RPW | JOIN THE REBELLION
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


 
IndeksIndeks  Oficjalna Strona RPW  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Valuableness [MP I]

Go down 
AutorWiadomość
Fallen Angel

Fallen Angel


Valuableness [MP I] Untitlededf Posts : 109
Likes : 170
Age : 28
Location : Austin, Texas

Valuableness [MP I] Empty
PisanieTemat: Valuableness [MP I]   Valuableness [MP I] EmptySob Lut 08, 2020 3:21 pm

V A L U A B L E N E S S

Valuableness [MP I] Tumblr_onfo0j9zCL1rmv1vdo1_400Valuableness [MP I] Tumblr_onfo0j9zCL1rmv1vdo2_400

FALLEN ANGEL | MATCH PROMO: 001 | SIX WOMAN TAG TEAM MATCH

ALLIES: #ALEXAARCHER #JENNABROOKS 
ENEMIES: #AMANDAKEITH #SKYLARHARVEY #PAULINEMACKENZIE
...

JESTEŚMY W DOMU FALLEN ANGEL, KAMERA SZUKA JEJ PO SALONIE I KUCHNI. ZZA ŚCIANY DOBIEGA GŁOS THE MIRACLE. VICTORIA SIEDZI W FOTELU W SWOIM BIURZE. NA ŚCIANACH WIDAĆ WIELE PIĘKNYCH OBRAZÓW.

FA: Jasne, że wiem co robię. Jestem w stu procentach pewna, że dam radę. Jak zawsze zresztą, znasz mnie. Zawsze wykorzystuję dane mi szansę. Nie zawiodę.

VO: Dobra, masz to.

FA: Dziękuję, to dla mnie wiele znaczy. Do zobaczenia przed Rebellion, buziaki.

VO: Do zobaczenia.

FALLEN JEST URADOWANA, ZACZYNA COŚ PRZEGLĄDAĆ W SWOIM KALENDARZU. ZAPISUJE COŚ NA KARTCE.. PODNOSI GŁOWĘ I ZAUWAŻA KAMERĘ.
...

Oooo, nie zauważyłam Was. Usiądźcie, śmiało. Jak wrażenia po Reckless Choices? Jestem pod wielkim wrażeniem, gala była świetna.. Zawodniczki Rebellion jak i Revolt spisały się genialnie. Ale wiecie co? Czegoś tam brakowało, domyślacie się? Rzecz jasna, chodzi o mnie. Czy mam na myśli bycie u boku Fabulous? Nie.. Ale chwila. Fabulous co się stało? Jak mogłaś do tego dopuścić? Tak łatwo dać się tej zapchlonej suce... Miałaś to zrobić inaczej. Zawiodłam się na Tobie. Nie tak zachowuje się prawdziwa mistrzyni. Albo.. Czy mam na myśli udział w walce, która nie wniosłaby nic do mojej kariery? Nie skądże. Jestem najwspanialszą zawodniczką na świecie, gdzie jest czas dla mnie? Zapieprzam na to wszystko od samego początku w mojej karierze i co dostaję? Zwyciężam Tribe of Legends Match. I gdzie teraz jestem? Zaczepia mnie jakaś Amanda Keith. Kim Ty w ogóle jesteś Keith? Wypominasz mi moje czasy, ale wiem, że robisz to z ciętej zazdrości. Chciałabym powiedzieć o Twoich, ale ich nie ma. Nie osiągnęłaś nic specjalnego, więc jak mogę powiedzieć o Tobie cokolwiek? Ja jestem kobietą sukcesu i przekonasz się o tym prędzej, niż myślisz. Przychodzisz do mnie i przedstawiasz mi jak to nazwałaś 'swoje plecy'. *QUEEN B PADA W ŚMIECH* Kim Ty jesteś i kim ona jest? Chyba rozumiem, chcesz pomóc jej się wybić, w dodatku na mnie. Rozczaruje Was słoneczka. Nawet jeśli będziecie w dziesiątkę nie macie szans z kimś tak wielkim jak ja. Skylar spójrz na Amandę czy chcesz być kimś takim jak ona? Mówiąc kimś takim jak ona mam na myśli bycie nikim, bo to cała prawda o Keith. Chyba wybrałaś niewłaściwą stronę. Ale nawet nie jest mi Ciebie żal. Na Rebellion doprowadzę moją drużynę do zwycięstwa. Fallen Angel, Jenna Brooks oraz Alexa Archer. Nie jesteście dla nas żadnym wyzwaniem. Chyba każdy marzy by mieć mnie w swoim narożniku. Na Rebellion spełnię marzenie dziewczyn i zapewnię im zwycięstwo, a przede wszystkim mi.

FALLEN ANGEL WYCHODZI Z POKOJU. KAMERA ROBI ZBLIŻENIE NA KALENDARZ. 'CZAS CHWAŁY FALLEN ANGEL'

Co za tydzień.. Walka dopiero się rozpoczyna. Ten okres okazał się jednym z najbardziej wyczerpujących psychicznie okresów w mojej karierze. Nigdy nie sądziłam, że włożę tyle wysiłku w kolejne historie. Nigdy nie sądziłam, że tak bardzo mi będzie zależeć na byciu jeszcze lepszą niż byłam kiedykolwiek. Od czasu mojego powrotu na Tribe of Legends miałam w oczach gwiazdy. Okazałam się być jedną z nich.. Jednak w parze oczu, w większości przypadków jest ich w liczbie dwóch. Jest ich komplet. Ale co z moją drugą gwiazdą? Tribe of Legends? Droga do Main Eventu Final Bound? Nie. To jest coś innego. Czuję, że drugą gwiazdą którą potrzebuję.. Właśnie szukam teraz. Jestem boginią wszystkich gwiazd. Walka z Amandą Keith, Skylar Harvey i Pauline Mackenzie tylko wstawia mnie w pewności, że to jest ścieżka do mojej chwały. To tylko początek.
Nie docenianie mnie to najlepsza rzecz, jaką możesz zrobić. Amanda. Nie zaprzestanę myśleć o tym, że jesteś talentem do ulepszenia, wciąż myślę, że jesteś głupia jak byłaś, wciąż myślę, że nikt Cię tak naprawdę nie zna. Wspominanie tego, że byłaś uczestniczką Fatal Four Way Match'u na Final Hour 2016 to absolutnie najlepsza rzecz, jaką możesz zrobić. I to tylko jedyną. Podczas kiedy Ty się możesz tylko tym chwalić. To o tytuł o który walczyłaś; był kojarzony tylko ze mną. Byłam najdłużej panującą mistrzynią MoW, najkrótszą, z największym bilansem obron, WSZYSTKO. DOSŁOWNIE WSZYSTKO. Mam cię tam, gdzie chcę, w tematach przewidzianych. Podoba mi się, gdy ludzie mnie nie doceniają, dodaje mi to jakiejś pewności. To zachęca mnie do zaskakiwania jeszcze większej ilości osób, ponieważ Ci którzy mnie nie doceniają, są w pewnej manii. Nie wiedzą, co jest najlepsze i trzeba ich po prostu nakierować na prawdziwą drogę. Ale w jednym muszę przyznać Ci rację.. Nie ma nic oczywiście złego w niedocenianiu ludzi, ludzie robią to cały czas, ale musisz się też przygotować, że ludzie niedoceniający wywołują wściekłość i przyjdą po ciebie. Nie sądzę, żebyś była na to przygotowana. Jesteś zbyt zajęta, aby wykorzystać inne talenty, które PoŁąCzYłY z ToBą SiłY. Sam fakt, że Pauline Mackenzie jest jedną z nich, automatycznie dyskredytuje wszystko, co powiedziałaś do tej pory na Reckless Choices. Osoba, która jest zauroczona sobą, a nie tym co ma robić? Czy naprawdę myślisz, że takie osoby pomogą Ci zwyciężyć to starcie, Amanda? Lepiej po prostu milczeć i być uważaną za głupca, niż mówić głośno i nabierać wszelkich wątpliwości. Teraz zostało mi jeszcze odpowiedzieć na twoje pytanie, czy mam coś jeszcze do zrobienia? Cóż, po pierwsze, spójrz na mnie z daleka, z bliska, z każdej strony i powiedz, czy masz takie predyspozycje jak ja do zostania główną gwiazdą RPW. Odpowiedź cię nie zaskoczy. Nie. Nie masz. Jesteś zwykłym zerem, od samych początków Rebellion Pro Wrestling olewasz wszystko i nagle dorwałaś mój jeden moment. W twoim rozumowaniu jest to moment "słabości", ale jesteś w błędzie, ponieważ jestem silniejsza sama, niż z plecami. Może i w moim narożniku będą nowicjuszki, tak samo jak w Twoim. Ale ja mój team wyprowadzę na ludzi i wyżyny, a Ty? Staniesz z boku jak zwykle i nie jesteś im zupełnie NIC zdolna do ZAOFEROWANIA.

Ah Skylar.. Jeśli mowa już o Tobie.. Kiedy staniesz w tym ringu, spojrzysz na mnie.. To w końcu pomyślisz pewnie sobie: ta kobieta nie jest zbytnim zagrożeniem, załatwię ją. Odwróć głowę na ułamek sekundy, Skylar, aby skupić się na kimś innym i wtedy doznasz uderzenia prawdy. Po prostu się rozpadniesz. Czy może w końcu weźmiesz jedną i prawdziwą Queen B na poważnie? Nie? A może weźmiesz kilka moich pięści na twarz, dopóki nie zaczniesz krwawić w ringu ze mną? Jesteście wszystkie zdesperowane, i ach.. Po tym zdaniu już widzę ogromne nagłówki waszych filmów....

„Ale Ty Fallen chcesz nazwać mnie zdesperowaną?.” 
„Cały twój monolog Angel cuchnie desperacją, ale to nic nowego, ponieważ ludzie nigdy nie mają nic mądrego do powiedzenia na mój temat”. 

 Amanda, wątpię w to, że sama Ty masz cokolwiek mądrego powiedzenia na swój temat. To, co Wy nazywacie desperacją, ja nazywam przetrwaniem. Jak każde dzikie zwierzę, które znalazło się w kącie, obnażam zęby i zabijam. Nie ma to nic wspólnego z baniem się, ponieważ nawet jak zaczynałam w tym biznesie to wciąż byłam wystarczająco nieustraszoną, aby spróbować tego sportu. Przechodząc przez dolinę cienia śmierci, nie będę się bać zła. Jestem Fallen Angel. Moją osobę wynosili z popiołów. A każdy, kto ośmiela się wypowiedzieć na mój temat negatywne słowo; jest skończonym. Nie myśl, że nie widzę cię w tym świetle, Amanda, bo tak jest. A nawet na pewno. Wiedziałam od początku RPW, że będę pogardzana za to, że niby wszystko co osiągnęłam zawdzięczam moim wyglądem... A prawda była taka, że ludzie będą zagrożeni moimi umiejętnościami i talentem, który posiadam. Chodzicie z tymi samymi motywacjami, co ja, tyle że szybko mnie obwiniacie za moje. Droga Keith.. Wszędzie tylko powtarzasz, że powinnaś być osobą, wokół której powinno zbudować tę firmę. Sama hipokryzja i sprzeczności, które kapią z twoich ust, jest niesamowita. 
Nie szukam żadnej sympatii dla nikogo i nie chcę dawać opozycji celom, nie chcę pozwolić nikomu mieć przewagi nad sobą, jeśli mogę już pomóc... To może być samolubne z mojej strony, jestem świadoma, ale w tej branży musisz być samolubną do pewnego stopnia, musisz nadać priorytet własnym potrzebom, marzeniom i pragnieniu sukcesu. Wracając do mojego pierwotnego punktu, uważam, że twój sposób patrzenia na każdą debiutantkę jest taki sam, ponieważ jest niebezpieczny. Chcesz je wykorzystać. Ja tylko Alexie oraz Jennie wskażę właściwą drogę, jak pozbyć się takich osób jak Ty. Bardzo współczuję Pauline oraz Skylar, że muszą współpracować z kimś takim okropnym jak Ty. Same mają w sobie mnóstwo potencjału, który Ty po prostu zniszczysz. Choć szansa na przegranie jest niewielka, wciąż istnieje dla mnie możliwość przegranej i to jest coś, co uznaję i rozważam, ponieważ lubię myśleć o dwóch krokach do przodu. Jeśli jakoś nie dam rady odejść zwycięsko, to zostawię w rywalce żądło, które zostanie na bardzo długo i będzie dalej truło życie mojej przeciwniczce. Jestem Queen B, jestem prekursorką tego biznesu, to ja łamałam pierwsze bariery dla Was. To dzięki mnie dzisiaj macie tę pracę. Najlepsi sami stają się najlepsi w porażce. Odniosłam ich wiele i tylko skrzydła rosły w pióra, a potem mnie unosiły jeszcze wyżej. Więc jeśli rzeczy nie idą po mojej myśli.. Zrobię krok do tyłu, aby przejść dwa kroki do przodu. Czy to samo można powiedzieć o tobie, Amanda? Czy będziesz w stanie to zrobić, czy złość i frustracja wyciągną z ciebie to, co najlepsze? Twój los spoczywa tylko i wyłącznie w twoich rękach, tak jak mój los jest w moich własnych dłoniach. To od nas zależy, co zrobić ze wspomnianym losem. Myślę, że nie czekaj, wiem doskonale, że ten mecz będzie dla Ciebie trudny. Jestem profesjonalistką,zapewniam cię, że bez względu na to, jaką walkę zamierzasz przynieść, przekroczę wszelkie szkody, które chcesz wyrządzić. Zostaną one przekroczone, mogę dać coś od siebie i mogę to wziąć od kogoś, więc zachęcam cię, abyś dała z siebie wszystko, albo najgorsze w tym przypadku, wyświadczyłabyś mi przysługę, ponieważ po prostu będę lepiej wyglądać w laurze zwycięstwa.

W poprzednim moim filmie mówiłam o tym, że może jest gdzieś inna wersja Fallen Angel, która nie szanuje niczego, z czym Amanda Keith niestety jest uwięziona na zawsze. To nazywa się wewnętrzną nienawiścią. Ludziom grożę ja i moje zdolności, a teraz? Jestem potężniejsza niż kiedykolwiek wcześniej i nawet nie podrapałam powierzchni mojego faktycznego potencjału. Moje słowa są tym, czym są teraz, ponieważ znalazłam swój cel. Wiem dokładnie, czego do cholery chcę od tej firmy i rodzaju kariery, którą chcę mieć i nie pozwolę, by cokolwiek mnie powstrzymywało, a to, co chcę powiedzieć, naprawdę cię wkurzy. Doskonale zdaję sobie sprawę z historii tej firmy i dlaczego wszyscy, którzy tu pracują, desperacko chcą usunąć większość z nich.

Ale ja jestem nie do usunięcia.
Powrót do góry Go down
 
Valuableness [MP I]
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
RPW | JOIN THE REBELLION :: REBELLION WRESTLING CENTER :: PROMO SECTION-
Skocz do: