RPW | JOIN THE REBELLION
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


 
IndeksIndeks  Oficjalna Strona RPW  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Bring it on, greenhead [MP]

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Alexa Archer

Alexa Archer


Bring it on, greenhead [MP] Untitlededf Posts : 289
Likes : 158
Age : 25
Location : San Diego, CA

Bring it on, greenhead [MP] Empty
PisanieTemat: Bring it on, greenhead [MP]   Bring it on, greenhead [MP] EmptyCzw Kwi 16, 2020 8:19 pm

Bring it on, greenhead [MP] Mp_prc10
Rebellion 15 zeszło z anteny, masa pracowników backstage’u wybiegła, by zabrać uczestniczki burdy z okolic kwadratowego pierścienia, a gdy tłum znikł, w ringu zostały dwie osoby. Siedzące przy narożnikach kobiety powoli powstały, Alexa z irytacją machała ręką w stronę time keeper’s area, by podano jej mikrofon.

Revolt miało tyle szczęścia, co rozumu, który ma bardzo wąskie zasięgi. Odtąd, gwarantuję Wam w imieniu całego rosteru Rebellion, że nie zaznacie spokoju ducha. Radzę spać z jednym okiem otwartym, nie chcemy, by coś stało się którejś z Was przed Grand Sacrifice, prawda?

Powiedziała z udawaną troską w głosie i zachichotała, Maddy kiwnęła głową i zawtórowała tag team partnerce.

Widzę, że waszą przewagą jest wyłącznie działanie z zaskoczenia, którego na Grand Sacrifice nie zaznacie, pumpkins. Radzę przygotować się na porażkę, bo oczywistym jest, że czerwień zwycięży. W każdym możliwym match-upie.

Gdy to powiedziała, fani na arenie zawrzeli i wykrzykiwali chanty na cześć Rebellion. Alexa uśmiechnęła się lekko, krążyła po ringu, patrząc w dalekie kąty areny. Maddy stojąca w środku ringu, chwyciła swój mikrofon, a tłum zaczynał cichnąć.

Bardzo nas cieszy Wasz entuzjazm, kochani! Wygramy Grand Sacrfice, ale przed nami jeszcze dwa przystanki: Friday Night Revolt i Saturday Night Rebellion, rozstrzygnie się ostatecznie kto z kim zmierzy się o punkt dla swojego koloru. Jedno wiemy na pewno, finał Pure Rebel Cup odbędzie się z udziałem Wicked Chosen. Spróbujcie udowodnić mi, że się mylę, choć wątpię, że ktoś okaże się takim głupcem i ignorantem. Spójrzcie tylko na nią!

Hayes wskazała ją ręką, a Archer podskoczyła kilkukrotnie i znalazła się obok przyjaciółki. Ludzie ponownie zawrzeli i słyszalne były okrzyki You deserve it, które niezmiernie ucieszyły obie członkinie Revolution.

Mads, jesteś przekochana, że tak mówisz. Nie mylisz się w żadnym stopniu, ponieważ to JA wezmę udział w finale turnieju, co więcej! Wygram go. Nieważne, czy będzie to Tanya czy jej tajemnicza przeciwniczka, która zajmie wakat po Audrey… Rozgniotę kogokolwiek, by zdobyć złoto. Na mojej drodze stoi jeszcze zielona psikawka…
Słońce, wyjaśnijmy sobie coś. Zieleń to jeden z moich kolorów, a twoje sztuczki są mi niestraszne. Kimże jesteś, żeby pokonać MNIE? Możliwe, że już wszystko poplułaś w swoim zasięgu i nie widziałaś tego, czego w tak krótkim czasie od debiutu dokonałam, więc pozwól, że Cię oprowadzę.

Rising Star of the Month, po miesiącu pracy w RPW trafiłam na języki wszystkich w federacji a także zdobyłam ogromny fanbase, który pokochał mnie od pierwszego wystąpienia, czyż nie, ya’ll?

Przyłożyła dłoń do ucha i nachyliła się, nasłuchując nadchodzącego popu publiki w jej kierunku. Chant Yes rozbrzmiewał szaleńczo po arenie, a Alexa poprawiła rozmierzwione od brawlu włosy i kontynuowała.

Promoer of the month, udział w Promo Battle of the Month, a także w najlepszym matchu miesiąca. Kochanie, w ciągu ostatnich tygodni osiągnęłam więcej, niż ty zdołasz w ciągu całej swojej kariery, spójrzmy prawdzie w oczy. Brałam udział w walce przeciwko wygom tego biznesu, silniejszym i większym od siebie. Poza tym, wzięłam udział w bitwie na proma z wielką Fallen Angel, która na Gates to Glory miała nie lada wyzwanie mnie pokonać.

Czymże więc Ty, Misty, byłabyś w stanie pokonać mnie, The Wicked Chosen? Odpowiedź jest prosta: NICZYM. Radziłabym, byś przyjęła to z honorem i cieszyła się, że stajesz ramię w ramię z iskrą rewolucji, z kimś, o kim będą mówić przez lata. Wejdź do ringu, stań naprzeciw mnie i wykorzystaj tę okazję, póki jeszcze możesz.
W najbliższą sobotę, skupiam całą swoją uwagę na Tobie, Green Mist. Jedno jest pewne, to MOJA ręka powędruje ku górze po gongu. Wolisz poleżeć przez trzy klepnięcia w matę, czy samodzielnie dać ci odklepać przez Fortune Cookie? Czekam na propozycję.

Puściła oczko do kamery, szyderczo unosząc kącik ust. Maddy klepnęła ją po ramieniu.

Pamiętaj, że to, czego nie zauważy sędzia czy koniczynka, ujrzę ja i zapewniam, że tego nie zostawię, więc dwa razy zastanów się nad pogrywaniem z NAMI. Jestem tu po to, by wspierać swoją partnerkę i przyjaciółkę, by rewolucja mogła się rozpędzić. A wtedy już nikt nas nie zatrzyma.

Czekam na ciebie, Misty, bring it on, greenhead.

Alexa przechyliła głowę i spojrzała w kamerę, kończąc zdanie rzuciła mikrofonem, z systemu nagłośnieniowego rozbrzmiał theme Revolution, po czym obie wyśliznęły się z ringu i ruszyły pewnie w stronę backstage’u.  

Bring it on, greenhead [MP] Mp_pic10
Powrót do góry Go down
Catherine Vandella

Catherine Vandella


Bring it on, greenhead [MP] Untitlededf Posts : 56
Likes : 41

Bring it on, greenhead [MP] Empty
PisanieTemat: Re: Bring it on, greenhead [MP]   Bring it on, greenhead [MP] EmptyPią Kwi 17, 2020 1:01 am

Trzymam kciuki za Ciebie 💖
Powrót do góry Go down
Alexa Archer

Alexa Archer


Bring it on, greenhead [MP] Untitlededf Posts : 289
Likes : 158
Age : 25
Location : San Diego, CA

Bring it on, greenhead [MP] Empty
PisanieTemat: Re: Bring it on, greenhead [MP]   Bring it on, greenhead [MP] EmptyPią Kwi 17, 2020 2:25 pm

Love ya!  I love you
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Bring it on, greenhead [MP] Empty
PisanieTemat: Re: Bring it on, greenhead [MP]   Bring it on, greenhead [MP] Empty

Powrót do góry Go down
 
Bring it on, greenhead [MP]
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
RPW | JOIN THE REBELLION :: REBELLION WRESTLING CENTER :: PROMO SECTION-
Skocz do: