RPW | JOIN THE REBELLION
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


 
IndeksIndeks  Oficjalna Strona RPW  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Początek (MP)

Go down 
AutorWiadomość
Diana Soriano

Diana Soriano


Posts : 6
Likes : 1

Początek (MP) Empty
PisanieTemat: Początek (MP)   Początek (MP) EmptyCzw Lut 13, 2020 10:20 pm

Początek (MP) Mnbmb10

Jeden z dziennikarzy federacji Rebellion krąży przed wejściem do areny, w której odbędzie się gala Revolt. Nagle drzwi się otwierają i wchodzi Diana w ślicznej sukience w kwiatki i okularach do czytania na nosie.

Dziennikarz: Diana, Diana, znajdziesz dla nas chwilę?

Diana uśmiecha się.


Diana: Oczywiście, że tak.

Dziennikarz: Super. Jesteś jedną z nowoprzybyłych zawodniczek w Rebellion. Jak się tutaj czujesz?

Diana: Cóż, nie znam tutaj prawie nikogo, ale wszyscy są mili i starają się mi pomagać. Dobrze się tutaj czuję i nie mogę się doczekać następnej walki.

Dziennikarz: Skoro o tym mowa... Niestety nie udało Ci się wygrać debiutu, co o tym myślisz?

Diana: Nie powiem, zasmuciło mnie to, ale Giselle była naprawdę twardą przeciwniczką. Słyszałam też, że ostatnio zdobyła tytuł, więc porażka z mistrzynią to chyba nie aż taka ujma, prawda?

Diana lekko się śmieje i zakłada kosmyk włosa za ucho.

Dziennikarz: No jasne, że nie. Wydaje mi się, że jesteś tu z jakiegoś powodu? Masz dziś drugą walkę z Brooke Kimberly. Myślisz, że dasz jej radę?

Diana: Mam taką nadzieję, bardzo bym chciała zaliczyć pierwsze zwycięstwo, ale Brooke również wydaje się być ciężkim rywalem. Mogę jedynie obiecać, że dam z siebie wszystko. Przegram, czy wygram, ważne, by fanom się podobało.

Dziennikarz: Złote słowa. Jesteś wspaniałą osobą. To tyle na dziś, trzymamy kciuki, powodzenia.

Diana: Dziękuję bardzo.

Diana uśmiecha się do kamery i odchodzi ciągnąc za sobą walizkę.
Powrót do góry Go down
 
Początek (MP)
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Początek v2.0 [MP]
» Początek [MP]
» Wielki początek [MP]
» Początek czyli jak to się wszystko zaczęło
» Rebekah - Nowy początek, starego porządku

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
RPW | JOIN THE REBELLION :: REBELLION WRESTLING CENTER :: PROMO SECTION-
Skocz do: