RPW | JOIN THE REBELLION
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


 
IndeksIndeks  Oficjalna Strona RPW  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Fejblus. #poczujluz

Go down 
AutorWiadomość
Fabulous

Fabulous


Fejblus. #poczujluz Untitlededf Posts : 47
Likes : 12
Location : Dublin, Ireland

Fejblus. #poczujluz Empty
PisanieTemat: Fejblus. #poczujluz   Fejblus. #poczujluz EmptyNie Sie 25, 2019 1:28 am

Czy najlepszą odpowiedzią, nie jest stwierdzenie? 


Stwierdzenie tego że przy każdej zawodniczce, nigdy nie wymiękłam. Upadki..upadki...upadki... cóż, hm miałam. Mimo wszystko, upadki sprawiają że masz twardą dupe! Talent mam, waleczność mam. Jak wie każdy odwagi też mi nie brakuje, a teraz jestem twardsza jak nigdy wcześniej. Więc czy ktoś może stanąć mi na drodze? Spróbuj. 



"Czas nie zmienia niczego, utrwala w nas tylko to co najlepsze" ~ Fabulous. 


W tej nowej erze, nie będzie złych a ni dobrych stron. Będzie tylko czysta boska energia którą pochłonełam od pierwszej walki. To nowy początek, w którym znowu trzeba się wybijać. Jeśli jednak jesteś wysoko, nie musisz się wybijać ty jesteś tą wysoką falą. Ja czuje że na niej jestem, czas by wyście ją poczuli. 



Czas przestać patrzeć na to "kim" jesteśmy teraz i zacząć pracować na to "kim" zostaniemy.




Powrót do góry Go down
 
Fejblus. #poczujluz
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Fejblus. //CD

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
RPW | JOIN THE REBELLION :: REBELLION WRESTLING CENTER :: PROMO SECTION-
Skocz do: