RPW | JOIN THE REBELLION
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


 
IndeksIndeks  Oficjalna Strona RPW  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Rebellion Original [MP]

Go down 
AutorWiadomość
Sage Ryan

Sage Ryan


Posts : 9
Likes : 1
Age : 27

Rebellion Original [MP] Empty
PisanieTemat: Rebellion Original [MP]   Rebellion Original [MP] EmptyPią Kwi 03, 2020 8:20 pm

Kamera znajduje się w szatni zawodniczki Rebellion Sage Ryan

Sage Ryan: Witajcie Rebelion Universe. Już za kilkanaście godzin przyjdzie mi stoczyć jedną z ważniejszych walk w mojej karierze. Zapewne spytacie dlaczego, tak uważam. Odpowiedź na to pytanie jest niezwykle prosta, reprezentowanie swojego brandu to najwyższy zaszczyt jaki może zostać przyznany zawodniczce. Kto jeśli nie ja ma ponieść nasz roster do zwycięstwa, ja prawdziwa nowa krew, która przyszłą tutaj aby zmienić bieg czasu, aby pokazać, że przyszłość należy do młodych. Mam nadzieję, że nie tylko ja widzę siebie w roli faworytki, ale widzą to również oficjele, to że będę miała za sobą Was moi fani jest niemal pewne, tak więc z góry dzięki. Podczas ostatniego epizodu Rebellion pocisk został wystrzelony, a moja rywalka bardzo szybko musiała uznać moją wyższość, podobny scenariusz śnił mi się ostatniej nocy, a dotyczył walki z Skylar. Szczerze? Wierzę, że ten sen zostanie przelany na jawę, gdyż jestem pewna, że ktoś taki jak zadufana w sobie laska nie będzie miała szans z moją ogromną siłą umysłu i ponad przeciętną techniką walki. Już za kilkanaście godzin panna Harvey będzie cierpieć z bólu, a następnie klepać swoją ręką o matę. Nie mam ochoty na długą zabawę i mam zamiar zakończyć tę walkę jak najszybciej będzie to możliwe. Chcę być już potwierdzoną zawodniczką Rebellion i poprowadzić nas do zwycięstwa, ponieważ wszyscy jesteśmy wielką wrestlingową rodziną, której należy się szacunek. W ringu natomiast, szacunek zejdzie całkowicie na drugi plan, a będą liczyć się jedynie nasze pieści oraz umiejętności stworzenia widowiska, ja je posiadam, ale jak jest z tobą Skylar. Nie przypominam sobie abyś była oklaskiwana jako ta, która wygrywa czy tworzy show, wręcz przeciwnie jedyne co kojarzę to obrazy z Twoich porażek i wiesz co? Jutrzejszy obraz będzie taki sam, ponownie będzie siedziała na środku kwadratowego pierścienia i zastanawiała się czy warto było walczyć tak przez całe życie, skoro teraz i tak znajdujesz się na deskach. Nie mogę się już doczekać i nie przedłużając słoneczko, do zobaczenia w ringu ! Zapamiętaj jedno to ja jestem twarzą Rebellion, a jedyne o czym możesz marzyć to moja litość podczas naszego starcia!
Powrót do góry Go down
 
Rebellion Original [MP]
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
RPW | JOIN THE REBELLION :: REBELLION WRESTLING CENTER :: PROMO SECTION-
Skocz do: