RPW | JOIN THE REBELLION
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


 
IndeksIndeks  Oficjalna Strona RPW  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Porque sabes como soy [MP]

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Nadya Black

Nadya Black


Porque sabes como soy [MP] Untitlededf Posts : 122
Likes : 33
Age : 25
Location : Buenos Aires, Argentine

Porque sabes como soy [MP] Empty
PisanieTemat: Porque sabes como soy [MP]   Porque sabes como soy [MP] EmptyPią Gru 22, 2023 8:36 pm

Porque sabes como soy [MP] Picsar26

Jesteśmy w domu, a dokładniej pokoju Nadyi Black. Kamera przez chwile ukazuje nam bardzo jasny pokój z idealnym porządkiem, a gdy końcy się "poznawanie" pokoju, kamera ukazuje twarz samej Experts Champion.


 NADYA: Czemu nikt Mnie nie rozumie? Wszyscy mi zazdroszczą..., bo jestem inna niż wszyscy?..., bo się wyróżniam?..., bo jestem lepsza? Dlatego Mnie nie nawidzicie? Jesteście naprawdę marnymi istotami. Patrzycie na zewnątrz nie do wnętrza człowieka, a moje wnętrze jest większym cudem natury niż moja zewnętrzna część. O tak piękne, pyszne wnętrze. Czy naprawdę mam wam to udowadniać? Spójrzmy więc na Crystal. Kamera robi przybliżenie na fotografie zawodniczki które Nadya rzuca na biurko stojące przed nią. Popatrzcie.. Ale niezły tyłek, mniam... Ładna, przepiękne włosy, i już kilka walk za sobą, ale ludzie nie biorą jej za kogoś kim jest. Myślicie, że Brooks jest śwoetną wojowniczką, która może pokonać każdego pstryknięciem palców...? więc jeśli odpowiedź brzmi tak, to jesteście w błędzie. Wasza “faworytka” jest tylko bezbronnym, malutkim człowiekiem, nie potrafiącą obronić samej siebie, a co dopiero wygrać ze mna. Czy poradzisz sobie sama? Watpie. Jestes tylko marną karykaturą dorosłego cłowieka. Rebellion to nie cyrk, tutaj nie ma czasu na puszowanie kogoś kto nawet się nie stara, tutaj najlepsi, czyli tacy jak Ja stają na szczycie, a gorsi czyli Ty giną pod moimi butami. Jednak dla ludzi, to Ty jesteś ta dobra, ale czy aby dobrze myślą? Nie! Zawsze byłam i jestem lepsza. Widze jak bardzo słaba jesteś psychicznie.. Więc mam pomysł zacznij lizać dupe zarzadowi federacji aby uwazali Cie za ta dobra zawodniczke? Hm… Good idea, ale ze mna to nie przejdzie girl.


The Sociopath rzuca się na ubrane w śnieżnie białą pościel łóżko i odtwarza walki Crystal. Po czym wybucha głośnym śmiechem.


NADYA: Marnie to wygląda. Nie pociesza Mnie tylko fakt, że nasza walka nikogo nie obchodzi i to przez Ciebie, bo Ja sie tak bardzo staram, TAK BARDZO SIE DLA WAS STARAM. I oczywiście, to właśnie Ja najbardziej cierpię. Jestem tą najbardziej poszkodowaną, ale nikt się nie przejmuje mym losem, bo każdy jest skupiony na własnej dupie. Obrzydza Mnie fakt, że nawet nikt nie próbuje ratować topowej gwiazdy, aby było o niej głośno, zwłaszcza, że naprawdę jestem tego warta, ale no tak w naszej mentalności jest to, że lubimy patrzeć jak ktoś się przed nami błaźni i lubimy patrzeć na to jak inni się marnują, woększością sprawia to przyjemność. A czy sprawi wam przyjemność widok jak niszcze waszą słodką Brooks?! Nie jest w stanie odebrać mi mistrzostwa, a jest tylko pokazem, że jestem lepszą i więcej wartą mistrzynią, niż Elizabeth. 


Black Queen wstaje i bierze w dłoń fotkę przeciwniczki tylko po to aby zgnieść ją w ręce, po czym bierze w usta i połyka, a za chwile wraca na łóżko, jednak tym razem siada na nim bardzo kobieco. 


NADYA: Każdy z nas potrzebuje pomocy, bo przecież nikt nie jest Brucem wszechmogącym.. Woecie czemu tak jest? Ponieważ nikt nie jest perfekcyjny, a woecie co daje perfekcyjność? Czystość. I nie mówię tutaj broń Boże o codziennym prysznicu, warunkiem czystości, jest czystość duszy. Nie oczyści jej spowiedź, kąpiel ani modlitwa, oczyści ją ból. Ja z mojej dobroci serca oferuje Ci właśnie o to taką pomoc słodziutka. Zostanę oczyszczalnią, a Ty moją klientką..., ale dobrze, koniec o Mnie.. 


Kamera robi przybliżenie na korkową tablice, w pokoju Nadyi. Experts Champion podchodzi i wiesza zdjęcia zawodniczek, które pokonała. 


NADYA: Widzicie? To będzie miejsce na to, bym widziała swój triumf z tygodnia na tydzień i mogła egzystować się, smakiem wygranej.


 The Hells Favorites Harlot przyczepia tam zdjęcie Crystal Brooks i puszcza oczko do kamery.


 NADYA: Co prawda jeszcze Cie nie pokonałam, tym razem, ale woem, że to zrobie, z resztą nie tylko Ciebie.. Zdajecie sobie wszyscy sprawe z tego jak woele zdjęć pojawi się tutaj? Jesteście wszystkie skazane na moją łaske lub też gniew, którego nikt nie da rady ugasić, dobrze wiecie jaka jestem gdy się wścieknę... Crystal to jedynie mała sardynka, a Ja chce złowić grube ryby. Chcę żebyście wszyscy zobaczyli, jak bardzo zasługuje na miano Experts Champion of this federation.


Nadya wyciaga telefon i nagrywa wideo dla Brooks..


NADYA: Słuchaj kochana no offence, ale jedna z nas muso być tą gorszą i nie mogę być to Ja pod żadnym pozorem, więc, po prostu Cie zniszcze. Mam śwoetne widoki na swoją przyszłość, a Ty byłaś i bedziesz nikim.


Black odwraca się tyłem do kamery i słychać jakby płakała. Nagle Nadya odwraca się w stronę kamery i widać, że było to udawana. Zaczyna się kolejny raz niepowstrzymanie śmiać. Gdy tylko śmiech jej przechodzi, podchodzi do toaletki i całuje zdjęcie swojej żony,po chwili odstawia zdjęcie na i wystawia palec do kamery.


 NADYA: Pamiętaj Crystal, twój blask zostanie zaćmiony moim mrokiem porque sabes como soy...


 Po tej wypowiedzi światło gaśnie, a Black jest cała rozświetlona. Wysyła całusa i puszcza oczko w stronę kamery, po czym nagranie się kończy.
Powrót do góry Go down
Elisabeth Queen

Elisabeth Queen


Porque sabes como soy [MP] Untitlededf Posts : 203
Likes : 63
Age : 36
Location : Queen City, Missouri

Porque sabes como soy [MP] Empty
PisanieTemat: Re: Porque sabes como soy [MP]   Porque sabes como soy [MP] EmptySob Gru 23, 2023 2:42 pm

tratar con él, nigdy nie będziesz lepszą i więcej wartą mistrzynią ode Mnie
Prawdziwy mistrz nie zdobywa miana pretendenta do mistrzostwa przegrywając ostatnią walkę co już na starcie czyni Mnie lepszą mistrzynią od ciebie 😉
Powrót do góry Go down
Nadya Black

Nadya Black


Porque sabes como soy [MP] Untitlededf Posts : 122
Likes : 33
Age : 25
Location : Buenos Aires, Argentine

Porque sabes como soy [MP] Empty
PisanieTemat: Re: Porque sabes como soy [MP]   Porque sabes como soy [MP] EmptySob Gru 23, 2023 3:30 pm

Elisabeth Queen napisał:
tratar con él, nigdy nie będziesz lepszą i więcej wartą mistrzynią ode Mnie
Prawdziwy mistrz nie zdobywa miana pretendenta do mistrzostwa przegrywając ostatnią walkę co już na starcie czyni Mnie lepszą mistrzynią od ciebie 😉
Play, żyj tą myślą skarbie!
Powrót do góry Go down
Elisabeth Queen

Elisabeth Queen


Porque sabes como soy [MP] Untitlededf Posts : 203
Likes : 63
Age : 36
Location : Queen City, Missouri

Porque sabes como soy [MP] Empty
PisanieTemat: Re: Porque sabes como soy [MP]   Porque sabes como soy [MP] EmptySob Gru 23, 2023 5:02 pm

Nie żyje myślą
Żyje prawdą
Powrót do góry Go down
Nadya Black

Nadya Black


Porque sabes como soy [MP] Untitlededf Posts : 122
Likes : 33
Age : 25
Location : Buenos Aires, Argentine

Porque sabes como soy [MP] Empty
PisanieTemat: Re: Porque sabes como soy [MP]   Porque sabes como soy [MP] EmptySob Gru 23, 2023 6:29 pm

Elisabeth Queen napisał:
Nie żyje myślą
Żyje prawdą
Razz
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Porque sabes como soy [MP] Empty
PisanieTemat: Re: Porque sabes como soy [MP]   Porque sabes como soy [MP] Empty

Powrót do góry Go down
 
Porque sabes como soy [MP]
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
RPW | JOIN THE REBELLION :: REBELLION WRESTLING CENTER :: PROMO SECTION-
Skocz do: