RPW | JOIN THE REBELLION
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


 
IndeksIndeks  Oficjalna Strona RPW  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 You got bad idea. [CD]

Go down 
AutorWiadomość
Fallen Angel

Fallen Angel


You got bad idea. [CD] Untitlededf Posts : 109
Likes : 170
Age : 28
Location : Austin, Texas

You got bad idea. [CD] Empty
PisanieTemat: You got bad idea. [CD]   You got bad idea. [CD] EmptyPon Lut 03, 2020 5:19 pm

 Y O U   G O T    B A D    I D E A


You got bad idea. [CD] C751859fedffd755fe7f37e8a1cba55448927729You got bad idea. [CD] 0b656571d905b7ec1a03f1542424701843935b72


FALLEN ANGEL | CHARACTER DEVELOPMENTAL: 003
...


FALLEN ANGEL JEST W SWOIM DOMU W ORLANDO. SIEDZI W DUŻYM FOTELU. DIAMENTOWY ŻYRANDOL OŚWIETLA POMIESZCZENIE. NA KOLANACH FALLEN SIEDZI JEJ PUPIL BULDOG FRANCUSKI, JOJO. Chcielibyście wiedzieć jaką jestem osobą naprawdę? Chcę żebyście poznali moje prawdziwe ja. Jestem najprawdziwszą i najlepszą wersją samej siebie. Widzicie jaka jestem na codzień. Kocham zwierzęta - są niewinne, w przeciwieństwie do ludzi. Każdy myśli tylko o swojej dupie, tak zmieniły się czasy. Nikt nie myśli o drugiej osobie tylko swoim pieprzonym szczęściu. Dbam o dobro... głównie swoje i taka jest prawda. Nienawidzę tego świata, tacy staliśmy się z biegiem czasu. Dokładnie każda nawet najwspanialsza osoba przeszła na tą okrutną stronę. Robię rzeczy, które ranią ludzi. Jeśli czuję taką potrzebę to odchodzę, zostawiam po sobie wiele śladów ponieważ wszyscy muszą pamiętać o Queen B. Uwielbiam gdy patrzą jak idę i widzą mnie prawdziwą. Gdy słyszę szepty, że doszłam do wszystkiego sama, czuję ogromną dumę. Z mojego samozaparcia i samodyscypliny. Nie ma drugiej takiej jak ja, pracowitej, idealnej i sprytnej. Często pokazuję emocje, ostatnio ciągle smutek, ale to tylko przejściowe. Odchodzę od ludzi, bo zostawiam słabe ogniwa za sobą, nie dam się ciągnąć w dół. Chwilowo nie ma mnie, nie słychać o mnie zbyt wiele, mimo, że znacie mnie świetnie. Dajcie mi chwilę, niedługo nie będziecie mogli się odpędzić od mojego nazwiska. I promise. Dam Wam to czego najbardziej chcecie, zobaczycie mnie na samym szczycie. Wielkie chwilę zbliżają się ogromnymi krokami, to kwestia dni. Fallen Angel to marka od dziś mówcie mi 'Head Leader in Charge'. Nie będę Wam obiecywać torebek LV spadających z nieba. Po prostu sami przekonacie się już niedługo, że kreatywni wiedzą co jest najlepsze dla biznesu. Final Bound zbliża się wielkimi krokami, ale mimo wszystko jest jeszcze sporo czasu.. ŚWIATŁO W POKOJU GAŚNIE. GODDESS OF ALL STARS ZAPALA KILKA ŚWIEC. Mroczne chwile mojego życia wracają do mnie często, nie mogę przestać o nich pamiętać. Nie myślcie, że obawiam się piekła, które jest częścią mnie. Stworzył mnie sam diabeł, mam siłę o której nie macie pojęcia. Pierwsze kroki stawiałam w piekle, więc znam je na pamięć, mam w nim swoje miejsce. Czas zakończyć tę ciszę, za długo to trwa. Moje duchy żyją w snach, widzę je codziennie. Chcą bym przyprowadziła grzeszników do stóp władcy, diabła. Na ostatnie oczyszczenie lub pewną śmierć. Wiecie kim jest diabeł? Czas coś wyjaśnić, życie to diabeł, jest okrutne, samo wymierza sprawiedliwość. Od dziś szczerze mogę rzec, że zostałam posłanką diabła. To ja od teraz będę wymierzać kary i szczędzić życie. Mam nadzieję, że wszystkie pamiętają moją przyjaciółkę? Karma. She's bigger bitch than me. Pamiętam wszystkie złości z Waszej strony, zostaniecie za to rozliczone. Ogień piekielny dosięgnie Waszych marnych duszyczek. Na świecie jest tylko i wyłącznie jedna osoba, która jest w stanie zmienić ten świat, oczywiście mowa o mnie. Zaprowadzę tutaj należyty porządek, dla każdej z Was znajdę miejsce w moim piekle. Pomogę Wam odnaleźć siebie, wystarczy, że pójdziecie moimi śladami.. Będę Waszą jedyną słuszną drogą, autorytetem. Ku mojego boku na pewno nie zabłądzicie. Moje serce zaczęło być Twoim piekłem. Poznałam ludzi, których nigdy nie wyrzucę z głowy, próbowały zmienić moje patrzenie na świat, jednak bez skutecznie. Jestem gotowa na wszystkie szmaty, które spróbują stanąć na drodze posłanki diabła. Czerwone światła zwiastują koniec, wszyscy chcą je ujrzeć. Dajcie mi chwilę, zrobię to. Wszyscy będą mogli oddać hołd One and Only true Queen. I zasługuję na świat. Stwierdziłam to wiele razy i jest to już zakorzenione w moim mózgu. Jeśli jest coś, na co nigdy nie pójdę na kompromis, to moja kariera i ścieżka, którą podążam. Jakiś czas temu uświadomiłem sobie, że jestem osobą ścigającą i do tego właśnie jestem przeznaczona. Sądzę więc, że na tym świecie jest jedna rzecz, w której się wszyscy zgadzamy. Jestem tu, by ścigać historię, mistrzostwa i te wielkie momenty. Chcę być dziewczyną, która robi wszystko. A może jeszcze więcej. Jeśli muszę spędzić całą karierę w ringu, niech tak będzie. Zmieniłam tę grę o 180 stopni i wszyscy o tym wiedzą. Nawet ci, którzy nie chcą tego przyznać, wiedzą głęboko w najciemniejszych głębinach swoich dusz, że ulepszyłam to miejsce. Muszę utrzymać ten cały standard, który wyznaczam od pierwszego dnia w tym biznesie. Nikt nigdy nie spodziewał się, że ktoś taki jak ja będzie mógł wywrzeć tak duży wpływ na ten sport. Jeśli chodzi o wrestling, pochodzę z niczego. Zawsze byłam traktowana jak "ładny" dodatek. Ale od kilku lat to wszystko się zmienia. Obecnie jestem najbardziej wartościową zawodniczką na tym całym świecie. Moja kariera jest o wiele wspanialsza niż kogokolwiek tutaj. W ciągu kilku lat dokonałam wiele, a Tribe of Legends było moją pierwszą szansą, aby zrobić jeszcze więcej. Zwycięstwo na Final Bound będzie dla mnie pewną bramą, aby pozostać GOAT of GOATS. Już zmierzam do Hall of Fame Rebellion, tak jak dokonałam tego w Masters of Wrestling, ale teraz jestem tutaj, aby uciszyć krytyków. Chcę zamknąć wątpiących. Ci, którzy chcą rzucić we mnie gównem za moje ostatnie wyniki, dostaną wielkie przebudzenie, gdy znów będę mieć złoto na moich biodrach. Czy ja na to zasłużyłam? Może i nie. Ale to wywalczyłam. Chętnie zamykam idiotów, którzy chcą szeptać o mnie negatywne rzeczy i wracam na światło dzienne. Na górze jest miejsce, do którego należę i to właśnie tam zamierzam zostać.. Zbliża się sezon Final Bound i nie chcę być wykluczona. Zaraz po Final Bound wracam do bycia największą atrakcją w tej firmie i wszyscy wiemy, że dosłownie nie ma tu nikogo, kto mógłby mnie naprawdę zatrzymać. Jestem najlepszą zapaśniczką w tej firmie i ciężko będzie komuś się spierać. Mogę poprzeć te roszczenia i znasz to z pierwszej ręki. Jestem przygotowana, jestem gotowa na wojnę. Jestem zmotywowana, gotowa do bitwy i jestem cholernie podekscytowana, aby rozpocząć następny rozdział mojej kariery. Już niedługo przyjdą lepsze czasy, czasy, w których Fallen Angel będzie na samym szczycie Rebellion. Będziecie patrzeć na mnie z podziwem, że znów to robię. Zmiatam wszystkich ze swojej drogi. Zacznijcie się już bać, bo zrobię Wam piekło na ziemi, każdej, która stanie na mojej ścieżce. Spycham wszystkie przeszkody pnąc się na szczyt, na Tribe of Legends zaczęła się moja historia tutaj. Lecz nie skończy się nigdy, nawet jeśli umrę wszyscy będą wspominać o mnie. O moich wielkich momentach, mnie jako najwspanialszej mistrzyni oraz już niedługo zwyciężczyni na Final Bound tytułu Rebellion World Championship. Chwalą Fallen Angel będzie trwała wiecznie...Już niedługo przyjdą lepsze czasy, czasy, w których Fallen Angel będzie na samym szczycie Rebellion. Będziecie patrzeć na mnie z podziwem, że znów to robię. Zmiatam wszystkich ze swojej drogi. Zacznijcie się już bać, bo zrobię Wam piekło na ziemi, każdej, która stanie na mojej ścieżce. Spycham wszystkie przeszkody pnąc się na szczyt, na Tribe of Legends zaczęła się moja historia tutaj. Lecz nie skończy się nigdy, nawet jeśli umrę wszyscy będą wspominać o mnie. O moich wielkich momentach, mnie jako najwspanialszej mistrzyni oraz już niedługo zwyciężczyni na Final Bound tytułu Rebellion World Championship. Chwalą Fallen Angel będzie trwała wiecznie..
Powrót do góry Go down
 
You got bad idea. [CD]
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
RPW | JOIN THE REBELLION :: REBELLION WRESTLING CENTER :: PROMO SECTION-
Skocz do: