RPW | JOIN THE REBELLION
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


 
IndeksIndeks  Oficjalna Strona RPW  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Miss.VIP .

Go down 
AutorWiadomość
Fabulous

Fabulous


Miss.VIP . Untitlededf Posts : 47
Likes : 12
Location : Dublin, Ireland

Miss.VIP . Empty
PisanieTemat: Miss.VIP .   Miss.VIP . EmptyCzw Gru 05, 2019 12:52 am

♧Now I’ve got a confession,
When I was young I wanted attention. And I promised myself that I’d do anything at all for them to notice me.

But I ain't complaining,
We all wanna be famous.
So go ahead and say what you wanna say.
You don’t know what it's like to be nameless.
Want them to know what your name is.
Cause see when I was younger I would say.

When I grow up, I wanna be famous.
I wanna be a star, I wanna be in movies.
When I grow up, I wanna see the world.
Drive nice cars, I wanna have groupies.
When I grow up, Be on TV
People know me, Be on magazines.
When I grow up, Fresh and clean.
Number one chick when,
I step out on the ring. ♧


Na pierwszy rzut oka widzimy chyba szkołe, tak a w dodatku to liceum! Jak uroczo, wszyscy kochamy wspomnienia ze szkoły średniej. W końcu to początek naszego "dorosłego" życie. Wejsciowe drzwi otwierają się od środka i widzimy w nich Fabulous. Uśmiechnięta Irlandka z zawieszonym tytułem na ramieniu wpuszcza ekipe z kamerami do środka.

- Jest to jedno z najbardziej mi cennych miejsc życia, tu poznałam swoją drugą połowówke, prawdziwe dopełnienie mnie - Fallen Angel. Ludzie uwielbiają Cie krytykować kiedy jesteś lepszy od nich, pierdolą farmazony o których nic nie wiedzą. Prawda jest jednak dla was suki smutna. FabulousAngels zawsze były  dobre dla biznesu i robią zawsze to co najlepsze dla biznesu - ich biznesu.

Miss.VIP . Receiv11

Miss VIP delikatnie odchodzi zostawiając za sobą tylko lekkie stukanie obcasów. Kamery powoli ruszają za nią.


- Z pewnymi rzeczami trzeba się urodzić. Jeżeli ich nie masz od razu to widać i to widze w całym rosterze Rebelion! Co to za zagrożenie jeśli jest nie warte zachodu? Diament, jest siłą i połyskiem tego świata czym że przed nim jest Scarlett czy Robin Roberts... To moje pierwsze ofiary, mojej dominacji, mojego panowania i mojej histori. W której takiej frajerki jak wy będą tylko gryźść mate.
Robin Roberts, ty jeszcze żyjesz? I nie mowa tu o wydarzeniach z Tribe Of Legends. Tylko o tym czy nie umarłaś ze wstydu kiedy pokonała Cie Rebekha odbierając tytuł. Żałosne, jednak cóż może kiedy ja Cie upokorzę podczas walki, zrozumiesz jakim nieudacznikiem jesteś i już nie będziemy musieli oglądać twojej brzydkiej mordeczki, pomarańczowa świnko. I wrócisz do domku - do obory. Ktoś by pomyślał, gówniana sytuacja. Jednak nie, to tylko nasza Robin Roberts..
No a cóż ze Scarlett? Wydaje mi się że Elisabeth Queen mnie ubiegła i powiedziała już wszystko, czy naprawdę trzeba coś dodawać? Wszyscy znamy tą prawde, po co dalej okłamywać samego siebie że jest sie kimś skoro widać jak bardzo zawistna i bezwartościowa jesteś. Królowa właściwie jednej federacji, tylko pod wieloma  imionami. Szczurzyce trzeba więc wrzucić ponownie do kanału, niech wraca do swojego domu i tam odstawia te dramaturgi zawsze pominiętej, przecież nikt nie może pokonać Scarlett pierwszy. Taka zasada, znana od dawna. Na szczęscie nie widzimy się pierwszy raz, więc to nie zadziała. Będzie ciężko przełknąc Ci gule rozczarowania, to będzie mój moment świętowania.Na szczęście szczyty są moje, a wy durne labadziary tylko spoglądacie z boku i pierdolicie jak wielie robicie a wcale nic nie robicie. A ja? Ja w końcu zaczełam być Boginią Rebelion, teraz zrozumiecie jak boska i sina  potrafi byc moja władza. Nie widze tu miejsca dla frajerni, niech najpierw przyjdą te suki które najgłośniej szczekają pierw je poskromie. To będzie totalna, sprawie że ten okres będzie wielki i błyszczący dla mnie i moich.. hm. Mojej bliskiej przyjaciółki. Razem czy osobno stanowimy poziom nie do pokonania.


Po raz kolejny zmieniamy pomieszczenie, tym razem to sala gimnastyczna. Fab bierze piłke do kosza i wtrafia za trzy punkty.

Nie musicie mnie kochać, nawet lubieć. Jednak przyznajcie że jestem idealnym przykładem ideału, nieosiągalnego dla was. Dobra napierdalanka to jedno. Ale spryt, talent. Trzy słowa - To cała ja. Pokłońcie się więc królowej i najszlachetniejszemu diamentowi. Bo mistrzostwo jest w rękach nieocenionych i cholernie dobrych lasek, a więc nie martwcie się tygryski tutuł zostaje z Miss VIP, The Diamont, The Fabulous One.


Miss.VIP . Receiv15


"Życie jest jak pudełko czekoladek - nigdy nie wiesz, co ci się trafi.
Powrót do góry Go down
 
Miss.VIP .
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Miss C → Sweet but Dangerous

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
RPW | JOIN THE REBELLION :: REBELLION WRESTLING CENTER :: PROMO SECTION-
Skocz do: