RPW | JOIN THE REBELLION
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


 
IndeksIndeks  Oficjalna Strona RPW  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Goddess disturbing "the queen" [CD]

Go down 
AutorWiadomość
Amanda Keith

Amanda Keith


Goddess disturbing "the queen" [CD] Untitlededf Posts : 85
Likes : 45
Age : 27
Location : Pennsylvania

Goddess disturbing "the queen" [CD] Empty
PisanieTemat: Goddess disturbing "the queen" [CD]   Goddess disturbing "the queen" [CD] EmptyWto Lut 04, 2020 4:54 pm

GODDESS
DISTURBING
THE QUEEN
Goddess disturbing "the queen" [CD] Picsar12
I don't wanna wear your crown, 
I have my own.

Od małego uczyli Mnie o akceptacji innych jak i samego siebie, jednak nie każdego nauczono tego co Mnie. 
Każdy z nas miał styczność z osobą, która uważa się lepszą od wszystkich, ale rzeczywistość zawsze była inna.
Od przedszkola, po gimnazja, licea aż po dorosłe życie, ale nawet tutaj mamy styczność z takimi osobami, właśnie jedną z tych osób jest Elisabeth Queen.
Słuchaj droga królowo, możesz nosić korone jak bardzo wielką chcesz, ale nie zmienisz tego, że tak naprawdę jesteś zwykłym ścierwem, które nie wiele by znaczyło tutaj gdybyś nie wybiła się na feudzie ze Scarlett. 
Patrząc na to, że na Criminal Town przegrałaś Last Standing, a o Tribe of Legends nie wspomnę, gdy to właśnie Scarlett Cię wyeliminowała. 
Brawo. Zupełnie wszystko zepsułaś do takiego stopnia, że nawet szefowa ma Cię dosyć, a więc co teraz? Szykuje się kolejna przegrana i podróż do apteki? EGO znów wyjdzie z ukrycia tylko po to żeby podkreślić jak bardzo jesteś żałosna? 
Nie wybierając Scarlett chciałam Ci udowodnić, że po prostu jesteś niczym, jesteś słabsza od każdego kolwiek, a tu proszę mimo twoich bardzo śmiesznych wypowiedzi, udało Ci się Mnie pokonać, ale czy sądzisz, że to koniec? Dla Mnie koniec oznacza nowy początek. Nigdy nie wiadomo czy ktoś czeka na Ciebie gdzieś za rogiem i czy nie zaatakuje w niespodziewanym momencie. Tak Queen, zadarłaś z nie właściwą kobietą, która nigdy łatwo nie odpuszcza.
Hmm... Wracając do kariery myślałam, że spotkam starych przyjaciół, z którymi kiedyś miałam styczność, a nie jakaś pusta blondyna z nadmuchanym EGO, która uważa się za osobę bez wad. 
Powiedz mi jak widzisz więc tutaj swoją przyszłość, jeśli dalej 3/4 twoich nagrań będzie o prezesach federacji albo o tym jak dla Ciebie żałosny jest stopień drugiego brandu? W sumie to na Revolt są nowe osoby, które zaczynają i pokazują wyższy poziom niż Ty na Rebellion przypierdalająca się do każdego, kogo zdanie Ci się nie podoba.
Powiedz, jak czujesz się z faktem, że jesteś właśnie teraz atakowana przez kogoś, kto "wbił gwóźdź do trumny MoW"? Jak się czujesz atakowana przez kogoś, kto dla Ciebie nie ma najmniejszego znaczenia? A może nie odczuwasz nic, bo twoje chore EGO odpycha nawet twoje uczucia? Warto to zobaczyć. 
Jestem w tym biznesie jakiś czas i nigdy nie widziałam osoby, która miała dupe wyżej niż sra, aż do momentu poznania Ciebie. Więc powiedz co jest w Tobie niby tak bardzo wyjątkowego, że masz się za lepszą od nas wszystkich? 
Drogie stroje? I tak brzydkie. 
Plastik zamiast cycków? Ochyda.
"Piękną" twarz? Na pewno nie.
Talent w ringu? Haha.. Zdecydowanie nie.
Więc powiedz czym się różnisz poza większym bólem dupy niż wszyscy? 
Niczym.
Jesteś królową, ale zastanów się czy aby prawdziwą? Gdzie jest więc twoja korona? Ja jej nie chcę, mam własną, bo jestem boginią, która może Cię zmiażdżyć, a nawet oko mi drgnie, bo jesteś na dnie z którego już się nie uratujesz. 
Nie chce nosić twojej korony, chcę tylko pokazać Ci, że takie brudne szczury żyją gdzieś w kanalizacjach i nikt się ich nie boi. 
Uważaj na siebie, swettie.
Powrót do góry Go down
 
Goddess disturbing "the queen" [CD]
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
RPW | JOIN THE REBELLION :: REBELLION WRESTLING CENTER :: PROMO SECTION-
Skocz do: