniec. Już prawie przegrałaś. Ale nie martw się, jestem pewna, że Robin Roberts bądź Rebekah nie są tak trudne do pokonania, jak największy skurwiel REBELLION, czyli ja! HAHHAAHA! 

O-V-E-R-H-Y-P-E-D. Przepełniona. Przereklamowana. Kto w ogóle to Tobie zrobił? Ten blask Main Eventu, głównego mistrzostwa. Co tydzień nagrody za najlepsza proma! Powiem Ci.. Nie wystraszyłam się tej małej dziewczynki, która robiła z siebie sukę z największym "kutasem" w mieście. Wiesz czemu? Bo sama nie wiesz, co robić, gdy staniesz po raz kolejny twarzą w twarz z kimś takim jak ja, prawdziwą mistrzynią. Mocno uderzający argument suko, co? 

Twoja kariera poznaje nowe poziomy. Nie mówię tutaj o wyżynach, to niziny, debilu. Nie będę pieprzyć się z tobą w ten sposób, Stefani Novak nie potrzebuje przyjaciół w tej branży. Wiem, że chcesz się zawiesić, ale nie jestem łańcuchem, siostrzyczko. Nie jesteś charmsem z najnowszej kolekcji pandory, nie. Myślisz, że przypadkiem natknęłam się na scenę głównego mistrzostwa? Jest powód, dla którego chcesz przeskoczyć samą siebie i twierdzić, że jest się „na poziomie SiSi Diaz”. Kurwa, musiałabym zapukać do Twojego bachorka kilka metrów niżej, aby zobaczyć chociaż Twój czubek głowy.

Mam jeszcze wiele do zrobienia. Nadal staram się iść wyżej i wyżej niż wcześniej.

Rozumiem, jak to wszystko działa. 

SiSi, nadszedł czas, abyś poznała prawdziwą twórczynię REBELLION Wrestling. Lepiej padnij na kolana, psie i błagaj o pieprzoną litość. Musisz modlić się do Boga, aby twoja kariera nie była tak zniszczona pod koniec naszej gwałtownej walki. Zrobię wszystko, aby wygrać, bo nie zasługujesz na to aby być znana jako REBELLION World Champion. Jestem jedyną, która ma predyspozycje aby pokazać wartość tego mistrzostwa. Co jebany tydzień pokazuję umiejętności przywódcze i wiem, jak samodzielnie kierować całą decyzją. Może nie mam lat doświadczenia i nie bój się, nie będę każdemu kazać mówić na mnie THE REBELLION OG! Zasłużyłam na to gdzie obecnie jestem, a ty, moja droga, jeszcze nie jesteś w tym momencie. Nie jesteś na tyle ogarnięta aby na Tribe of Legends obronić ten tytuł! Powtarzam, nie jesteś na moim poziomie i nigdy nie będziesz przyjebie! Tribe of Legends to mój czas, by zabłysnąć. W końcu otrzymam pochwałę, do której mnie przeznaczono. W końcu otrzymam uznanie i będę w stanie odkupić się od bałaganu z Unbothered oraz Criminal Town. Mam teraz o wiele więcej do udowodnienia i więcej do zaoferowania. To nie twój czas, dzieciaku. Twój czas nadejdzie wkrótce, ten sam czas na jaki skazałaś własne dziecko.  Czasy są ciężkie. Nie zniechęcaj się do mnie Diaz, zawsze możesz spróbować ponownie w przyszłym roku. Jestem pewna, że do tego czasu może być trochę inaczej, jeśli nie będzie mnie już w obrazku REBELLION World Champion. Jestem twoją mistrzynią - wtedy, teraz i na zawsze. Jestem Stefani Novak. Następna Mistrzyni Rebellion.

ALE CZEKAJ, CZEKAJ! Myślicie, że to wszystko?! 

Już widzę te dziecinne dogryzki SiSi tuż po Tribe of Legends!

'JesTeS mIStRZyNia SwiaATa!!! BondZ lepSzA!!!!!! 

Co z grubsza przekłada się na: Omg Stefani gwałci mnie słownie bez smaru, szybko muszę coś wymyślić i szybko coś, co naprawdę może dostać się pod jej skórę hehe!

Jak smutno.

Zanim stanęłam przed tobą, SiSi, miałam inne spojrzenie na ciebie. Widziałam cię jako pracowitą pizdę, która nigdy nie dostała tego, co było jej pisane. Widziałam cię jako osobę, która zawsze tak bardzo się starała i po prostu nigdy nie była wystarczająco blisko, aby uzyskać dobry chwyt tych mosiężnych pierścieni, których tak rozpaczliwie pragnęłaś. Te mosiężne pierścienie, które w końcu dadzą ci potwierdzenie, których desperacko potrzebujesz, i odciągną cię od Twojego największego koszmaru.. PORÓWNYWANIA JAKO MID-CARD! Ale wiesz co.. *ciągnie nosem* Najdłużej okropnie czuły się Fallen Angel oraz Ciri Sky, ponieważ zawsze pozornie zabierały ci szanse. Ja pier doooo le! Przestań kłapać tym jebanym pyskiem o tym samym! Kiedy mam na myśli cel, zawsze eliminuję każdą barierę, aby dostać się do mety. Przeskoczę przez wszelkie przeszkody, które napotkają moją drogę, a ty zawsze wydajesz się jednym z nich. To już kurwa dzisiaj! Podziwiam i doceniam ciężką pracę, ale człowieku, po tym, jak stanęłam przed tobą w tym tygodniu, moje myśli o tobie i tym, kim jesteś jako osoba, całkowicie się zmieniły. Mówią, że naprawdę nie znasz osoby, dopóki z nią nie mieszkasz. No, kurwa. Chyba 100 lat temu! Chcesz wiedzieć, co naprawdę do ciebie czuję?

Czuję mdłości w żołądku, wiedząc, że masz okazję umieścić swoje pieprzone imię tuż obok mojego na jednym z największych wydarzeń tego roku.

To wszystko sprawia, że ​​chcę zwymiotować, wiedząc, że zejdziesz do księgi rekordów jako pierwsza kłoda Stefani w jej legendarnym panowaniu. Moim zdaniem nie powinnaś w ogóle być w pobliżu tych przełomowych dla mnie chwil. Nie powinnaś mieć możliwości wejścia ze mną w ten sam pierścień. Jeszcze kilka miesięcy temu płakałaś ze swoimi przyjaciółmi, a teraz zachowujesz się tak, jakbyś była lepsza od nich, kiedy w rzeczywistości jesteś taka sama. Grupa wkurzających bachorów o dwóch twarzach, którzy nie byli wystarczająco utalentowani, aby zrobić cokolwiek innego w Masters of Wrestling niż wpierdalać katering i wycierać łzy frytkami. Masz czelność siedzieć tam z tym głupim pieprzonym wyrazem twarzy i mówić o mnie gówno? Mówisz ogromny shit o wszystkich! Obecnie mieszkamy razem. Może to 100 letnie powiedzenie się sprawdzi. Ponieważ suko mieszkasz w Imperium Stefani Novak. Żyjesz w czasach, w których takie głupie gówno nie będzie tak łatwo szczotkowane pod dywan. Możesz pomyśleć, że w ciągu kilku tygodni po jutrzejszej tragicznej stracie Twojego tytuły, wszystko to zostanie zapomniane, całe nazwisko DIAZ pójdzie w halę.. ŻENADY. 

Chodź SiSi, przestań się pieprzyć - nikt nie chce stać się kimś takim jak Ty. Masz absolutnie zerowy wpływ. Hej, Robin. Jeśli uważasz, że SiSi Diaz nazywa się Królową Rebellion, i jest to dla ciebie czymś w rodzaju faktów, mylisz się. W rzeczywistości KAŻDA, nazywająca siebie Królową Rebellion, jest najbardziej ogólnym pieprzonym zwrotem, jaki można wygenerować. Myślisz, że jesteś jakimś kreatywnym geniuszem, ponieważ wzięłaś nazwę swoich wszystkich nazw z albumu Melanie Martinez? Jeśli tak jest, to proszę dać Diabolinie pieprzoną nagrodę za najbardziej kreatywne nazwisko zapaśnika, jakie REBELLION Wrestling kiedykolwiek widziało! 

Po długim dniu pracy na Criminal Town w śmierdzących miastach i rozdawaniu autografów dla upośledzonego umysłowo świata REBELLION, miło było wrócić do ciepłego łóżka, gdy pogoda robi się nieco chłodniejsza. Rozebrałam się ze wszystkich moich nieporęcznych ubrań do mojej pieprzonej piżamki w ten sposób, że mogłam wygodnie spać pod grubymi, ciepłymi kołdrami. Marzyłam o spaniu na chmurze, gdy wszystkie zmartwienia nagle zniknęły. Mój sen został zakłócony, gdy nagle dostałem SMS-a od największych kurew, Nicole Stoudemire oraz Paris Kaline, domagających się, abym obudziła się ze spokojnego snu, aby uznać niektóre z najgorszych okrucieństw, jakie kiedykolwiek słyszałam. Nie ma nic, co wolałabym dobrze usłyszeć, gdy budzę się z drzemki, oprócz kilku dziwek, które działają tak, jakby były lepsze ode mnie, SiSi Diaz, Scarlett oraz Akira Ito... To wszystko sprawia, że ​​moja skóra się czołga. Sprawia, że ​​moja skóra się gotuje. Kwestionuje moją wiarę w ludzkość i to, czy ludzie powinni mieć wątpliwości, jak zawsze. Istnieje kilka poziomów, jeśli chodzi o bycie okropnym, pierwszy to bzdury na najwyższym poziomie - SiSi. Drugi być najbardziej fałszywą kurwą w biznesie - Scarled. I trzecie być po prostu pizdą - Akira Ito. Niezależnie od bzdur, sen nie jest tak ważny jak pewien tytuł mistrzowski, który daje uznanie tej najlepszej..... Może się powtarzam bądź nie. Ale to jest Rebellion World Championship. TO JEST KURWA TO! Wygląda jednak na to, że mimo wszystko jestem nadal podważana i pomijana. Naprawdę nic nowego. Do tego czasu powinnam oczekiwać od wszystkich oklasków, a nie typów na SiSi Diaz! Powinnam się spodziewać, że Scarlett, Akira Ito i ta dziwka-szczur SiSi Diaz spojrzą na mnie jak na to bóstwo, które ma wszystko i wyłącznie dla siebie. 

Wyobraź sobie, że ustawiasz sobie tak niskie oczekiwania, że ​​każda głupota wychodząca z twoich ust jest do przyjęcia. Wszystko co pierdoli SiSi Diaz. Serio słuchacie takiej pojebuski jak SiSi? Ona gada tylko do swoich lalek.

'Wrócicie jak nauczycie się być prawdziwymi wrestlerkami!"

Kurwa, a Ty wróć jak nauczysz się być prawdziwą mistrzynią.

Na Tribe of Legends nie stracisz tylko mistrzostwa, ale stracisz też własną godność. Mimo, że tracisz za każdym dodanym promem. 

Ja pierdole, ale tabaka. Szkoda, że nie mogę wziąć udziału w Tribe of Legends Matchu, na Final Bound walczyłabym sama ze sobą, meh. 

Taka mistrzyni, a nawet nie wie jak nazywa się gala pay-per-view. ;( Tribute of Legends ;(

Czuję, jakbym po prostu grała w jakimś słabym dramacie. Powinnaś się kurwa na koniec zabić, Diaz, to może być jedyny scenariusz, w którym ludzie naprawdę się o ciebie zaczną troszczyć. Śmiało, zrób to. Sprawdź, czy spróbuję cię zatrzymać. Nawet bym Cię zrzuciła z mojego poziomu. Tak, nawet zrzuciłabym połysk z twojej sekcji zwłok. Sprawiłabym tylko, czy na pewno z Tobą jest koniec. Nikt nie będzie mówił o przedwczesnym odejściu SiSi Diaz, tak jak to było kilka lat temu. Nikogo to kurwa nie obchodziło. Będą rozmawiać o tym, jak wielka Stefani Novak złagodziła cios dla wszystkich. Nawet po śmierci grasz dla mnie jako drugie skrzypce. Potem, kiedy nadejdzie mój czas, aby odwiedzić piekło.. Wypierdole cię z piekła i zdobędę tytuł, jaki tam mieli. Nigdzie nie jest bezpiecznie, Sisi, chcę, żebyś się tego nauczyła. Do zobaczenia w już dziś na Tribe of Legends, mam nadzieję, że zbadałaś wystarczająco wysoki budynek, z którego możesz po gali zeskoczyć lub utopić się w kałuży swojej żenady. 

A co do tego sekretu, to już dzisiaj. Wink 
Powrót do góry Go down
 
'Secret'; TRIBE OF LEGENDS
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Tribe of Jobbers
» the legends are latinas
» Real Last Woman Standing, and real Tribe of Legends winner.
» ''got a secret... Can you keep it?''
» My Little Secret...

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
RPW | JOIN THE REBELLION :: REBELLION WRESTLING CENTER :: PROMO SECTION-
Skocz do: