RPW | JOIN THE REBELLION
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


 
IndeksIndeks  Oficjalna Strona RPW  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Akira Ito Promo #5 [cd]

Go down 
AutorWiadomość
Akira Ito

Akira Ito


Posts : 7
Likes : 0
Location : KOBE, Japan

Akira Ito Promo #5 [cd] Empty
PisanieTemat: Akira Ito Promo #5 [cd]   Akira Ito Promo #5 [cd] EmptySro Gru 11, 2019 9:22 pm

<Jesteśmy w Ring of Respect Dojo. Tam Akira Ito ciężko trenuje na kolejne zmagania w Rebellion Wrestling. Treningu dogląda Thomas John, który jednak postanowił na chwilę wyjść. The Happy jest wyraźnie zadowolona z tego co daje trening jej osobie. Gdy tylko kończy, robi sobie przerwę na ławeczce.>

Kolejny dzień, kolejne wyzwania, kolejne możliwości, kolejne cele, kolejne pomysły, kolejny kawałek świata do przygarnięcia.
Tak sobie pomyślałam o treningu w dniu dzisiejszym. Wiem, trenuję prawie codziennie, ale gdy przychodzi co do czego zawsze są tego owoce i tutaj się nie zawiedziecie. Zwyczajnie oglądajcie moje zmagania w Rebellion Wrestling, ale teraz pytanie...

Gdzie trafię? Co mnie czeka? Z kim przyjdzie mi rywalizować? Jakie to będzie miało podłoże?

Mam nadzieję, że trafię do takiego miejsca w którym będę miała trudniej i nie oszukujmy się, chodzi tutaj o podnoszenie umiejętności powyżej możliwości i jeszcze dalej. Szukam prawdziwych rywalizacji i liczę na to, że będę miała z kim toczyć boje. Rocky Balboa po pokonaniu Apollo stoczył ileś tam walk w celu obrony pasa wagi ciężkiej i udane były, ale co z tego skoro jego rywale byli dużo słabsi? Tak mówi fabuła trzeciej części o tym bokserze. Ja mam zamiar być walczącą mistrzynią, gdy tylko dopadnę główne mistrzostwo i nie ma zmiłuj.
Podejrzewam, że czeka mnie niezła frajda przy dużych męczarniach spowodowanych brnięciem stromą drogą na szczyt. Tego nie da się uniknąć. Jest to los każdego zawodnika w sporcie. Profesjonalnym bądź amatorskim. Rywalizacja na pewno będzie miała ciekawe podłoże i liczę na moje przeciwniczki, że mnie nie zawiodą. Poważnie mówię. Przegrałam Tribe of Legends Match, ostatnią walkę tag teamową, ale to tylko dodatkowy impuls żeby podjąć dalsze, mocniejsze starania.

<Akira nadal odpoczywa na ławeczce, przychodzi Thomas zamienić z nią kilka słów.>

Thomas: Bardzo się starasz. Powinnaś chociaż chwilę odpocząć.
Akira: Thomasie, przecież o to właśnie chodzi. Sam w drodze na szczyt dużo trenowałeś i nadal to robisz walcząc dla Ring of Respect.
Thomas: Co za dużo to nie zdrowo, ale w sumie dowiedziawszy się o moim pozytywnym wpływie na gwiazdy wrestlingu, w tym Ciebie, mogę śmiało powiedzieć, że wiem co robisz.
Akira: Oczywiście, że wiem.
Thomas: Najważniejsza sprawa jednak jest, żeby przygotowywać się na każdą przeciwniczkę inaczej. Nie ma dwóch tych samych zawodników ani zawodniczek. Każdy ma mocne i słabe strony.
Akira: A jak Ty się o tym wypowiesz?
Thomas: Droga Akiro, miałem tak wspaniałych rywali niezliczoną ilość, że mogę powiedzieć o jednym który był terminatorem w ringu, ale zgubą dla niego była nadmierna pewność siebie. Inny zawodnik jest mi bardzo bliski z tego względu, że ilekroć walk stoczymy to nigdy się nie znudzi ta kwestia ani nam, ani widzom.
Akira: No nieźle.
Thomas: A najlepsze w tym wszystkim jest to iż wyrobił każdy z nas własny styl. Ja na przykład jestem technicznym brawlerem i czasami rzucę jakimś małpiszonem wykonując na tym kimś klasyczny Brainbuster.
Akira: Myślałam, że masz szacunek do rywali.
Thomas: Owszem mam. Jednak z tym małpiszonem przypomniał mi się jeden typ, którym co galę praktycznie rzucałem o matę. Brama Smoka, piękno...
Akira: Uff, już myślałam że porzuciłeś swoje kredo.
Thomas: Skoro o tym mowa to Assassin dzisiaj się nie stawił na trening. Pewnie pije wódę z Ventą. Xamus jest w drodze, Ghost Dragon na miejscu. Idę, bo muszę zebranie zrobić.
Akira: Wiem jak się kończą Twoje zebrania, hehe. Wódą. Powinniście nazwać się Wóda Dojo.
Thomas: Nie tym razem, hehe.

<Thomas wyszedł z sali treningowej. Akira wykonała jeszcze serię ćwiczeń na ławeczce, po czym dorzuciła biegi na platformie i opuściła salę.>
Powrót do góry Go down
 
Akira Ito Promo #5 [cd]
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
RPW | JOIN THE REBELLION :: REBELLION WRESTLING CENTER :: PROMO SECTION-
Skocz do: