RPW | JOIN THE REBELLION
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


 
IndeksIndeks  Oficjalna Strona RPW  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Skąd wziąłeś/aś pomysł na ringname Twojej postaci?

Go down 
+8
Jenna Brooks
Robin Roberts
Lolita
Yuki Takanashi
Catherine Vandella
Alexa Archer
AbbyTheCrow
Rob Bevis
12 posters
AutorWiadomość
Rob Bevis

Rob Bevis


Skąd wziąłeś/aś pomysł na ringname Twojej postaci? Untitlededf Posts : 35
Likes : 27

Skąd wziąłeś/aś pomysł na ringname Twojej postaci? Empty
PisanieTemat: Skąd wziąłeś/aś pomysł na ringname Twojej postaci?   Skąd wziąłeś/aś pomysł na ringname Twojej postaci? EmptyWto Mar 31, 2020 7:06 pm

Rob Bevis - 
Rob no zgadnijcie, Bevis od Paige bo ja stanuje XD

Christie 'Ciri' Sky - 
smieszna historia bo Christie od Christie Monteiro z Tekkena, a Ciri pierwsza mysl mi przyszła, kiedy Kacu kazał mi wymyślić jak najszybciej ringname aby dodać mnie do karty xdxddd A Sky chyba od Velvet Sky

Gisele O'Dare - 
Gisele zaczerpnąłem od zajebistej modelki VS, O'Dare od How dare you 

Stefani Novak -
Stefani w sumie nie wiem, wydaje mi sie byc takie bitchy
Novak no zgadnijcie kurwa
Powrót do góry Go down
AbbyTheCrow

AbbyTheCrow


Posts : 39
Likes : 14

Skąd wziąłeś/aś pomysł na ringname Twojej postaci? Empty
PisanieTemat: Re: Skąd wziąłeś/aś pomysł na ringname Twojej postaci?   Skąd wziąłeś/aś pomysł na ringname Twojej postaci? EmptyWto Mar 31, 2020 7:29 pm

Okej, to szykujcie się na trochę story xD 

Zacznijmy od Devi...

Początkowo, była to postać pozytywna z mojej pierwszej powieści. Jej imię brzmiało Beatrice, a sama pochodziła ze szczegilnie uzflmnionej rodziny. Będąc szczerym, uznakem ją za komoletna katadtrife. Nie była ciekawa, imię kojarzyło się z "Niezgodna", a moje zdolności językowe to wiwcxas wołają o pomstę do nieba. Wraz z początkiem liceum, postanoepost uderzyć w inny ton. Przeczytałem trochę ksiazek, spisów jnternrtowych i pomyślałem, że pora na coś nowego. Steiezykem Succuba, chcącą usunąć czastje demona. Imię jest słabe, ale Devillina brzmiało najlepiej. Opowiadanie się przyjęło, a ja zacząłem bawić się w e-fedki... No i tutaj jestem. 


Abigail to inna sprawa. Postać przemyślana od początku, mająca jednie problemy w wrestlinhu. Abigail to dla mnie urocze imie, które spokojnie nadałbym swojej córce.

Głównym powodem tego imienia jest utwór...



Czarownica, siostra, klątwa... Imie idealne. Mówiące o jedniczesnym mroku i skodyczy. Szczerze? Abigail miała mieć cechy Devi, a Devi miałabyć aniołem...

Jak dobrze, że do tego nie doszło!
Powrót do góry Go down
Alexa Archer

Alexa Archer


Skąd wziąłeś/aś pomysł na ringname Twojej postaci? Untitlededf Posts : 289
Likes : 158
Age : 25
Location : San Diego, CA

Skąd wziąłeś/aś pomysł na ringname Twojej postaci? Empty
PisanieTemat: Re: Skąd wziąłeś/aś pomysł na ringname Twojej postaci?   Skąd wziąłeś/aś pomysł na ringname Twojej postaci? EmptyWto Mar 31, 2020 7:42 pm

Alexa Archer - imię wzięło się od mojego, a nazwisko poniekąd przez piosenkę Taylor Swift, poniekąd przez name generatora, po prostu ładnie mi brzmiało i pasowało do postaci przy tworzeniu queen


Ostatnio zmieniony przez Alexa Archer dnia Pon Sie 03, 2020 9:45 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Catherine Vandella

Catherine Vandella


Skąd wziąłeś/aś pomysł na ringname Twojej postaci? Untitlededf Posts : 56
Likes : 41

Skąd wziąłeś/aś pomysł na ringname Twojej postaci? Empty
PisanieTemat: Re: Skąd wziąłeś/aś pomysł na ringname Twojej postaci?   Skąd wziąłeś/aś pomysł na ringname Twojej postaci? EmptyWto Mar 31, 2020 7:50 pm

Na poczatku postac miala nazywac Melissa Vandella, poniewaz po internecie chodzila teorie, ze Avril Lavigne ma sobowtora o takim imieniu i nazwisku.. Rob jednak zasugerowal imie Catherine i tak powstala CATHERINE VANDELLA
Powrót do góry Go down
Yuki Takanashi

Yuki Takanashi


Posts : 27
Likes : 0
Age : 28
Location : Yamaguchi Japan

Skąd wziąłeś/aś pomysł na ringname Twojej postaci? Empty
PisanieTemat: Re: Skąd wziąłeś/aś pomysł na ringname Twojej postaci?   Skąd wziąłeś/aś pomysł na ringname Twojej postaci? EmptyWto Mar 31, 2020 10:39 pm

Mój nick wziął się od dwóch moich ulubionych skoczkiń narciarskich. Imię wzięło się od Yuki Ito, siostry Daikiego, wielokrotnej medalistki Mistrzostw Świata, oraz pięciokrotnej zwyciężczyni konkursów Pucharu Świata. Nazwisko natomiast pochodzi od największej zawodniczki w historii, czterokrotnej zwyciężczyni Pucharu Świata, brązowej medalistki olimpijskiej z Pjongczangu, zwyciężczyni każdego cyklu Letniego Grand Prix kobiet, która wygrała 56 konkursów Pucharu Świata, najwięcej w historii skoków. Pobiła w tym rankingu Nykanena, Schlierenzauera, Małysza, Stocha i wszystkich innych ludzi, jacy kiedykolwiek skakali na nartach. Mowa oczywiście o Sarze Takanashi, która stanowi dla mnie inspirację, udowadniając raz za razem, że nawet bez jakichkolwiek warunków fizycznych można sięgnąć gwiazd.
Powrót do góry Go down
Lolita

Lolita


Skąd wziąłeś/aś pomysł na ringname Twojej postaci? Untitlededf Posts : 42
Likes : 9
Location : In your dreams

Skąd wziąłeś/aś pomysł na ringname Twojej postaci? Empty
PisanieTemat: Re: Skąd wziąłeś/aś pomysł na ringname Twojej postaci?   Skąd wziąłeś/aś pomysł na ringname Twojej postaci? EmptySro Kwi 01, 2020 10:48 pm

Boże... A ja tam se wzięłam od mojego theme songu XDDDD

Powrót do góry Go down
Robin Roberts

Robin Roberts


Skąd wziąłeś/aś pomysł na ringname Twojej postaci? Untitlededf Posts : 161
Likes : 73
Age : 25
Location : Belfast, Ireland

Skąd wziąłeś/aś pomysł na ringname Twojej postaci? Empty
PisanieTemat: Re: Skąd wziąłeś/aś pomysł na ringname Twojej postaci?   Skąd wziąłeś/aś pomysł na ringname Twojej postaci? EmptyCzw Kwi 02, 2020 7:44 am

W sumie Ramiego, to jego real name, a nazwisko w sumie nie wiem. Ogólnie nie chciałam mu jakoś zabierać nic z tego prawdziwego Samiego, bo nie znalazłabym nazwy dla niego jakiejś innej. 

Tanya Amell- Tanya, nie wiem. Z głowy bo mi się podobało, potem posprawdzałam i jednak używa się tego imienia, ale w innym imieniu nie umiałabym jej sobie teraz wyobrazić. Za to Amell- to tak jak pisałam kiedyś, nazwisko postaci z DAO, w sumie jakoś mi się spodobało, bo chwytliwe, nie za długie. A i Sama Tanka ma związek z grą, co mi się w niej podoba. (Chodzi o nazwy finiszerów i Sign) Sama postać nie ogranicza się w mówieniu, że jest zainspirowana grą. Razz A Ember Moon jest taka sama. Razz Co można zauważyć. Więc też jej coś z prawdziwości nie odjęłam. 

Robin Roberts- to historię znacie, ale wcześniej była Mika. Miała być krótka i chwytliwa, no i była, do czasu. Teraz nie wyobrażam sobie by Robin się tak nie nazywała. Razz
Powrót do góry Go down
Jenna Brooks

Jenna Brooks


Posts : 15
Likes : 7

Skąd wziąłeś/aś pomysł na ringname Twojej postaci? Empty
PisanieTemat: Re: Skąd wziąłeś/aś pomysł na ringname Twojej postaci?   Skąd wziąłeś/aś pomysł na ringname Twojej postaci? EmptyCzw Kwi 02, 2020 10:53 pm

Jenna Brooks.
Imię od wokalistki zespołu Tonight Alive Jenna Mcdougall <3
Nazwisko jak wiadomo od mistrza nad mistrzami CM PUNK!!!!
Powrót do góry Go down
Kimberly Moriarty

Kimberly Moriarty


Posts : 33
Likes : 20
Age : 28
Location : Ontario, Kanada

Skąd wziąłeś/aś pomysł na ringname Twojej postaci? Empty
PisanieTemat: Re: Skąd wziąłeś/aś pomysł na ringname Twojej postaci?   Skąd wziąłeś/aś pomysł na ringname Twojej postaci? EmptyPon Sie 03, 2020 9:42 pm

Kimberly - W skrócie Kim...ukłon w strone Ema ;D

Jennifer - to znaczenia akurat nie ma

Moriarty - Jeden z moich ukochanych złych z wszelakich powiesci, seriali, filmów traktujących o Sherlocku Holmsie.

Skąd wziąłeś/aś pomysł na ringname Twojej postaci? Maxresdefault
Powrót do góry Go down
Alexa Archer

Alexa Archer


Skąd wziąłeś/aś pomysł na ringname Twojej postaci? Untitlededf Posts : 289
Likes : 158
Age : 25
Location : San Diego, CA

Skąd wziąłeś/aś pomysł na ringname Twojej postaci? Empty
PisanieTemat: Re: Skąd wziąłeś/aś pomysł na ringname Twojej postaci?   Skąd wziąłeś/aś pomysł na ringname Twojej postaci? EmptyPon Sie 03, 2020 9:47 pm

Alexa Archer - imię wzięło się od mojego; nazwisko trochę przez nutkę Swift, trochę przez name generatora, po prostu ładnie mi brzmiało i pasowało do postaci przy tworzeniu.


Dash Graves - imię zostało wybrane przez radę teamu GFX, określone mianem "badassowo" brzmiącego, a nazwisko podsunął mi Rob.


Jake Carter - od postaci granej przez Miza w The Marine.


Vera Sapphire - nazwisko podsunął mi Rob, a imię dopasowałam tak, by było krótkie, zwięzłe i miało to "coś", co pasuje do pb Evy. 

Stefani Stoudemire said this is a good shit!

Powrót do góry Go down
Olivia Moore

Olivia Moore


Posts : 11
Likes : 23
Age : 29
Location : Huntsville, Alabama, United States

Skąd wziąłeś/aś pomysł na ringname Twojej postaci? Empty
PisanieTemat: Re: Skąd wziąłeś/aś pomysł na ringname Twojej postaci?   Skąd wziąłeś/aś pomysł na ringname Twojej postaci? EmptyPon Sie 03, 2020 10:18 pm

Postac z netflixowego serialu który naprawdę polecam każdemu lubiących kryminalne zagadki i zombie! (Tytuł serialu iZombie) ^^ Olivia Moore była koronerem

Stefani Stoudemire said this is a good shit!

Powrót do góry Go down
Ricardo Montoya

Ricardo Montoya


Posts : 11
Likes : 16
Age : 29

Skąd wziąłeś/aś pomysł na ringname Twojej postaci? Empty
PisanieTemat: Re: Skąd wziąłeś/aś pomysł na ringname Twojej postaci?   Skąd wziąłeś/aś pomysł na ringname Twojej postaci? EmptyPon Sie 03, 2020 10:46 pm

Mój wymyslony wrestler z 2k19 haha

Stefani Stoudemire and Olivia Moore Stans the creativity!

Powrót do góry Go down
Rachel

Rachel


Posts : 49
Likes : 17

Skąd wziąłeś/aś pomysł na ringname Twojej postaci? Empty
PisanieTemat: Re: Skąd wziąłeś/aś pomysł na ringname Twojej postaci?   Skąd wziąłeś/aś pomysł na ringname Twojej postaci? EmptyWto Sie 04, 2020 7:04 pm

Głównie wiele postaci serialowych, Rachel z Glee, Rachel z Friendsów i jestem prawie pewny, że w jakimś serialu jeszcze była. Co do nazwiska, które jest rzadko podawane co jest związane z historią postaci (Rach zwyczajnie ma do niego uraz) to brzmi ono Foster co uważniejsi czytelnicy mogli wyłapać i jest nawiązaniem do serialu The Fosters i nie tylko Wink)
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Skąd wziąłeś/aś pomysł na ringname Twojej postaci? Empty
PisanieTemat: Re: Skąd wziąłeś/aś pomysł na ringname Twojej postaci?   Skąd wziąłeś/aś pomysł na ringname Twojej postaci? Empty

Powrót do góry Go down
 
Skąd wziąłeś/aś pomysł na ringname Twojej postaci?
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Opowiedz historie swojego ringname’u
» Daj osobie powyżej "Nowy Theme Song" pasujący do postaci.

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
RPW | JOIN THE REBELLION :: REBELLION TALKS :: RPW-TALKS-
Skocz do: