RPW | JOIN THE REBELLION
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


 
IndeksIndeks  Oficjalna Strona RPW  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Circius ☆Christmas Edition☆》Rebelion. [MP]

Go down 
AutorWiadomość
Fabulous

Fabulous


Circius ☆Christmas Edition☆》Rebelion. [MP] Untitlededf Posts : 47
Likes : 12
Location : Dublin, Ireland

Circius ☆Christmas Edition☆》Rebelion. [MP] Empty
PisanieTemat: Circius ☆Christmas Edition☆》Rebelion. [MP]   Circius ☆Christmas Edition☆》Rebelion. [MP] EmptyPią Gru 20, 2019 11:22 pm

Fabulous Bitch,
I hate you.





《Miss Vip właśnie żegna się z przyjaciółmi w małym barze, jednak nie wychodzi z niego tylko kieruje się do białego pomieszczenia z czarną kanapą po czym na niej siada.》

12 listopada 2016 roku zmiażdżyłam Cie i to dokładnie w Ladder Matchu. Czy coś się zmieniło od tego czasu? Nic, kompletnie jak widać. Znów ja jestem mistrzynią, a ty czym? Niczym. Możesz sobie wpierać, że jestem niby niczym. Więc jakim cudem bym cie pokonała? Tak czy owak jesteś większym gównem niż każdy. Zazdrościsz potęgi którą my wypracowałyśmy, widzisz Scarlett cokolwiek bym nie robiła jestem lepsza od Ciebie jak zawsze. Ja nie musiałam błyszczeć obok kogoś, to ja jestem blaskiem od którego oślepłaś i teraz widzisz jakieś śmieci. Twoja zazdrość nie zna granic,  jedyną zapychaczką jesteś ty. Doskonały zatykacz toalet, gówniana Scarlett. Idealny opis, chociaż z jedną rzeczą masz racje. Jesteś kontrowersyjna, bo jak nazwać  tak pierdolniętą?

《Fabulous zakłada noge na nogę i smaruje usta czerwoną szminką, po czym przegląda się w małym lustereczku 》

Kolejny epizod cyrkowy czeka nas, bo Scarlett "ego" wielki ból dupy miał. I jej gadka była jak bla bla. Co ona, może gdakać? Jak z niej taka że pokraka. Beka taka, że masakra. Ośmieszyła się totalnie, daj se już że spokój nasz Klaunie.

• Gdzie widzisz sens swoich żałosnych odpowiedzi Scarlett, skoro zmiatam Cie już na starcie? •


Widzisz pozerko, ty wszystko dostałaś na tacy. Tytuł, pozycje której nie masz i nigdy nie miałaś ale ty tak twierdzisz więc okej. I i tak dostałaś to wszystko dzięki Rakiecie, nie ma co - dobry wybór. Dostałaś wszystko ale co to właściwie dało? Przez jebane lata tkwiłaś w jednym miejscu a teraz urosły Ci skrzydełka które ja podetne. Bo do anioła to Ci jeszcze daleka nigdy nie kończąca sie droga. Pokonałam Cie już ja, do tego miałam statuetkę a teraz jestem twoją mistrzynią klaunie. Fallen Angel zgniotła Cie i wygrała Tribe Of Legends Match. A ty co Scarlett? - Gówno. No właśnie.


Circius ☆Christmas Edition☆》Rebelion. [MP] Receiv12

Z kolei ja jestem oszlifowanym diamentem! Do wszystkiego doszłam dzięki sobie, nie dzięki komuś. Nie pushowali mnie dobrze ustawieni chłoptasie, no cóż tak miałam pod górke ale dzięki temu wiem że jestem niesamowicie lepsza od Ciebie. I udowodnie Ci po raz kolejny że jedynie co dobrze robisz to piszesz bajki. Nigdy nie będziesz częścią tej najlepszej części historii, tu nie ma i nigdy nie było dla Ciebie miejsca. Nigdy nie będziesz jedną z nas, jesteś częścią historii która nosi wstyd i porażke. Wielką porażke, którą odniesiesz ze mną. Na przeciw nas jesteś nikim. Nie igraj z nami, bo zostaniesz pożarta o wielka że kobro która ostatnio zapychała wszystkie gale. Do tego sie nadajesz, ale to ta twoja wyobraźnia. Wkręcasz się że to ty robisz te wielkie rzeczy, jednak gdy dobrze spojrzeć wiemy że ty i coś wielkiego to raczej dwie kurewsko dalekie drogi.Jesteś śmieszna mówiąc że ja jestem złą mistrzynią, to jaką ty byłaś skoro dostałaś tytuł za "ładną" buźke. Niezwykle wylewa się z Ciebie desperacja, będziesz walczyć jak ryba bez wody ale i tak w końcu zdechniesz.

Najbardziej ciekawi mnie czy zrobisz z siebie wielkiego terminatora i ruszysz na nas sama czy ogarniesz kogoś do pomocy... Może to być, hm.. Stefani Novak tak myśle, anyway.....

《 Boska nakłada czapkę mikołaja i ustawia telefon tak żeby było ją dobrze widać》

Scarlett, skarbie widać jak bardzo jesteś naiwna myśląc że ja jestem tylko cieniem. Jestem początkiem i końcem. To ja wszystko zaczełam, ja pojawiłam się w MoW i dołączyłam do teamu Fallen doprowadzając do zdrady Emily dzięki czemu zwolniłam ją z federacji i utworzyłam FabulousAngels, to ja pierwsza zdradziłam Fallen dla dobra mojego biznesu. To ja wprowadziłam Ciri do tego świata. To wszystko dzięki mnie, to wszystko co teraz macie zawdzięczacie mi.
Kto inny niż ja może być true pickiem? Jestem idealnym przedstawicielem Rebelion, wiecznie się buntowałam. Walczyłam o swoje #ImRebelion
Jestem prawdziwą twarzą tej federacji, jedyną i niepowtarzalną mistrzynią.

《Rebelion World Chempionka włącza transmitowanie na żywo na telefonie. 》

☆☆☆

Z okazji zbliżających się świąt, chciałam opowiedzieć wszystkim bardzo zabawną swiąteczną historie o pewnej niebiesko włosej dramie, znaczy damie. Która miała swój własny cyrk, a więc słuchajcie....

Circius ☆Christmas Edition☆》Rebelion. [MP] Receiv13
• Głosił klaun wielkie słowa licząc na owacje.
Pajace na sznurkach przyznawali mu rację.•



  Wcale nie tak dawno temu, w biednej dzielnicy florydy na świat przyszła duma Cyrkowca! A dokładnie Klauna, jego córka o że hej, Scarlett ją nazwali. Od najmłodszych lat na klaunice trenowana, nic o życiu więcej nie wiedziała.Pajac z niej był niezły, dobre bajki opowiadała. Ojczulek dumny z córci na łożu śmierci, zapisał jej cały swój cyrk. Teraz to był Scarlett i jej cyrk.
  23 grudnia przyjechali do dużego miasta, by cyrk wysławić w niebiosy. Klaunica dumna ze swego dorobku spotkała syna burmistrza miasta. Chłopak szybko zawrócił jej w głowie, a ona chciała go wykorzystać na swoje. Jednak chłop się przeraził, przecież Klauna można się przerażić!! Aleś głupia ona była, myślała że świątecznego księcia zdobyła.
  Bo to miastowe wszystko zaplanowały, bo klaunice przegonić chciały. Niech po wioskach sobie biega w mieście cyrku widzieć nie trzeba. I o to właśnie tak w poranek Bożego Narodzenia, zamiast jeść pyszne jedzenie i otrzymywać prezenty Klaunica z Cyrkiem przez autostrade pędziła. Smutne święta naszej Scarlett i jej cyrku, lecz klaunowanie nie zawsze sie przydaje. Lecz ona nie chce życ normalnie w wyobraźni magie ma, maskując klauna twarz chce zdobywać świaaat, lecz dzieciaczki nie bójcie się... Proście w nocy przed snem żeby naszej Scarlett odpadł łeb. Beznadziejna jest totalnie, tatkowi przyniosła wstyd i hańbe to już karygodne wyczynienia. Więcej gówna niż w pieluszkach dzieciaki wam nie potrzeba. Scarlett to gówniana sprawa, więcej mówić nie trzeba.

☆☆☆

Wesołych i radosnych świąt dla wszystkich oprócz Scarlett życzy Fabulous! Boskich świąt kochani!
Powrót do góry Go down
 
Circius ☆Christmas Edition☆》Rebelion. [MP]
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
RPW | JOIN THE REBELLION :: REBELLION WRESTLING CENTER :: PROMO SECTION-
Skocz do: