RPW | JOIN THE REBELLION
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


 
IndeksIndeks  Oficjalna Strona RPW  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Jaka jest wasza opinia o intergender wrestling?

Go down 
+5
Nadya Black
AbbyTheCrow
Alexa Archer
Lolita
Catherine Vandella
9 posters
AutorWiadomość
Catherine Vandella

Catherine Vandella


Jaka jest wasza opinia o intergender wrestling?  Untitlededf Posts : 56
Likes : 41

Jaka jest wasza opinia o intergender wrestling?  Empty
PisanieTemat: Jaka jest wasza opinia o intergender wrestling?    Jaka jest wasza opinia o intergender wrestling?  EmptyPią Kwi 17, 2020 12:59 am

Czekam na dyskusje
Powrót do góry Go down
Lolita

Lolita


Jaka jest wasza opinia o intergender wrestling?  Untitlededf Posts : 42
Likes : 9
Location : In your dreams

Jaka jest wasza opinia o intergender wrestling?  Empty
PisanieTemat: Re: Jaka jest wasza opinia o intergender wrestling?    Jaka jest wasza opinia o intergender wrestling?  EmptyPią Kwi 17, 2020 1:47 am

Dawać mie no tych kutasiarzy
Powrót do góry Go down
Alexa Archer

Alexa Archer


Jaka jest wasza opinia o intergender wrestling?  Untitlededf Posts : 289
Likes : 158
Age : 25
Location : San Diego, CA

Jaka jest wasza opinia o intergender wrestling?  Empty
PisanieTemat: Re: Jaka jest wasza opinia o intergender wrestling?    Jaka jest wasza opinia o intergender wrestling?  EmptyPią Kwi 17, 2020 2:26 pm

Can't wait! Turbo mnie to ciekawi Very Happy
Powrót do góry Go down
AbbyTheCrow

AbbyTheCrow


Posts : 39
Likes : 14

Jaka jest wasza opinia o intergender wrestling?  Empty
PisanieTemat: Re: Jaka jest wasza opinia o intergender wrestling?    Jaka jest wasza opinia o intergender wrestling?  EmptySob Kwi 18, 2020 2:00 pm

Intergender ma dwa rodzaje zastosowania, z czego jedno mi ostatecznie podchidzi :

Rozrywkowe, często spotykane na scenie niezajeznej. Walka głównie bez historii, a jedynym celem jest zabawienie pubkicznoevj. Wystarczy obejrzeć jakąkolwiek walke Joey'ego Ryan'a, aby dostrzec ewenementy. Lubię ten styl, nawet bardzo!


No i ten drugi, mający na celu zdobycie tytułu męskiego przez kobietę. Tessa Blanchard to idealny przykład, jak bardzo to może być irytujące. Nie da się podejść wiarygodnie do tego przypadku. Wystarczy tylko spojrzec, w jakim położeniu jest Impact. 


Ale w e-fedkach, to tylko z uzasadnioną przyczyną. Inaczej, jest to trochę dziwne.
Powrót do góry Go down
Nadya Black

Nadya Black


Jaka jest wasza opinia o intergender wrestling?  Untitlededf Posts : 122
Likes : 33
Age : 25
Location : Buenos Aires, Argentine

Jaka jest wasza opinia o intergender wrestling?  Empty
PisanieTemat: Re: Jaka jest wasza opinia o intergender wrestling?    Jaka jest wasza opinia o intergender wrestling?  EmptySob Kwi 18, 2020 7:40 pm

Wybacz Abby, ale bylam mistrzynia mezczyzn jak nie wiesz i powoem Ci, ze mimo, ze ta fedka byla no powoem, ze dupna to i tak to byl tytul z ktorego jestem zadowolona najbardziej.
Powrót do góry Go down
Nadya Black

Nadya Black


Jaka jest wasza opinia o intergender wrestling?  Untitlededf Posts : 122
Likes : 33
Age : 25
Location : Buenos Aires, Argentine

Jaka jest wasza opinia o intergender wrestling?  Empty
PisanieTemat: Re: Jaka jest wasza opinia o intergender wrestling?    Jaka jest wasza opinia o intergender wrestling?  EmptySob Kwi 18, 2020 7:41 pm

R e b e k a h napisał:
Wybacz Abby, ale bylam mistrzynia mezczyzn jak nie wiesz i powoem Ci, ze mimo, ze ta fedka byla no powoem, ze dupna to i tak to byl tytul z ktorego jestem zadowolona najbardziej.
So uwazam, ze wprowadzenie tego w RPW byloby fajnym pomyslem.. W ogole wprowadzenie panow, jest tutaj kluczem, jedyna rzecz czego brakuje tutaj.
Powrót do góry Go down
Rob Bevis

Rob Bevis


Jaka jest wasza opinia o intergender wrestling?  Untitlededf Posts : 35
Likes : 27

Jaka jest wasza opinia o intergender wrestling?  Empty
PisanieTemat: Re: Jaka jest wasza opinia o intergender wrestling?    Jaka jest wasza opinia o intergender wrestling?  EmptyNie Kwi 19, 2020 3:40 am

Według mnie spoko, nie widzę żadnych przeciwwskazań. O ile nie znajdzie się ktoś kto się przypierdoli jest ok
Powrót do góry Go down
Elisabeth Queen

Elisabeth Queen


Jaka jest wasza opinia o intergender wrestling?  Untitlededf Posts : 203
Likes : 63
Age : 36
Location : Queen City, Missouri

Jaka jest wasza opinia o intergender wrestling?  Empty
PisanieTemat: Re: Jaka jest wasza opinia o intergender wrestling?    Jaka jest wasza opinia o intergender wrestling?  EmptyNie Kwi 19, 2020 2:29 pm

Generalnie jestem na nie.
To że kobieta posiada mistrzostwo mężczyzn albo mężczyzna mistrzostwo kobiet jest idiotyczne.
Jestem też przeciwnikiem walk 1 na 1, natomiast nie widzę problemu by Mized match'ach zawodnik stanął do walki z zawodniczką (tak jak to miało miejsce na WM 34)
Powrót do góry Go down
Robin Roberts

Robin Roberts


Jaka jest wasza opinia o intergender wrestling?  Untitlededf Posts : 161
Likes : 73
Age : 25
Location : Belfast, Ireland

Jaka jest wasza opinia o intergender wrestling?  Empty
PisanieTemat: Re: Jaka jest wasza opinia o intergender wrestling?    Jaka jest wasza opinia o intergender wrestling?  EmptyNie Cze 14, 2020 4:25 pm

Ogólnie zamysł jest fajny i fajnie by się to oglądało, ale tylko dla rozrywki. Nie widzę sensu za bardzo, tak jak Mateusz napisał. Kiedy i takie walki ok, ale nie mieszajmy w to mistrzostw. Nie dlatego powstają oddzielne dla mężczyzn oraz kobiet. Wink
Powrót do góry Go down
Amanda Keith

Amanda Keith


Jaka jest wasza opinia o intergender wrestling?  Untitlededf Posts : 85
Likes : 45
Age : 27
Location : Pennsylvania

Jaka jest wasza opinia o intergender wrestling?  Empty
PisanieTemat: Re: Jaka jest wasza opinia o intergender wrestling?    Jaka jest wasza opinia o intergender wrestling?  EmptyPon Lip 06, 2020 1:00 pm

Ja jestem jak najbardziej za... Tylko czy to dziala na zasadzie, ze facet tez moze zdobyc tytul damski czy tylko dziewczyna meski? 
Generalnie jestem tez za Mix Tag Team Matchami, wiec jestem na tak.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Jaka jest wasza opinia o intergender wrestling?  Empty
PisanieTemat: Re: Jaka jest wasza opinia o intergender wrestling?    Jaka jest wasza opinia o intergender wrestling?  Empty

Powrót do góry Go down
 
Jaka jest wasza opinia o intergender wrestling?
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Gdyby Twoja obecna postać nie istniała, jaka byś stworzył/a?
» Gdybyście mogli zmienić wynik jednej walki w RPW to jaka by to była ?
» Jak e-wrestling wpłynął na Wasze życie prywatne ?
» REBELLION Wrestling SHOWS
» REVOLT Wrestling Shows

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
RPW | JOIN THE REBELLION :: REBELLION TALKS :: GEN-TALKS-
Skocz do: