RPW | JOIN THE REBELLION
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


 
IndeksIndeks  Oficjalna Strona RPW  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 List i co dalej? [MP]

Go down 
AutorWiadomość
Tanya Amell

Tanya Amell


Posts : 23
Likes : 7
Age : 25
Location : Texas

List i co dalej? [MP] Empty
PisanieTemat: List i co dalej? [MP]   List i co dalej? [MP] EmptyPon Lut 03, 2020 5:10 pm

... A Ja będę tuż za Tobą. Nim spojrzysz, pojawi się noc i las, w którym Twoje myśli bedą błądziły, będziesz... będziesz miotać się jak mała laleczka...


List i co dalej? [MP] Pisani10


*Tanya zaczyna pisać list. Ozdobiony jest igłami z iglaków oraz rysuje nadgryzione jabłko*


Rozumiem Twe zaangażowanie w starcie Rebekah, z PARIS... Ale Reckless Choices to walka jedynie trzech rywalek. Bardzo zabawne jest to, jak traktujesz mnie i Lolitę... No może ją lepiej, ale pamiętaj... Ja też tu jestem i będę. Może i jestem mróweczką wśród tłumu, ale się wyróżniam i walczę o Swoje. 

Wilki, słyszysz je co wieczór gdy wyją do księżyca... To bardzo niesamowite, jak te zwierzęta walczą o swoje. 

Rozumiem Bekah, że się pogubiłaś, ale czas znaleźć nową drogę... Czuje, że Paris nie zapomni Ci słów i dojdzie do tego starcia prędzej czy później... Ale teraz? Gdzie jesteś teraz Nadya? Odbierają Ci coś ważnego, a Ty skupiasz się na osobie, która to tylko zapoczątkowała... A potem? Na kim się będziesz mściła? Na osobie, która odbierze Ci mistrzostwo Revolt? Obudź się! Skup się na sprawach bieżących, a nie przeszłości. Jej nigdy nie zmienisz. Pomyśl, jakie miałaś cele, gdy tu wróciłaś? Spójrz, mówi do Ciebie debiutantka! Jak mogłaś tak nisko upaść, Rebekah?

Na Reckless Choices pokaże Ci gdzie Twoje miejsce. Pogrążę Cię jeszcze bardziej, a wtedy Paris tylko splunie na Ciebie i Twoją osobę, bo przegrasz z którąś, która jest nowa i siedzi kilka miesięcy w Rebellion. Nie wstyd Ci spojrzeć wszystkim w oczy?

Twoje wideo pokazuje słabość i wcale nią nie jest mistrzostwo Revolt, tylko... Tylko strach przed samą Paris.

Królowa może być tylko jedna i nie jesteś z pewnością nią Ty.

Las, to głusza... Musisz się wyciszyć, a odnajdziesz drogę do światła... Pamiętaj, wilki, niedźwiedzie, sowy oraz dziki obserwują Twój każdy fałszywy ruch. To może się źle skończyć...


NIGDY NIE WYWOŁUJ WILKA Z LASU.




*Amell kończy list i zostawia tylko zakrwawiony długopis*


--
Future Revolt,
Tanya Amell. 
List i co dalej? [MP] S-l40010
Powrót do góry Go down
 
List i co dalej? [MP]
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
RPW | JOIN THE REBELLION :: REBELLION WRESTLING CENTER :: PROMO SECTION-
Skocz do: