RPW | JOIN THE REBELLION
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


 
IndeksIndeks  Oficjalna Strona RPW  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Thank you... so much... [MP/CD]

Go down 
AutorWiadomość
Elisabeth Queen

Elisabeth Queen


Thank you... so much... [MP/CD]  Untitlededf Posts : 203
Likes : 63
Age : 36
Location : Queen City, Missouri

Thank you... so much... [MP/CD]  Empty
PisanieTemat: Thank you... so much... [MP/CD]    Thank you... so much... [MP/CD]  EmptyPią Sty 31, 2020 8:34 pm

Hej Amandaaaaaa...
Teraz już wiem czemu w swoim ostatnim promie, gdy miałaś do wyboru Mnie i (tfu) scarlett to wybrałaś te drugą. Wiadomo, zawsze za cel postawiamy sobie coś co jest w granicach naszych umiejętności. (Tfu) scarlett jest osobą, która jest wyznacznikiem twoich możliwość. Konfrontacja ze Mną to tak jak z wejścia na Łysicy przerzucić się na Mounth Everest. Do dzisiaj się dziwię co jeszcze robisz w Rebellion skoro nie byłaś w stanie odpowiedzieć na Moje promo za to na post SiSi Diaz na jej fp odpowiedziałaś błyskawicznie. Może powinnaś pomyśleć o przenosinach na revolt bądź o definitywnym zakończeniu swojej "kariery". Puki w Rebellion jestem Ja na jakiś większy sukces nie masz co liczyć.
To samo tyczy się pani Sage Ryan. Moja droga, zostałaś rzucona naprawdę na głęboką wodę. Ledwo co nauczyłaś się chodzić, a już zmuszają cię na przebiegnięcia dystansu 100 metrów w mniej niż 10 sekund. Ledwo co zadebiutowałaś, a już masz szansę na wielki krok w swojej karierze. Problem w tym, że na drodze stoję ci Ja. A mianowicie Nicole Mnie na niej postawiła.
Nie ukrywam zadowolenia, że to właśnie ty zmierzysz się ze Mną na RC gdyż z nieatywami mam puki co najlepszy bilans. Ostatnio mocno Mi zaszłaś za skórę usiłując sprowokować Mnie do ataku na twoją osobę. Doprowadziłoby to do usunięcia Mnie z walki na RC i straceniu możliwości na walki o najważniejszy tytuł mistrzowski Rebellion. Obiecała nie dać się sprowokować, ale nie mogłam oprzeć się pokusie i doprowadzić do twojej ostatniej porażki. Karma to jednak wredna suka.
Posłuchaj droga Sage. I ty i Ja wiemy, że nasza walka to nie tylko krok ku skórzanego pasa z doklejoną blachą na środku. Tu chodzi o coś znacznie większego.
Za kilka tygodni odbędzie się gala opierająca się na rywalizacji między Rebellion a revolt. Dojdzie również do najważniejszej walki jaką będzie starcie obu mistrzyń z każdego brandu. Powiedzmy sobie szczerze, że Rebellion potrzebuje godnego reprezentanta brandu, który poprowadzi go do zwycięstwa. I ty dobrze wiesz która z nas jest w stanie podołać temu wyzwaniu. Jestem jedną z najlepszych zawodniczek tej federacji. Jestem najlepszą osobą, która potrafi wykręcić najlepsze proma. Tymi osobami co przyznają nagrody Rebellion Awards nie ma się co przejmować bo są mniej warci niż klawiatura na której wypisują kto za co jaką nagrodę dostaje. Pokaż Mi inną osobę bez nieciekawej przeszłości, która godnie będzie reprezentować Rebellion. Nie ma tu takiej.
Nie nadajesz się do tego Sage. Twoja aktywność na to nie pozwala. Mam jednak cichą nadzieję, że po porażce ze Mną wrócisz na właściwe tory i będę mogła w przyszłości dumnie powiedzieć, że jesteś godną przeciwniczką. Jeżeli chcesz się jakoś przyczynić do zwycięstwa Rebellion za kilka tygodni to może lepiej idź do revolt. Zwycięstwo będzie wtedy pewniejsze.
I na koniec małe podziękowania dla dwóch osób, które znacznie ułatwiają Mi robotę przy przyszłej konfrontacji. Pragnę złożyć podziękowania (tfu) scarlett i fabulous.
Moje drogie, wasze proma, wypowiedzi, podcasty to kopalnia rzeczy, które będę mogła wykorzystać w przyszłych promach. Można by rzec, że same Mi promo piszecie.
Czy wy w ogóle zastanawiacie się nad tym co piszecie ? Czy w ogóle zastanawiacie się nad tym co mówicie ? Wasze wypociny w kilka sekund jestem w stanie obrócić w pył i zmieszać z błotem. Nie chcę za dużo tutaj się rozpisywać bo jeszcze napisze za dużo i w przyszłości zabraknie Mi materiałów do pisania..., ale z waszym niskim współczynnikiem inteligencji zapewnicie Mi pracy na jeszcze wiele prom.
To która z was wyjdzie zwycięsko z RC nie ma żadnego znaczenia, bo już za kilka tygodni jedna z was leżąc półprzytomna na macie kierując wzrok w górę ujrzy sędziego z uniesioną Moją ręką  w której będę trzymała pas Rebellion Championship, a w uszach na długo wam pozostanie tekst "... AND NEW REBELLION CHAMPION - ELISABETH QUEEN.
Wszystkiego dobrego...

Thank you... so much... [MP/CD]  76786410
Powrót do góry Go down
 
Thank you... so much... [MP/CD]
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
RPW | JOIN THE REBELLION :: REBELLION WRESTLING CENTER :: PROMO SECTION-
Skocz do: