RPW | JOIN THE REBELLION
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


 
IndeksIndeks  Oficjalna Strona RPW  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 You Can't Sit With Us

Go down 
AutorWiadomość
Catherine Vandella

Catherine Vandella


You Can't Sit With Us Untitlededf Posts : 56
Likes : 41

You Can't Sit With Us Empty
PisanieTemat: You Can't Sit With Us   You Can't Sit With Us EmptyPią Sie 23, 2019 3:14 pm

Wyobraz sobie wiosnę dziesięć lat temu, jedenasta klasa. Jesteś opalona, bo cały czas wylegujesz się z przyjaciółkami na słonecznych plazach w Californi, masz na sobie swoje ulubione buty Marka Jacobsa, a w głowie Ci tylko ten chłopak z dwunastej klasy, w którym zabujałaś się w tamte wakacje, jestes w swoim ukochanym liceum w którym kazdy uważa Cię za królową. Patrzysz w lustro, co widzisz?  

April, 2009
Los Angeles, California

Cathrine Vandella i jej najlepsze przyjacióki jadły lunch na zewnątrz, przy najlepszym kwadratowym stoliku dla czterech osób, z którego rozciągał się
wspaniały widok na boisko do bejsbolu. Lilith (SiSi Diaz)  Layla Fox (Tarja) i Danielle (Gisele O'Dare) juz siedziały, Cathrine przywitała sie z kazdą z nich.

Danielle: We need to talk to you Layla

Lilith: Layla, you're wearing sweat pants. It's Monday

Layla: Soo?

Cathrine: So that's against the rules and you can't sit with us

Layla: Whatever

Cathrine: YOU CAN'T SIT WITH US!


AUGUST, 2019

Los Angeles, California

Czy Ci się to podoba czy nie żyjemy w czasach dynastii, bo tylko rodzinie możesz powierzyć rodzinny biznes, należe do rodziny Christoper. Dajemy światu rozrywkę. Nasza dynastia rządzi od pokoleń. Moze wydaje Ci się ze jestem młoda, ale nie lekceważ mnie. Nie popełnij tego samego błędu co te krowy w liceum

BURN BOOK

Pewnie się zastanawiacie co to jest "BURN BOOK", to księga kaszalotów. Zdjęcia wszystkich wieśniar z Rebellion i moje komentarze na ich temat. Jak na razie księga jest jeszcze pusta ale jestem pewna ze przez najbliższe miesiące, mój dzienniczek będzie pękał w szwach od imion.

Zostałam zapytana co będzie moim głównym celem w Rebelllion? hmmm. Najpierw chce zostać mistrzynią federacji, potem zobaczę jak to się rozwinie. Mam już upatrzone kilka wieśniar którym chce uprzykrzyć życie. Była bym też zadowolona gdyby ktoś się do mnie dołączył i pomógł mi zrobić generalne porządki w federacji. Nicole wchodzisz w to? Z tego co wiem masz nie wyjaśnioną sprawę z tym kaszalotem.. hmmm jak jej było Vera, Veyronix? czy Victoria? Chyba jakoś tak. Dzisiaj krótko, mam nadzieje ze już w jakimś stopniu mnie poznaliście.
Powrót do góry Go down
 
You Can't Sit With Us
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
RPW | JOIN THE REBELLION :: REBELLION WRESTLING CENTER :: PROMO SECTION-
Skocz do: