RPW | JOIN THE REBELLION
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


 
IndeksIndeks  Oficjalna Strona RPW  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 MY BLOODLINE | GATES TO GLORY [MP II]

Go down 
AutorWiadomość
Fallen Angel

Fallen Angel


MY BLOODLINE | GATES TO GLORY [MP II] Untitlededf Posts : 109
Likes : 170
Age : 28
Location : Austin, Texas

MY BLOODLINE | GATES TO GLORY [MP II] Empty
PisanieTemat: MY BLOODLINE | GATES TO GLORY [MP II]   MY BLOODLINE | GATES TO GLORY [MP II] EmptySob Mar 21, 2020 11:50 pm

M Y    B L O O D L I N E

MY BLOODLINE | GATES TO GLORY [MP II] Tumblr_olak0zMrvY1uxtjooo3_400MY BLOODLINE | GATES TO GLORY [MP II] Tumblr_olak0zMrvY1uxtjooo4_400

FALLEN ANGEL | MATCH PROMO: 002
ULTIMATE X MATCH FOR EXPERT'S CHAMPIONSHIP AT GATES TO GLORY



ALLIES: #NOBODY
ENEMIES: #AMANDAKEITH #JENNABROOKS #ALEXAARCHER


FALLEN ANGEL JEST W PARYŻU. JE ŚNIADANIE W SAMOTNOŚCI W SWOJEJ ULUBIONEJ RESTAURACJI, Z KTÓREJ IDEALNIE WIDAĆ WIEŻĘ EIFFLA. 

Paryż jest pięknym miastem, wszystko tutaj jest takie klimatyczne, idealne. Uwielbiam takie poranki, gdy spoglądam przez okno i widzę ludzi cieszących się na te niesamowite widoki. Już nie mogę się doczekać reakcji publiczności na Gates to Glory w Japonii, reakcji na zwycięstwo Expert’s Championship przeze mnie. Jedyną godną mistrzynię.

KILKA CHWIL POTEM, FALLEN ANGEL ZNAJDUJE SIĘ NA SZCZYCIE WIEŻY EIFFLA.

Cudownie znów tu być. Być na szczycie. A już tej niedzieli stanę na szczycie REBELLION Pro Wrestling na zawsze. Teraz jako mistrzyni Expert’s, a po Final Bound jako pierwsza i jedyna podwójna mistrzyni. Rok 2020 jest rokiem chwały Fallen Angel, zapamiętajcie to. Nie 2015, nie 2016.. To były tylko zapowiedzi. Od Tribe of Legends minęło już trochę czasu, a przede mną otwierają się kolejne drzwi by umocnić ten cudowny czas. Zdobywam czego pragnę, jestem jak najdroższą marką w tej organizacji. I’m first ever Tribe of Legends winner.. A teraz? Jennifer Banks doskonale wie co robi. Pierwszy w historii Ultimate X Match na szali z Expert’s Championship, to będzie jak pozbawienie trzech gówniar cukierka. Czy to Alexa, Jenna czy nawet Amanda, żadna nie jest dla mnie wyzwaniem. Nowicjuszki przeciwko ikonie? Błagam Was... Macie wielkie nadzieje, ale ja sprowadzę Was na ziemię. Jestem tu by być we wszystkim pierwszą i największą. Moja kariera pięknie kwitnie, otwieram kolejne i kolejne drzwi.


To jak ośmieszacie się wzajemnie jest śmieszne. Próbujecie też pociągnąć w to mnie, ale nie uda Wam się to, jesteście zbyt małe. Ja jestem ogromna, największa zawodniczka w historii. Myślałam, że na Rebellion pokażecie choć trochę klasy, ale myliłam się. Nie jesteście warte bycia nawet nazywane przeciwniczkami tak wielkiego nazwiska jak moje; nie boję się używać tego słowa. Pozbędę się Was na Gates to Glory. I zrobię to jak zawsze, z z wielką świadomością. Nawet jeśli cała Wasza trójka skoczy na mnie w jednym czasie, to dam sobie radę. Doskonale znam swoją wartość i takie gówna jak Wy nie są dla mnie żadnym wyzwaniem. Jednak postawmy na jedną, ważną rzecz. Nikt nie jest bezpieczny przed gniewem Fallen Angel. To jest gniew, który narastał przez ostatnie kilka miesięcy - do diabła, ostatnie kilka lat w tym biznesie było czymś wielkim. Nikt nie zostanie oszczędzony z rzeczywistości, która ma zostać na was narzucona już jutro, peasants. Wszyscy będą publikować na mediach społecznościowych, że zwycięstwo Fallen będzie czymś wielkim.. I dosyć klasycznym. Rok 2020 miał być czymś wielkim.. A jak dotychczas RPW zbudowało lkilku ludzi takich jak Alexa Archer czy Jenna Brooks, oczywiście gorszy sort, który uważa, że ​​zawsze będzie miał trochę do udowodnienia. Boże, zawsze musi to być powracająca dziecięca historia z taką szerokością. Zawsze musi być Fallen Angel przeciwko wszystkim! To jest takie klasyczne. To tylko dlatego, że jestem bardzo inspirującą i motywująca personą w REBELLION. Ale Alexa.. Jenna.. Amanda.. Ulepszmy trochę Wasze akty. Popracujmy nad czymś nowym, ponieważ przysięgam, jeśli będę musiała poradzić sobie z bzdurami typu, że „biada, że ​​jestem.. Nie nadaję się do tego..” to się Was pozbędę na amen i wieki wieków. Jednak jak widać, Jenna ma ze sobą dwójkę towarzyszy, którzy muszą ją zmotywować, aby w ogóle podjęła się takiego ryzyka jakim jest Ultimate X Match.

Wasze starania są niczym panowanie Scarlett, panowanie tytułu, które jest tak nieznaczne i pozbawione blasku, że musi zostać utracone w archiwach w skarbcu RPW. Spokojnie, zdobędę Expert's Championship zarówno jak i RPW World Heavyweight Championship i wszyscy będą zadowoleni; NIGDY SIĘ NIE ZNUDZĘ. A Wy? Czym możecie się pochwalić? Pokonaniem takich osób jak Amanda Keith czy Skylar Harvey? - dwie, które można by prawdopodobnie zaliczyć do prawnie upośledzonych. Ale Keith też jest w tym starciu, więc.. Ciebie odpuszczę, bo jesteś najprawdopodobniej upośledzona. To zabawne, prawda? Tak ciężko pracowałyście, aby zdobyć jakikolwiek titleshot na chociażby ten tytuł, który oczywiście nie będzie należeć do Was wszystkich, aby RPW tylko miałoby mieć tak śmiesznie panujące rządy. Nie, nie. Wystarczy, że mamy obecnie Scarlett, a przede wszystkim Elisabeth Queen jako pretendentkę.. Jesteście dziecinnie proste. Jestem elitą pierwszego rzutu, jestem na innej pieprzonej skali ocen. Naprawdę nie możecie myśleć, że wstrząśnie mną jakiekolwiek Wasze słowo, zwłaszcza jeśli słowa wychodzące z Waszych ust pochodzą z ust należących do zwierzęcia, którego oswoiłam wcześniej.Jesteście zwykłymi osłami, które doczepiły się do mnie tylko po to, aby dostać jakieś swoje 5 sekund sławy, a o Amandzie.. Bez komentarza. Nawet nie wiem co ona robi w tym starciu. Przykro trochę, że olała sprawę i nie rywalizauje. Jesteście osłami, które upokorzę i szybko zneutralizuję. 

2015 i 2016 były dla mnie monumentalnymi latami. Robiłam rzeczy, o których żadna inna kobieta w tym biznesie nigdy nie marzyła. Byłam i jestem inspiracją dla wielu, w tym Amanda Keith, która każdej nocy chodziła do zaułka, w którym co noc modliła się do Boga, aby dał jej to samo życie, co mi. Zarabiałam miliony na MoW sprzedając programy, bijąc rekordy sprzedażą towarów i wprowadzając MoW do mediów głównego nurtu dzięki sukcesowi i ogólnej wartości rozrywkowej, którą przyniosła Lady of Heaven. Jednak mamy teraz rok, 2020. I powiem z ręką na sercu, że to dopiero jest rywalizacja i poważna konkurencja. Chcę, by rok 2020 naśladował lata temu. A wszystko zacznie się od słodkiego kawałka złota, które położę na Gates to Glory na moim ramieniu. Expert's Championship.

Tytuł Ekspertek zasługuje na kogoś, kto poprowadzi wszystkch, bez względu na to jakie mieli doświadczenie, niosąc tak wielki honor i odpowiedzialność, i kogoś kto skutecznie pokona całą trójkę. Powiedzenie, że nigdy nie byłam w tak ogromnej organizacji i pokonał mnie ktoś z wieloletnim stażem, jest śmieszne i naiwne. Od kiedy wróciłam z mojej przerwy, zajmowałam się biznesem. Nie tak jak moja była Tag Team partnerka; pasożyt, który chciał wyżywić się wszystkimi, ale nie był w stanie wyprodukować nic produktywnego dla jej własnego życia, pathetic. Idę do naszego meczu tej niedzieli głodna, z pustymi rękami i gotowa do zabicia. Wyjdę z tej areny z moimi zakrwawionymi rękami pełnymi złota, satysfakcji i pieprzonej radości. Może Wam się wydawać, że macie już wszystko ustalone, ale nie macie absolutnego pojęcia, z kim macie do czynienia. Fallen Angel jest ciągle ewoluującym Bóstwem. Zmieniam się z czasem. Dostosowuję się do nowych środowisk. Wiecie, powinnyście zostać w domu i sobie darować, nie ze względu, że obecnie panuje koronawirus.. Ale tylko dlatego, że nie dacie sobie ze mną rady. 

Rada, zmieńcie pieprzoną płytę, kurwa. Spróbujcie czegoś innego, a przekonamy się, czy kiedykolwiek będziecie warte mojego czasu. Ponieważ szczerze mówiąc męczy mnie to, w jaki sposób się odnosicie do żywej legendy. Fallen Angel znów będzie królować w 2020 roku. Nie będę jednak źle spędzać czasu na rzeczach, które nie mają już znaczenia. Bez względu na krytykę, która się z tym pojawi, będę rzeczywiście pierwszą w historii mistrzynią Expert's. Ciężko na to pracowałam. Spełniam swoje marzenia bez pomocy nikogo innego. Mam rację we wszystkim. Nie mogę się doczekać miejsca, w którym powinnam już być - na szczycie - i nie zamierzam w najbliższym czasie stracić tego miejsca. Powiedziałam to zanim jutro wygram i powtórzę to: Będę najlepszą mistrzynią, jaką kiedykolwiek miała ta firma. Będę dominować ten brand, a może nawet zdominuję drugi, gdy tylko się znudzę. Nie jestem tchórzem, podejmę każde wyzwanie i pozbędę się wszystkich tak, jak się powinno, a nie jak Fabulous, która nazywa się zabójczynią karier. Jedyne co ona zabiła to swoją spuściznę. Nie traktuję tego lekko. Stworzę dla siebie więcej celów i je osiągnę, bez względu na to, jak są duże czy małe. Moim celem na ten weekend jest pokonanie Jenny Brooks, Alexy Archer oraz Amandy Keith i jeśli chodzi o to, to jest to mały cel. Żadna nie wywarła na mnie wrażenia, ani też nie zrobiła wrażenia na nikim innym. Jasne, macie serce i tak dalej, ale zaskoczę Was. Każdy ma do tego serce. Dlatego wszyscy tu jesteśmy, prawda? 

Jednak mimo wszystko, to przyniosę moją grę A, ponieważ tego właśnie oczekuje się ode mnie jako przyszłą mistrzynie. Może dostaniecie kilka rzeczy, ale faktycznie, zmaksymalizujcie swój dotychczas zmarnowany potencjał. I pokażcie mi, na co Was tak naprawdę stać.

All hail the first lady of professional wrestling.
Powrót do góry Go down
 
MY BLOODLINE | GATES TO GLORY [MP II]
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» GAIN THE GLORY | Gates to Glory [MP I]
» GATES TO GLORY 2020 | PREDICTIONS
» GATES TO GLORY 2020 | CARD
» Gates to Glory 2020 | REACTION THREAD

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
RPW | JOIN THE REBELLION :: REBELLION WRESTLING CENTER :: PROMO SECTION-
Skocz do: