RPW | JOIN THE REBELLION
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


 
IndeksIndeks  Oficjalna Strona RPW  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 CHI-RAQ is colder (mp)

Go down 
AutorWiadomość
Becky Davis

Becky Davis


Posts : 4
Likes : 3
Age : 26
Location : CHIRAQ

1 - CHI-RAQ is colder (mp) Empty
PisanieTemat: CHI-RAQ is colder (mp)   1 - CHI-RAQ is colder (mp) EmptyCzw Lut 20, 2020 2:29 pm



CHI-RAQ IS COLDER.
#1
1 - CHI-RAQ is colder (mp) Tumblr_pfdoekl1Py1xth2pxo2_640


Podczas REVOLT #3 dowiedziałam się, że mój debiut odbędzie się w walce bez dyskwalifikacji przeciwko Robin Roberts, jeżeli mnie pokona, otrzyma walkę na Gates to Glory. Powiem tak. Siostro, ja nawet nie będę dbać o twoje istnienie. Tutaj chodzi tylko i wyłącznie o własną dupę. Nie można się martwić, co się stanie gdy ktoś przegra lub ktoś coś straci w tym biznesie. W moim dzieciństwie każdy był ofiarą, ale mimo to trzeba było wstać i iść dalej, pokazać, że nic Cię nie zdejmie z planszy. Dlatego przybyłam tutaj. Robin, jak dotąd nie widziałam ani jednego twojego starcia. Ale dumnie zaczęłam Cię obserwować. Masz szczęście, czyste szczęście, że jeszcze nic na moja słówko nie pisknełaś. Inaczej byłoby tylko gorzej między nami, ale wiesz co? Zdecyduj, kogo chcesz winić za swoje niedociągnięcia i nieszczęścia, dziewczyno. Na REVOLT Twoje zachowanie było poniżej dna atakując Valentinę oraz Tiffany, co one Ci zrobiły? Potrzebowałaś chwilę uwagi? Nie sprawiło to w ogóle, że zaczęłaś wyglądać lepiej po tym ataku.



'Siostro, wiedz, że będę tutaj pracować tak ciężko jak każda inna osoba na zapleczu. Zrobię wszystko aby mój debiut był udany, a Twoja śmieszna walka na Gates to Glory po prostu się nie odbędzie. To są fakty.' Być może udało ci się już kilkurotnie przejść przez przeróżne nazwiska - nie znam jeszcze wszystkich, ale gratulacje - ALE one nie są mną. Nie dam się stłamsić. Jedyne moje pytanie jakie chcę pokierować do zarządu, to.. Co ze mną? Co jeśli ja wygram z Robin Roberts? Otrzymam śmieszne starcie w Handicap Matchu z tymi dwoma? Osoby takie jak Robin powinny martwić się o powtarzanie się, aby nie brzmieć jak zepsuta płyta, naprawdę. Wiesz czemu Robin? Ponieważ przegrałaś swój tytuł i przegrasz swoją pierwszą walkę po dłużej nieobecności z debiutantką. Specjalnie aby przygotować się do tego proma przejrzałam historię. I to był powód dlaczego odeszłaś w tył? Porażka z Rebekah? Żenujące. To jest właśnie ta niepowstrzymana, nie do zatrzymania Robin Roberts? Przegrałaś i schowałaś się, bo założę się, że nie mogłaś na siebie patrzeć ze wstydu. Siostro.. Jestem siłą, z którą należy się liczyć w tym brandzie. Mam nadzieję, że nie będziesz tą samą dziewczyną, którą tak łatwo Rebekah pokonała na Tribe of Legends. 


Chcę, abyś przyniosła ze sobą wszystko co masz. Nie chcę po prostu przejść nad tobą i Ci sprać porządnie całą karierę, ale jaki mam wybór? Chcę aby mój debiut był czymś wspaniałym, aby ludzie mnie zapamiętali. Wspaniale było wejść do tej firmy, ale wiesz co? Wiem, że jesteś dumna ze swojej "wytrwałości" i nigdy za każde skarby PODOBNO się nie poddajesz. Nie dasz rady ponownie zostać mistrzynią REVOLT. Moim celem nie tylko jest RIOT Championship, ale sądzę, że jak każdej dziewczyny w REVOLT, również przede wszystkim jest to REVOLT World Championship. Posiadanie głównego mistrzostwa jest na pewno czymś prestiżowym.. Prawda, Robin? A wiesz co będzie jeszcze dla mnie prestiżem? Pokonanie pierwszej mistrzyni REVOLT. Niektórzy chcą poznać mój powód bycia tutaj w Rebellion Pro Wrestling. Niektórzy twierdzą, że już mnie znają i wiedzą kim jestem. Niektórzy myślą, że jestem nikim, co jest totalnym błędem. Niektórzy nazywają mnie przyszłą legendą. Niektórzy postrzegają mnie jako przyszłą mistrzynie świata. I mają rację. Ale prawda jest taka, że ​​nikt nie zna mojej przyszłości. Nie boję się używać takich słów. Nikt nie zna moich ograniczeń. Prawda jest taka, że ​​nikt nie zna mojego potencjału. Prawda jest taka, że ​​nikt nie wie, kim jestem. Prawda jest tym, co mogę tutaj zrobić i co zrobię. Czas po prostu wprawić to wszystko w ruch, fizycznie. Siostro. Pokazać, że wszyscy jeśli chcą mogą dopiąć swego. I dopnę. Pokonam Cię. 


Nawet jak przegram, to nie zejdę z toru, ale wiedz, że Charlottesville może być zimne podczas naszej walki, ale uwierz, Chiraq jest zimniejszy. Dopnę do tego, że nauczysz się tego na własnej skórze.
Powrót do góry Go down
 
CHI-RAQ is colder (mp)
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
RPW | JOIN THE REBELLION :: REBELLION WRESTLING CENTER :: PROMO SECTION-
Skocz do: