RPW | JOIN THE REBELLION
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


 
IndeksIndeks  Oficjalna Strona RPW  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Tribe of Jobbers

Go down 
AutorWiadomość
Lolita

Lolita


Tribe of Jobbers Untitlededf Posts : 42
Likes : 9
Location : In your dreams

Tribe of Jobbers Empty
PisanieTemat: Tribe of Jobbers   Tribe of Jobbers EmptyNie Lis 17, 2019 4:16 pm

Tribe of Jobbers Lolita10

(Słychać szumy wody. Pojawia się obraz i mamy zbliżenie na parującą wodę z jacuzzi. Obraz oddala się i z wody wyskakuje noga. Kamerzysta nadal robi powolny zoom out i po chwili mamy już pełny obraz. Lolita relaksuje się w dużym jaccuzji w podłożu opierając się o ścianki. Wokół widzimy jakieś kolumny, podłoga wyłożona kafelkami. Piękny widok. Kobieta kładzie na posadzce kieliszek z czerwonym winem i chwyta za tablet.)

Akira, Scarlett i Fabulous wezmą udział w pierwszym w historii Tribe of Legends Matchu. Powodzenia, ponieważ prócz Was będzie jeszcze kilkanaście kobiet, a w tym Catherine Vandella, Amanda Keith, Lolita, Della Detras, Sam Massey, Elisabeth Queen oraz Francesca Viernes. Prócz ich będzie 11 niespodzianek w ty-

(Lolita puszcza kawałek ostatniej tygodniówki REBELLION Wrestling, gdzie Nicole Stoudemire zapowiedziała ją jako uczestniczkę Tribe of Legends Matchu. Kobieta jeszcze kilka razy przewija video do momentu wypowiedzenia jej imienia. Następnie A Classy Woman sięga po kieliszek i bierze łyk wina.)

Witam was ponowne, bezczelne REBELLION Universe. W dniu dzisiejszym rozpoczyna się moja rewolucja. Zastanawiam się tylko nad czym się skupić w ToL Matchu... Wyeliminowaniu Riotera czy wygraniu całego pojedynku? Tak wiecie, żebym nie musiała się przemęczać.

(Lithuanian Witch klaszcze w dłonie i w mgnieniu oka obok niej zjawia się mężczyzna. Ma na sobie tylko spodnie z garnituru i... Kolczatkę na szyi?! Podwładny uklęka przy jaccuzji i zaczyna masować stopy brunetki.)

Kto tam jeszcze jest, bo nie dosłyszałam...

(The Feminist One ponownie sięga po tablet.)

Amanda Keith, Della Detras, Sam Massey, Scarlett, Elisabeth Queen, Francesca Viernes, Akira Ito, Fabulous + 11 niespodzianek...

Kojarzę Queen i Scarlett ale reszta? Na jakich warunkach dostały się do tej walki, przepraszam? Trochę to śmieszne. Rozczarował mnie skład tej walki, może te wielkie "legendy" coś wniosą, ale wątpię. Teraz czas tworzyć nowe legendy, a z obecnym rosterem... Będzie to trudne.

(Lolita odkłada urządzenie, chwyta kieliszek i opróżnia go do dna.)

Jak ja się dostałam? A oglądało szanowne państwo REBELLION Wrestling #7? Musieli oglądać. Największy debiut w tej federacji. Niestety nie przebiegł on w 100% po mojej myśli, przerwano mi i poniżono mnie, ale jak zwykle wyszłam z twarzą. Pokazałam temu workowi na spermę gdzie jej miejsce. Na kolanach u swojego właściciela.

(Selfish Bitch klaszcze w ręce i ponownie bierze do ręki tablet. Zawodniczka włącza zakończenie jej debiutu ringowego w walce z Jade, podczas gdy drugi z jej podwładnych napełnia jej kieliszek.)

Widzieli? Zrobiłam to po mistrzowsku i z wdziękiem. Właśnie... Po mistrzowsku... Mistrzostwo... Które wybrać? Które mam wybrać jak już będę górą po ToL? Bo będę. Nieważne w jaki sposób...

(Million Dollar Baby chwyta kieliszek, do którego mężczyzna nalał białego wina i bierze łyka nie patrząc na zawartość. Nagle wzdryga się i wypluwa alkohol na pierwszego podwładnego, który masuje jej stopy.)

Cholera jasn... Jeremy!

(Woła swojego kelnera, ten po chwili się zjawia.)

Tak jest, proszę pani?

Co to do diabła jest?!

Białe wino.

(Odpowiada mężczyzna, a Lolita momentalnie się uspokaja i podaje mu kieliszek.)

Zabierz to proszę, nie mam ochoty.

(Mówi spokojnie, a Jeremy uklęka na kolano, by sięgnąć po naczynie. W tym momencie brunetka chlusta mu winem w twarz, a następnie roztrzaskuje kieliszek o podłogę!)

ILE RAZY MAM POWTARZAĆ, ŻE NIE ZNOSZĘ BIAŁEGO WINA?! POSPRZĄTAJ TO I WYNOŚ SIĘ STĄD!

(Kelner na szybko próbuje oczyścić oczy i znika z widoku kamery. Po chwili wraca z miotłą i zamiata resztki szkła. Undisputed Monarchy zaś klaszczę w dłonie i z drugiej strony pojawia się kolejny mężczyzna z tacą, na której znajduje się pełny kieliszek czerwonego wina.)

Nadal uważacie, że przesadzam? Żałosne. Moje cycki są większe niż móżdżki tych cieciów. Ale dobrze, wracając... Trudno mi w jakikolwiek sposób wypowiedzieć się na temat moich przeciwniczek. Nie znam ich, oglądałam jeszcze ich video, więc. Ale za to na bieżąco śledzę gale REBELLION. Większość z uczestniczek tego pojedynku to zwykłe popychadła, nawet szkoda na nie mojego głosu. Akira Ito? Dziecko, z takim podejściem i słodką miną zjedzą Cię tutaj. Elisabeth Queen? Wielka królowa z koroną zrobioną z patyków.

(Chichocze.)

Scarlett? Well, obie siebie warte. Gdaczą na siebie nawzajem, a żadna nie umie pokazać pełnej dominacji. Raz ta zwycięża, raz druga. Litości. Choć w sumie nie dziwię się, że Scarlett poległa na ostatnim REBELLION. Po prostu podwinęła jej się noga. Jakby mi przyszło stoczyć pojedynek z kimś, kto wchodzi w takich szmatach, to też bym się poślizgnęła. Pathetic.

(Lolita wyrywa stopę z rąk sługusa i nogą pokazuje mu, że ma przynieść ręcznik.)

Myślę, że to video powoli będzie dobiegało końca. Catherine Vandella.. Miałam co do Ciebie nadzieję, ale okazałaś się być słaba i niewystarczająca by zakończyć śmieszne panowanie Robin Roberts. Ale to nic w porównaniu do Elisabeth Queen i Stefani Novak. Roberts to jeszcze jakaś konkurencja, ale SiSi Díaz? Oh, lord. Wystarczy, że się podniesie na nią głos, a ta już dusi się własnymi łzami. Papierowa mistrzyni, która jest na szczycie tylko dzięki swoim gierkom umysłowym. Ale kiedyś wszystko dobiega końca. Na Tribe of Legends zamierzam zdobyć szansę na walkę o tytuł w pierwszy, czy też drugi sposób. Bez różnicy. I wtedy dopiero będziesz się miała czegoś obawiać, malutka. Ty również, Roberts. Choć nie mam pewności, czy moje słowa będą miały jakiekolwiek znaczenie po dzisiejszej gali. Możecie stracić wszystko, a ja wszystko zyskać. Tej samej nocy. I to właśnie zrobię, a później... To już historia na inne video.

(Zjawia się mężczyzna z ręcznikiem. A Classy Woman delikatnie wstaje z jacuzzi pokazując swój piękny jednoczęściowy strój kąpielowy. Jej podwładny okrywa ją ręcznikiem, jednak podchodzi za blisko i kobieta odepchnęła go. Pech chciał, że facet poślizgnął się na wylanym winie i tak strącił tablet szefowej do wody.)

Coś ty najlepszego narobił, debilu?!

(The Lithuanian Witch zawiązując ręcznik znika gdzieś poza zasięg obiektywu. Mężczyzna próbuje wyłowić tablet jednak nagle słyszymy odgłos zakłóceń prądu i sługus zaczyna się trząść!! Szatyn cudem nie wpada do wody tylko upada na posadzkę. Z kolczatki na jego szyi wydobywa się dym. Po chwili Lolita wraca do kadru i chucha w jakiś kwadratowy pilot. Czyżby ta kolczatka była pod prądem?!)

Każdego spotka kara. Po Tribe of Legends zacznie się nowa era. Moja era. Era moich zasad.
Lolita is here! And I'm not gonna play!


(Selfish Bitch podchodzi do obolałego podwładnego i stawia na nim stopę w geście wyższości. Kładzie jeszcze ręce na biodra, a na jej twarzy pojawia się szyderczy uśmiech zmieszany z ironią. Koniec transmisji.)
Powrót do góry Go down
 
Tribe of Jobbers
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» 'Secret'; TRIBE OF LEGENDS
» Tribe of Legends 2019 PREVIEW
» Tribe of Legends 2019 | REACTION THREAD
» Real Last Woman Standing, and real Tribe of Legends winner.

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
RPW | JOIN THE REBELLION :: REBELLION WRESTLING CENTER :: PROMO SECTION-
Skocz do: