RPW | JOIN THE REBELLION
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


 
IndeksIndeks  Oficjalna Strona RPW  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Who I'm...

Go down 
AutorWiadomość
Robin Roberts

Robin Roberts


Who I'm... Untitlededf Posts : 161
Likes : 73
Age : 25
Location : Belfast, Ireland

Who I'm... Empty
PisanieTemat: Who I'm...   Who I'm... EmptyNie Lis 24, 2019 5:58 pm

24.11
??



Who I'm... Dyh2tb10




W sumie, nie ma co się spuszczać nad galą Tribe of Legends. Przegrałam, ale historia jest zapisana. Jestem pierwszą mistrzynią Revolt i tak pozostanie.
Pozostał mi tylko niesmak po walce z Beką, ale możliwy jest rewanż, gdy już wszystko wróci do normy.
Dałyśmy naprawdę dużo od Siebie i to stworzyło otoczkę gali! Ale nie ma co rozpamiętywać i trzeba iść dalej, do przodu, drogą bez powrotu.
Nadal jestem niepowstrzymana i na tym poprzestańmy. Black nie zabrała mi chęci do dalszej drogi. Wygrała, bo obie zasłużyłyśmy po tylu latach bycia popychadłem.


Widzisz, Elisa wszystko przed Tobą! Nie przejmuj się porażką idź dalej! I nie spuszczaj się nad Sobą! Opanuj się, nie wylewaj żali i idź, tak jak my! Ja w Ciebie wierzę i zawsze wierzyłam.

Pytacie się co z Robin dalej?
Mimo, że nie jestem już "two belts" nie poddam się. Nadal będę Unstoppable czy wam się to podoba czy nie.



No i właśnie, dowiedziałam się, że jestem w pojedynku tag teamowym zamiast Stefy, która mimo dwóch minut bycia mistrzynią, też zapisała się w historii jako najkrócej panująca mistrzyni główna.

Fab w końcu wybrała cel i też zgarnęła to co najważniejsze.

Wróciła Fallen, wszyscy happy.


Ja natomiast postanowiłam trochę odpocząć i pobawić się w karierę bez mistrzostwa wokół mojej osoby.

Niedługo czeka mnie nie lada wyzwanie, bo Killer Dolls tu są, obie bardzo szanuję za pracę i wkład w kobiecy wrestling, bo gdyby nie chęć Scarlett do powrotu Kobiecej dywizji nie byłoby nas tu.

Doświadczone, najlepsze, niepokonane, niepowstrzymane to są Killer Dolls.
Moją tag teamową partnerką jest bardzo doświadczona i świeżutka Rebellionist-Akira Ito. To jest marka. Bardzo chętnie stanę koło jej boku w tym starciu.


(...)

(Robin łapie się za głowę. Zamyka oczy. Nabierają one kolor krwistej czerwieni.)

Muszę odpocząć, muszę dać upust złości, muszę...

(JEST I ON! PODAJE RĘKĘ ROBERTS ORAZ ZACZYNA DO NIEJ MÓWIĆ: )

"Kochana, nic nie musisz. Rób co uważasz za stosowne, teraz, zaczynasz wszystko od nowa. Rozpocznij nową erę Robin Roberts."

(Postać uśmiecha się ukradkiem do Roberts)


Patrz, co mam w rękach.

(Postać ma zniszczoną replikę pasa Revolt)

Spójrz co z nią zrobię...


(Mężczyzna bierze jakąś substancję i polewa replikę. Po chwili Replika zmienia się w popiół, a pokój zaczyna się palić.)

To koniec, niech Nadya się cieszy, że ma mistrzostwo, Ty masz mnie... Chodź za mną, porozmawiamy.

The Unstoppable idzie za postacią, wręcz uciekają z płonącego pokoju. Więc Robin, Kochanie... Jaki jest Twój cel na ten moment?


Na początku, to chciałabym Ci podziękować za ostatnie wsparcie. Dużo mi to dało... Ja... Ja...

Dobrze, cicho. Pytam Cię o dalszy cel. Masz jakiś prawda?

No, mam... Odzys...

Nie, nie, nie, nie rób tego. Myśl co dalej, zapomnij.

No dobrze, posłucham Cię już raz mi pomogłeś. Tak więc, widzisz dostałam walkę zamiast Stefy w tag team matchu i...

Nie, nie o to mi chodzi. Jaki jest Twój cel, Robin.

Chodzi o główne mistrzostwo?

Nie, nie. Nie skupiaj się na trofeach. Skup się, skup.

(Mężczyzna wyciąga dłonie i dotyka głowy Rudowłosej zawodniczki.)

Uspokój się, nie denerwuj się. Mistrzostwo Revolt nie było Ciebie warte, główne mistrzostwo także.
Twoim celem jest zachowanie przydomku The Unstoppable. Zasługujesz na niego. Pokaż, że Robin Roberts to kobieta, która niczego oraz nikogo się nie boi.



(Roberts odnajduje spokój.)


Tak, tak właśnie zrobię.

Ale teraz masz zadanie do wykonania. Killer Dolls, to Twoja misja, ale teraz nie jesteś sama, masz Akira Ito. Ta kobieta ma w sobie coś, co może jej pomóc zostać najlepszą i niezapomnianą. Skorzystaj. Nie zawsze musisz iść sama do celu. Spójrz...

(Postać mężczyzny wskazuje na telewizor gdzieś w cieniu)

-Pokazany jest debiut Japonki oraz jej umiejętności ringowe i mikrofonowe.-

Spróbuj, nie zawsze musisz być sama, by osiągnąć zwycięstwo.

Tak, tak zrobię. Dziękuję. Jesteś najlepszym, co mnie spotkało.

(Nagle Robin odzyskuje przytomność.)

Tak, tak zrobię.
Dziękuję.
Moja przyszłość jest w moich rękach.
Dość użalania się nad sobą, muszę pokazać, że jestem najlepsza odkąd się zmieniłam. Taak...


Killer Dolls to moje przyja... Wrogowie!
Akira Ito, moja przyszłość na tą galę...


??


Who I'm... 75439210
Powrót do góry Go down
 
Who I'm...
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
RPW | JOIN THE REBELLION :: REBELLION WRESTLING CENTER :: PROMO SECTION-
Skocz do: