RPW | JOIN THE REBELLION
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


 
IndeksIndeks  Oficjalna Strona RPW  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 This is My show to steal [MP]

Go down 
AutorWiadomość
Flavia Alonso

Flavia Alonso


This is My show to steal [MP] Untitlededf Posts : 14
Likes : 3
Age : 28

This is My show to steal [MP] Empty
PisanieTemat: This is My show to steal [MP]   This is My show to steal [MP] EmptyNie Gru 10, 2023 9:19 pm

This is My show to steal [MP] 71cc374152ab513746c5fbb308fa03a47e241067


THIS IS MY SHOW TO STEAL
((Match Promo vs Mirai Sky))

[Obraz otwiera się na Flavię Alonso, siedzącą wygodnie w luksusowym samochodzie, zdobiącym logo Rebellion Pro Wrestling. Wraz z nią z tyłu siedzi Sienna Jay, z uśmiechem na twarzy po swoim zwycięstwie.]


HI REBEL FAM!!! Witam Was w kolejnym vlogu, dziś mam za sobą moją pierwszą galę PPV Unbothered — to gówno było mocne!!!  Widzieliście te walki? Sienna Jay slayed them all though… À propos THE AFFECTION — zobaczcie kogo mam obok! 


[Sienna śmieje się głośno, odrzuca włosy i macha do obiektywu kamery skierowanej na nią przez Flavię.]


Zapewne galę już wszyscy widzieli, zatem nie przeżywajmy już przeszłości. Dziś mam coś specjalnego dla was. Ale to opowiem Wam za moment. Właśnie dojeżdżamy do Four Seasons Hotel, gdzie mamy zamiar spędzić krótką chwilę i lecimy do Small Victory na drinka. Hej, w końcu tyle osób domagało się wspólnych fot po naszym ostatnim twitterowym evencie #FUCKVALLERYDAY — musimy to zrobić! 
Dobra, widzimy się za chwilę w pokoju!


[Obraz zostaje zasłonięty dłonią przez Flavię, po chwili ujęcie przenosi się na widok miasta Austin, z widokiem na niebo i wieżę, a potem przebitka ukazuje the Jazzgirl szykującą się do wyjścia, wybierając stroje i malującą się przy hotelowym biurku.]


Mam dla was wieści — już na najbliższej gali Rebellion Nowozelandczycy uświadczą debiutu the REAL Showstealer. 22 grudnia Sky Stadium w Wellington ściągnie wszystkie oczy na mnie kiedy wzniosą moją dłoń ku górze, informując świat o wygranej w debiutanckiej walce w Rebellion Pro Wrestling. Skoro już jesteśmy przy tej niesamowitej wizji — z wielką radością ogłaszam, że moją przeciwniczką jest nie kto inny jak szczurowata złodziejka przydomków, Mirai Sky. Cieszę się, że ta wywłoka idzie na pierwszy ogień — z ogromną przyjemnością sprowadzę ją na ziemię…


[Flavia poprawia włosy i poprawia pasek od sandałków na obcasie, które przed chwilą włożyła, pokazuje je widzom, opisując, jaka część garderoby pochodzi z jakiej marki. Kokietuje obiektyw, ukazując kolejne elementy, emanując pewnością siebie. Po skończonej prezentacji odkłada kamerę na statyw i kładzie go naprzeciw skórzanego fotela stojącego w rogu pokoju, tyłem do ciągnącego się od sufitu do podłogi okna z widokiem na nocne życie teksańskiej stolicy.]


Cassidy, słyszałam o tobie niewiele ciekawych rzeczy. Córka tatusia, właścicielka agencji modelek, obsypywana diamentami i dolarami. Takie słodkie życie, prawda?


Ale Mirai, słodka idiotko, czeka Cię twoje pierwsze starcie, w którym nie będzie ani twojej plastikowej świty w welurowych dresikach Juicy Couture z yorkami pod pachą, ani twojego tatusia, który załatwi ci wygraną. A te swoje modelki możesz sobie co najwyżej wsadzić między swoje ściemy o byciu gwiazdą. Nie będzie ich wszystkich, ale mam świetną wiadomość! W ringu będę ja i mam dla ciebie specjalne powitanie. Bo wiesz, Mirai, ja nie jestem tu, by być słodka. Nie jestem tutaj, by być rozpieszczaną — jestem po to, aby wypierać takie brokatowe ściery jak ty. Przyszłaś tu i myślisz, że ot tak możesz podpierdalać czyjeś nicknames lub próbować zgrywać nie wiadomo kogo, kiedy nawet nie potrafisz sobie załatwić godnego dla gwiazdy debiutu medialnego? Barbie from Facebook add, rzeczywiście miejsce gwiazdy całej federacji podnoszącej jakość produktu. Nie rozśmieszaj mnie. To nie jeden z konkursów piękności dla dziesięciolatek, podczas których wmawiano ci, że jesteś zabawna. 


Jesteś jak jedna z tych diamentowych ozdób na twojej szyi — lśnisz, ale to tylko pozory. To tylko pozory, Mirai! Bo w tym ringu liczy się prawdziwa siła, a nie klejnoty.


Jestem tu, by pokazać ci, że świat wrestlingu nie jest miejscem dla rozpieszczonych wannabies, które myślą, że wszystko mają podane na tacy. Wrestling to miejsce dla tych, którzy są gotowi pracować, walczyć i zdobywać szacunek. Tu nie ma twojej służby, która będzie potakiwać ci na każdą bzdurę, którą z siebie wyplujesz. Tutaj otaczają cię ludzie, którzy mają głos, co więcej, głos ważniejszy od ciebie. Na nadchodzącej gali Rebellion dopilnuję, abyś się o tym przekonała i dotknęła trochę trawy. 


[Teraz ekran przenosi się do sceny, gdzie Flavia i Sienna wychodzą na drinka do lokalu Small Victory w Austin po gali Unbothered. Kamera towarzyszy im w drodze do lokalu z kierowcą.]


F: A teraz, coś specjalnego! Wszyscy widzieliście, jak Sienna Jay zdobyła swoją walkę i teraz ma szansę na tytuł. Zasłużone gratulacje, Sienna!


[Sienna, również z drinkiem w ręce, wzrusza ramionami i odrzuca długie loki za plecy, trzepocząc rzęsami.]


S: Love you bitch! Ale co z tobą na nadchodzącą galę?


F: Cóż, Mirai ma być moją ofiarą debiutanckiego matchu. Podejrzewam, że skończy się jak przy okazji twoich poprzednich przeciwniczek. Weak broken idiots, nie wiem, po co one tu przychodzą. Jeszcze próbują się równać z takimi jak MY.


S: Girl, rozsiewaj zamęt, a ja nie mogę się doczekać, aby zobaczyć, co zaserwujesz nam na pierwszej tygodniowej gali Rebellion po Unbothered w RPW! Przygotuję się odpowiednio do mojego segmentu w trakcie wszystkich nudnych elementów gali, np. rzygowiny Queen po gali, ale na twojej walce I’ll be your cheerleader. 


[Obraz zamyka się na uśmiechniętych twarzach Flavii i Sienny, gdy wchodzą do lokalu, gotowe na dalszą część ich wieczoru. Kolejna przebitka ukazuje siedzącą w fotelu Showstealer ze szklanką wody, okrytej szlafrokiem — odświeżoną następnego poranka po ostatniej scenie. Wita się krótko z widzami, opowiadając skrótem, jakie jedzenie udało im się wczoraj zjeść oraz relacjonowała ranking swoich ulubionych cocktailbarów w Austin.]


O, Mirai, Mirai... Czy ta walka będzie dla ciebie jak jedna z tych wybiegów, które tak lubisz? Mam nadzieję, że masz w swoim repertuarze coś więcej niż jedno spojrzenie z góry, bo w ringu zmieni ci się perspektywa w sekundzie, w której rozbrzmi gong i nie będzie dokąd uciec. 


[Flavia zmienia pozycję, wypina pierś do przodu i unosi brodę, nie przerywając kontaktu wzrokowego z kamerą.]


Właśnie tak, Mirai. Wchodzisz do mojego świata, ale ostrzegam cię, nie jesteś tu, by zaimponować swoimi nagrodami za agencję modelek. To ring, święte miejsce, które wsiąkało ból i gniew największych. To cmentarzysko wielkich sukcesów i zaprzepaszczonych karier. Przypomina mi on LaFayette — ma w sobie wiele mroku, ale przyciąga i sprawia, że chcesz być tam, jak najczęściej możesz i odkrywać świat poprzez pryzmat historii. To tu ciężką pracą budujesz swoje nazwisko i rangę w stawce. Nie pierdoleniem o kasie i odgrywaniem Top Model show. I wiesz co? Ja do ciebie nic nie mam, Sky, nawet krzty szacunku. Nie szanuję twojej próżności, twoich wymuskanych manier, ani tego, jak starasz się zgrywać lepszą od nas. Pomijając już fakt bycia ignorantką i złodziejką. 


Cóż mózgu brak, kreatywności brak — ale chociaż mogłaś zrobić użytej z pieniążków z kieszonkowego i zatrudnić kogoś do researchu. Teraz będzie cię to kosztowało. Wiedz jedno, Flavia Alonso odia que alguien le robe. Y tú, siendo tú mismo, excediste el límite de mi bondad.


Przygotuj się na show, Mirai. Będę cię miażdżyć na tym ringu, a cały ten fałszywy blask, który cię otacza, nie pomoże ci uniknąć prawdy. To nie będzie dla ciebie spacerkiem po wybiegu, Mirai. To będzie konfrontacja z kimś, kto nie boi się powiedzieć ci prawdy w twarz. And the show will be stolen by the one and ONLY Showstealer in this business.


This is My show to steal [MP] D1f6cc8af3f5861fc98abc8f98f1fa64d01c3964


[Wstaje z fotela i podchodzi do kamery, którą zakrywa dłonią i ekran pokrywa się czernią.]
Powrót do góry Go down
 
This is My show to steal [MP]
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» The New Show
» FABULOUS SHOW
» Little show for start. [CD]
» The shit show's over [MP]
» DRAFT SHOW PREDICTIONS

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
RPW | JOIN THE REBELLION :: REBELLION WRESTLING CENTER :: PROMO SECTION-
Skocz do: