RPW | JOIN THE REBELLION
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


 
IndeksIndeks  Oficjalna Strona RPW  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 DELULU IS THE ONLY SOLULU | [CD]

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Sienna Jay

Sienna Jay


DELULU IS THE ONLY SOLULU | [CD] Untitlededf Posts : 30
Likes : 6

DELULU IS THE ONLY SOLULU | [CD] Empty
PisanieTemat: DELULU IS THE ONLY SOLULU | [CD]   DELULU IS THE ONLY SOLULU | [CD] EmptySob Gru 09, 2023 10:50 pm

DELULU IS THE ONLY SOLULU 

DELULU IS THE ONLY SOLULU | [CD] 0271e6d1d5dff1acfaa4f732fb2315fe97c82de4DELULU IS THE ONLY SOLULU | [CD] B0867ca962ec84c67c70fba7dcaf8b57438da81c

SIENNA FUCKING JAY


 ★ ⋆ ⋆ ★  ⭒ ⭒  ★ ⋆ ⋆ ★




// Znajdujemy się w szatni po gali Unbothered 2023. Widać jak Sienna niepozornie podchodzi do lustra, chwyta za swoją pomadkę i zaczyna w lustrze poprawiać swoje usta. Kamera jest w ustawieniu, jakby była lustrem.


Och. My. Fucking. God. Tyle ile czekałam na tę galę, ile potów wylałam, ile podekscytowania mnie to kosztowało.. Zawiodłam się. Nie mogę liczyć na nikogo. Audrey Foster oraz Vallery Tonx zmarnowały tylko mój czas. Ale spokojnie, tak kończą osoby, które więcej szczekają niż robią. Spójrzmy gdzie idę, a gdzie one. Vallery najprawdopodobniej już do domu, ponieważ po jej ostatnich występach tylko Elisabeth mogłaby dalej się pnąc bez godności. No cóż. Audrey? Audrey na przyszłej gali REBELLION będzie walczyła o pozostanie w organizacji. A ja? A ja idę prosto na Reckless Choices po mój pierwszy title shot w historii. And that's how thee real one does. Powiem Wam szczerze; nie jestem zszokowana, a wręcz głodna. Potrzebuję prawdziwej rywalizacji, prawdziwego dreszczyku emocji; moja najdłuższa walka trwała półtorej minuty od czasu mojego debiutu. Czy nie jest to przerażające? Dla Ciebie na pewno tak. Więc może przejdźmy dalej i nie pozwólmy organizacji wybierać nam przeciwników? Sama to zrobię. To będzie mój trzeci występ a mam po dziurki w nosie braku motywacji. Elisabeth - w tym sezonie obiecałaś wszystkim, że zamierzasz przejąć ten sezon. Tylko let’s make one thing fucking clear. Ten sezon dopiero się rozpoczął. I tak samo jak Audrey oraz Vallery rozpoczynały - po spotkaniu ze mną bardzo szybko go skończyły. Lubię konkurencję. Lubię stawić czoła najlepszym z najlepszych. Minęło kilka tygodni, a już mogę powiedzieć, że Sienna Jay jest jedną z największych w historii tej firmy.


A Ty Elisabeth - wiadomość dla Ciebie. Potrzebujemy mistrza, który zachęca ludzi do zwracania uwagi na produkt. Potrzebujemy mistrza, który upewni wszystkich, że tytuł jest w bezpiecznych rękach. A Ty mówisz, że już chcesz mi się podłożyć? I Ty masz czelność mówić, że nareszcie RPW World Championship nabrało odpowiedniego luksusu? Że nie tak wyobrażałaś sobie zwyciężenie tytułu dlatego tworzysz jakiś śmieszny #FuckRPWMovement? Be fucking real, Elisabeth. RPW potrzebuje mnie jako mistrza świata. Potrzebują świeżej twarzy, która nie będzie pieprzyła i narzekała dookoła. Potrzebują twarzy, która będzie godnie reprezentowała organizacje. Potrzebują twarzy, która da nowe życie tej marce. A jak na razie RPW promuje podwójną twarz niewdzięcznej suki. Bądź kurwa wdzięczna, ponieważ przez tyle lat ile prowadzisz swoją karierę najwięcej osiągnęłaś tutaj. Najwięcej zaoferowało Ci RPW, dostałaś wiele szans. A czy to moja wina, że Twoim głównym kalibrem jest Scarlett? W piździe mam Scarlett. W piździe mam jej powrót, w piździe mam rigcz Alexy Archer, w piździe mam Was wszystkich. Jedno co mnie interesuje to zostanie mistrzynią świata i odebranie przydomku „RPW Original”. Podczas gdy RPW jeszcze nie powstawało - krążyłaś po wielu organizacjach i ludzie się z Ciebie nabijali. Musiałaś wylewać poty, błaźnić się przed wszystkimi aby wyjść ze strefy kateringu. RPW podarowało Ci na jebanej srebrnej tacy Twoją obecną pozycję, a Ty masz śmiałość oblewać ich takim gównem? Shame on you Elisabeth, shame on you. Nazywanie Experts Championship „tytułem ze straconą wiarygodnością” jest ciosem poniżej pasa dla Nadyi Black. Jest to historyczny moment, ponieważ RPW daje szanse ludziom, którzy są godni szans. A to, że na Twoim kalibrze są osoby, którymi chciałabyś być - to jest wyłącznie Twój jebany problem. Nigdy nie będziesz na ich levelu, dopóki nie zrozumiesz jak działa ten biznes. Nie wychodź z żadną smutną historią innych organizacji - jesteś w RPW. REBELLION PRO WRESTLING. 


Jeszcze się nie poznałyśmy, a zachowujesz się jakbyś pozjadała wszystkie zmysły. Jestem jednym z nieznanych bohaterów tej firmy. Nie potrzebuję otrzymać kwiatów za moje działania. Nigdy nie będę potrzebowała słowa „dziękuję” ani „doceniam cię” za to, co zrobię. Ale już słyszę to zza pleców, gdy pokonałam Vallery oraz Audrey na Unbothered 20 minut temu, ponieważ oni wiedzą, że idę po Twoją głowę i tytuł świata. Nie zamierzam też o to prosić. Ja po prostu Cię zniszczę. Pomimo tego, jaka jestem, masz mój szacunek razem z Alexą za to, że odbyłyście jedną z największych starć w historii. Nikt nie był tak emocjonalny podczas walk jak podczas tej. I tym mnie zainspirowałyście, że potrzebuję takich kurew, aby odbywać tak kurewskie starcia. Dla niektórych dalej jest to niemożliwe, że w jednej organizacji widzieliśmy takie gwiazdy jak Scarlett i Fallen Angel. Teraz widzimy niewdzięczną Elisabeth Queen. Robisz jedną dobrą robotę - manipulujesz. Manipulujesz opinią innych, ale nie tak dobrze jak sobie to wyobrażasz. Jeśli ktokolwiek miałby otrzymać nagrodę za bycie największym kurwiskiem; masz mój głos. Ale droga „delulu is the only soulu” wychodzi Ci mega Elka, mega zajebiście. 


Jeśli mam mieć wybór pomiędzy RPW Experts Championship, a RPW World Championship; wybór jest trudny. Jeśli chcę podjąć się niesamowitej rywalizacji o prestiżowy tytuł mistrzowski, którego posiadacz ma pasję do obron, odda wszystko aby dalej dzierżyć swój tytuł - z ogromną chęcią zmierzę się z Nadyą Black. Jeśli chcę poprostu skleić komuś pizdę - będzie to Elisabeth Queen. I wybór jest trudny, ponieważ chcę tych dwóch rzeczy. Obecnie w rosterze mamy wiele imponujących talentów takich jak Alexa Archer, Scarlett, SiSi Diaz, Nadya Black, Crystal Brooks czy też Tarja Valentine. Ale każdej z nich brakuje coś, co posiada Sienna Jay. IT FACTOR. Mogę iść i iść przed siebie nie zważając uwagi na to, jaki rezultat moje akcje przyniosą. Każdy wybór i każda akcja pokazuje mi nad czym mogę popracować. Ale jestem zbyt idealna aby zważać uwagę na cokolwiek. Raz się żyje, raz się panuje. - ELISABETH Wink 


Z tygodnia na tydzień RPW nabiera rozpędu - i jestem pod wrażeniem, że nawet gdy nie ma pojedynków - pojawiają się materiały promujące show od osób, które chcą coś pokazać. Ale nie gdy na drodze jedzie Sienna. Jedyne co możecie pokazać - to swoje prawdziwe oblicze, tak jak Elisabeth.


Elisabeth, you are all fucked up. 

Alexa Archer said this is a good shit!

Powrót do góry Go down
Flavia Alonso

Flavia Alonso


DELULU IS THE ONLY SOLULU | [CD] Untitlededf Posts : 14
Likes : 3
Age : 28

DELULU IS THE ONLY SOLULU | [CD] Empty
PisanieTemat: Re: DELULU IS THE ONLY SOLULU | [CD]   DELULU IS THE ONLY SOLULU | [CD] EmptyNie Gru 10, 2023 10:35 am

THIS!!! 
POKAŻ IM JAK POWINNA ZACHOWYWAĆ SIĘ MISTRZYNI!!!
LOVE YA I love you
Powrót do góry Go down
 
DELULU IS THE ONLY SOLULU | [CD]
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
RPW | JOIN THE REBELLION :: REBELLION WRESTLING CENTER :: PROMO SECTION-
Skocz do: