RPW | JOIN THE REBELLION
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


 
IndeksIndeks  Oficjalna Strona RPW  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 The 7th Wonder of the World [CD]

Go down 
AutorWiadomość
Fallen Angel

Fallen Angel


The 7th Wonder of the World [CD] Untitlededf Posts : 109
Likes : 170
Age : 28
Location : Austin, Texas

The 7th Wonder of the World [CD] Empty
PisanieTemat: The 7th Wonder of the World [CD]   The 7th Wonder of the World [CD] EmptyNie Sty 19, 2020 6:59 pm

.   .   .

T H E   7 T H   W O N D E R   O F   T H E   W O R L D


The 7th Wonder of the World [CD] Tumblr_osjda8UNCd1vufq1no2_500


FALLEN ANGEL | CHARACTER DEVELOPMENTAL: 002
.   .   .

FALLEN ANGEL SIEDZI W BUGATTI VEYRON Z CIEMNYMI SZYBAMI, W CENTRUM MIASTA. OBSERWUJE LUDZI, KTÓRZY W POŚPIECHU WĘDRUJĄ I OPUSZCZAJĄ GALERIĘ. Ludzie cieszą się nowym rokiem, mało kto pamięta o najważniejszych wydarzeniach w dziejach. Jednak należy wspominać historię i ją pielęgnować, by wciąż była częścią naszej codzienności. Muszę przypomnieć Wam najważniejsze momenty chwały. Fallen Angel dołącza do Masters of Wrestling. Fallen Angel pokonuje Nelly oraz Queen, stając się MoW Womens Champion. Fallen Angel pokonuje Fabulous i Ciri broniąc tytułu na Hardline: Road to PeoplesMania. Fallen Angel wygrywa statuetkę MoW Diva of the Year 2015 i 2016. Fallen Angel najdłużej panującą mistrzynią MoW. Fallen Angel pokonuje Julie stając się WAW Womens Champion. Fallen Angel staje się WVF Womens Champion. Fallen Angel debiutuje w RPW. Fallen Angel zwycięża Tribe of Legends Match. A wkrótce.... Fallen Angel zwycięża na Final Bound stając się najwspanialszą RPW REBELLION World Champion. Moja historia nigdy się nie skończy. Czas chwały Fallen Angel nigdy nie przeminie. Zrobię to, z lekkomyślnym zamiarem pozbędę się kogo będzie trzeba by zdobyć najważniejsze trofeum RPW. Cały świat mówi tylko o mnie, o moich osiągnięciach.. Każdy płacze nad sobą, dlaczego jestem zawsze o jeden szczebel wyżej od innych. Po prostu postaw na swoje i walcz. Poza tym.. A Ty, jak spędziłaś ostatnie lata? Ja spędziłam będąc na szczycie, siedząc na tronie i broniąc miejsca, na które nie zasługuje żadna z tych bezsensów w szatni. Jestem już zmęczona. Nie mogę już dłużej... To wszystko mnie dobija. Męczy mnie patrzenie na te nowicjuszki, czuję poirytowanie gdy słyszę ich opowieści bez pokrycia, obiecują wspiąć się na szczyt. Jednak to brednie. Na szczycie jest tylko jedno miejsce, już zajęte. Przez Królową. Jednak jest ktoś, kto zawsze jest przy mnie, moja wierna Fabulous. Druga połowa Fabulous Angels, najsilniejszej drużyny dotychczas. My, kontra cały świat. Pamiętajcie by przyjaciół trzymać blisko, lecz wrogów jeszcze bliżej. Jest jedna osoba, która zazdrości mi tego wszystkiego. Chciałaby być mną. Oczywiście mowa tutaj o Elisabeth Queen. Która podszywa się pod Królową, ale jest tylko The One and ONLY True Queen, Fallen Angel. Okropna suka, która pragnie poczuć się warta pięciu groszy. Królowa musi być gotowa na wszystko. A jedyne co wiecznie widzę z jej strony to wieczny ból dupy o posadę. Musisz na nią zapracować ciężką pracę, nic nie przychodzi na pstryknięcie palcem. I nawet nie wspominaj o kontaktach z Creative Teamem. Tutaj nie ma niczego z nimi związane. Podobnie jak Scarlett, wielka mi ostatnia z elity. Mam szczerą nadzieję, że nasze drogi się pokrzyżują. Pragnę tego. Pragnę Cię zniszczyć i zrobić z Ciebie mojego błazna. Nigdy nie popełniaj błędu, porównując się do mnie, kundlu. Tyczy się to każdej. Nie rozumiecie, czym jest prawdziwe miłosierdzie. Całe życie spędziliście słabo. Co sekundę, każdą godzinę, każdego dnia, każdego tygodnia budując swoje ściany wokół swojej kruchej egzystencji, poświęcając się sposobom, w jakie teraz patrzysz się w lustro z niesmakiem. I po co? Każda chwila spędzona w agonii, pytając, czy to, co robiłaś do tego momentu, było jedynie ciosem w konstrukcję, którą zbudowałaś, i stało się dla mnie zupełnie jasne, że to ja muszę w końcu sprowadzić każdą z Was na ziemię. Może i macie wiele na koncie, ale jak bardzo te osiągnięcia są sukcesywne? Jak? Wydaje się, że rozpoznajesz, że wszystko co przeżyłaś, było bezwzględnym kłamstwem, a jednak odważysz się porównać do człowieka, który otworzył ci oczy. Do Fallen Angel. Do matki tego wszystkiego. Prawie skręca ci szyję, bije cię cholernie, bije w nieprzytomność, pokonuje i rozbija twoje najśmielsze ja, słysząc i przede wszystkim wiedząc, jakie moje nazwisko jest cholernie ważne w tym biznesie? Czy Ty w ogóle rozumiesz, dlaczego wychodzisz do ludzi z nienawiścią głodem mojej królewskiej krwi? Różnica polega na sile, kundlu. To różnica między tobą a mną i różnica między mną a, każdym innym głupcem, który przekroczył moją ścieżkę. Każdy inny odpadek, który przychodzi, grając według ich wyimaginowanych zasad, które uczyniły ich nie więcej niż moją ofiarą. Nie były dla mnie niczym więcej niż środkiem do celu. Były trybikami w mojej maszynie i każdy z nich stanął w szeregu. Od samego momentu, kiedy wchodzę w ten święty pierścień, miałam moc ranienia innych, kiedy tylko chcę. Fizycznie czy psychicznie.. Bez różnicy. Dlaczego? Bo mogę. To wszystko, co kiedykolwiek było. To bardzo proste, a jednak kundle dręczycie mózgi, próbując zrozumieć wszystko. ZAWSZE BĘDĘ O SZCZEBEL WYŻEJ! Żyjecie w oparciu o bajki, w których ludzie starają się być bohaterskimi postaciami, które wystawiają swoje życie na obronę tego, co słuszne. Spędziliście swoje nieszczęśliwe godziny na pogoni za czymś, czego nigdy nie moglibyście pojąć, ale byliście świadkami, że biorę to, czego pragnę. Widzieliście mój występ na Tribe of Legends? Widzieliście, jak robię dobro na każde wypowiedziane słowo? "Fallen Angel, wygraj to!" "Fallen Angel, błagam, wróć!". Plujecie na mnie, wskazujecie palcami i nazywacie mnie potworem, ale wierzę, że prawdziwe potwory chowają się w cieniu doprowadzonym do szaleństwa przez ich złamaną moralność. Tak wielu zmarnowało swoją moc, ale nigdy mnie to nie interesowało. Nigdy nie byłam rozbawiona grami, w które grają kundle. Zawsze chciałam zdetronizować tych, którzy znajdowali się przede mną, ale nigdy nie posunęłam się do tego kroku. Czemu? Ponieważ nikt przedtem nie był ani kroku przede mną. To jest moc. To moja litość. Jaką radością byłby świat, gdybym spędziła go sama, siedząc na Waszych żałosnych zwłokach? Nie lubię wyciągać nikogo z nędzy. Walka, którą dajecie, sprawia, że ​​wszystko jest warte mojej chwili, tak jak teraz. Po mojej wygranej z Akirą Itą.. To był sygnał. Każdy wiedział, że kolejna dekada Fallen Angel powoli się zaczyna. Jeszcze jest o mnie dosyć cicho. Ale ponownie powstanę z popiołów i stanę się największym nazwiskiem RPW. Cała reszta nie miała odwagi dojść tak daleko jak ja. Żadna z nich nie była skłonna poddać mnie, ani nawet wtrącić się w moje życie. Każdy tylko potrafi gadać. Przekroczyliście znacznie swoje ograniczenia i to naprawdę ogrzewa moje serce. Że w ogóle śmiecie o mnie rozmawiać. Nic mnie nie satysfakcjonuje bardziej niż to. Że czujecie zagrożenie z mojej strony. Spojrzenie w twoich oczach, to dla mnie absolutne oburzenie. "Jak Fallen śmie być tak cudownym człowkiem?". Za każdym razem, gdy zaciskasz pięść, tak mocno myśląc o wgłębieniu się w mojej czaszce za pomocą tej Twojej słabej pięści... Achh.. Kocham to. Nie popełnij błędu, kundlu, jesteś wszystkim, czego kiedykolwiek chciałam u wroga. Chciwości. Waleczności. Do kogo mówię? Do Ciebie. Każdy kto to ogląda niech ma się na baczności.. Wzniosłaś się się ponad wszystkie inne. Jesteś wyjątkowym psem. Wciąż jesteś psem. Wciąż zwykły, szary kundel. Najsłabsza suka ze stada. Wciąż słaba. Żadna z Was nie ma tyle siły aby móc mnie zamknąć w sobie. Żadna. Ale nie zrozumcie też mnie źle. To nie tak, że nienawidzę każdego kto dołączy do progów REBELLION czy REVOLT. Ja się cieszę, że będzie więcej do roboty.  Nie mogę się doczekać, aż Wasza królowa rozda kolejne zlecenia tylko po to, aby jakiś bezwartościowy szlauf rzucił się na pożarcie. Musicie zrozumieć. Wasze gry, zabawy, postanowienia dobiegają końca. Żadna z Was nie ma do mnie podejścia. Żadna. Jeżeli okażecie łaskę, miłosierdzie, moją wyższość nad Wami.. Jestem skłonna przebaczyć. Jestem skłonna walczyć dla Was. Ale tylko wtedy, kiedy Wy na to zasłużycie. Reckless Choices już za progiem. Gates to Glory powoli się szykuje.. Na Grand Sacrifice będę musiała walczyć jako królowa dla swoich poddanych. Będę musiała zostać lwicą z Rebellion, aby pokazać jak bardzo jestem nieustraszona. Poprowadzę swoją drużynę na wyżyny. Jeżeli szukacie bezpiecznego miejsca, na pewno ono jest za mną. Ale jeżeli staniecie ze mną w kwadratowym pierścieniu naprzeciw mnie.. To za moimi plecami jedynie co znajdziecie, to Wasze samobójstwo. Ten sezon skończy się ze mną na szczycie. Wtedy będę mogła śmiało powiedzieć, że jestem najwspanialszą królową tego biznesu. 


"Korona jest ciężarem, lecz nigdy dla królowej."

The 7th Wonder of the World [CD] Tumblr_osjda8UNCd1vufq1no1_500
.   .   .
Powrót do góry Go down
 
The 7th Wonder of the World [CD]
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» The Monster in Human World - Michael Gray
» Stefani Novak, our new REBELLION World Champion for 2 minutes
» Fabulous - New REBELLION World Champion, appreciation thread

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
RPW | JOIN THE REBELLION :: REBELLION WRESTLING CENTER :: PROMO SECTION-
Skocz do: