RPW | JOIN THE REBELLION
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


 
IndeksIndeks  Oficjalna Strona RPW  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 PUPPETS ON A STRING, GS I [MP]

Go down 
AutorWiadomość
Fallen Angel

Fallen Angel


PUPPETS ON A STRING, GS I [MP] Untitlededf Posts : 109
Likes : 170
Age : 28
Location : Austin, Texas

PUPPETS ON A STRING, GS I [MP] Empty
PisanieTemat: PUPPETS ON A STRING, GS I [MP]   PUPPETS ON A STRING, GS I [MP] EmptyNie Kwi 26, 2020 8:28 am

PUPPETS ON A STRING

PUPPETS ON A STRING, GS I [MP] 68747470733a2f2f73332e616d617a6f6e6177732e636f6d2f776174747061642d6d656469612d736572766963652f53746f7279496d6167652f7a36796f36695867494c526d39413d3d2d313636332e313466313339346634613637336537643633393738343437313537392e676966PUPPETS ON A STRING, GS I [MP] 68747470733a2f2f73332e616d617a6f6e6177732e636f6d2f776174747061642d6d656469612d736572766963652f53746f7279496d6167652f37363456546a746a656f5a5770513d3d2d3638323132323931302e313537613261303738373433636663613637313436363939313036312e676966

FALLEN ANGEL | MATCH PROMO: 001
SINGLES MATCH: versus RACHEL
GRAND SACRIFICE 2020
ALLIES: #EXPERTSCHAMPIONSHIP #RPWUNIVERSE #REBELLION
ENEMIES: #REVOLT #RACHEL #OPENWEIGHTCHAMPIONSHIP



Kiedyś istniała pozornie nie do powstrzymania siła, która atakowała i dominowała na kilku kontynentach przez około tysiące lat. Mieli jednego z największych cesarzy, jakich kiedykolwiek widziano w świetle słońca. Z łatwością jest jednym z najbardziej produktywnych i rozpoznawalnych imperiów do dziś. Jeśli nie przyłapałaś się na tym, kogo mam na myśli, pozwól mi iść naprzód i zatrzymać się z niejasną połową Twojej półkuli mózgu i ujawnić, że mówię o Imperium Rzymskim, Rachel. August był założycielem Imperium i na początku potrafił z nimi robić wielkie rzeczy. Następnie pomścił śmierć Cezara wraz z Markiem Antonim, po czym pokonał Marka Antoniego wraz ze słynną egipską królową Kleopatrą, a następnie wraz z senatem Rzymu stworzył nową konstytucję dla wielkiego imperium. Pod tym względem naprawdę ustanowił wysoki standard dla osób takich jak Trajan i Marek Aureliusz. Imperium rządziło przez całe tysiąclecie. I kiedy ich cywile zaczęli patrzeć na swoich przywódców jak na boga, to zawiedli. Czy naprawdę można tak powiedzieć? Każdy, kto może utrzymać ziemię tak długo... Czy naprawdę zawodzi? Nawet po upadku z łaski ich esencja wciąż żyła i wykopywała z tego, co barbarzyńca przyjął z ich kultury. Zrewolucjonizowali świat, w którym teraz żyjemy... A jednak tak wielu ludzi wciąż próbuje naśladować chwałę i sukces, jaki kiedyś mieli. Imperium Rzymskie było daną przez Boga wielkością.

To był krótkie przedstawienie przeszłości Rachel, jaką władzę kiedyś posiadali ludzie, a jak po czasie oddani im się odpłacali. Wiesz czemu przytoczyłam wspomnienia i lekcje historii rzymskiej? Ponieważ zbudowałam tak samo wielkie Imperium jak oni. Moje rządy jako Expert's Champion dopiero się zaczynają i nie skończą dosyć szybko. Wygrałam Tribe of Legends Match, który zafundował mi Main Event największej gali roku, która nazywa się Final Bound. Nikt nie ma takiej władzy jak ja.

A Ty? Powiedz mi. Gdzie byłaś? Co dokonałaś prócz pokonania Gisele O'Dare? Jeździsz na wysokim koniu, szydząc i oczerniając moje legendarne imię, ale powiedz mi, co zrobiłaś nie tylko ze swoją karierą, ale z całym swoim życiem? Ponieważ ja przez całą swoją karierę pracowałam, aby być w tym miejscu w którym obecnie jestem. Zasłużyłam sobie na miano tytułowej czempionki Expertek. Wszystko, co zrobiłaś, to maskarada wokół Waszej śmiesznej marki, którą ukrywasz za tymi nadanymi przez siebie pseudonimami i ciągły nawał bzdur, który wychodzi z twoich ust, aby ludzie zapomnieli, że jesteś w tej samej stagnacji, w której jest większość ludzi. Nie jestem tu po to, by cię zabawiać lub zabawiać nikogo w tej sprawie. Wiem, że to był Twój zawód, ale nie będę z tego powodu Cię gorszyć. Nic nie hańbi, ale hańbi zachowanie. Hańbi to, jak traktujesz innych ludzi. 

Oko za oko, ząb za ząb, Rachel.

Jestem tutaj, aby robić to, co robiłam przez pół dekady i tego dopnę. Musisz zrozumieć, że nigdy mnie ani poddasz, ani pokonasz. Nie boje się ciebie. Nie mogę jednak w Ciebie zwątpić, jesteś inną, odmienną personą. Podoba mi się Twoje zachowanie. Ale cały ten obraz drugiej "Yennefer z Vengerbergu".. Kurde, dziewczyno. Już myślałam, że Scarlett nie ma ambicji, ale mogę nadać Ci imię najlepszej cosplayerki wszech czasów! Możesz być tym kim tylko chcesz. Nie będę wyłapywać Twojego życia prywatnego.. Ale wiem jaka jesteś i to mnie boli, ponieważ jest to sprzeczne z całą twoją teorią dotyczącą mnie, przez cały czas mówisz tylko to, co uspokaja twoje nerwy. Udowadniasz, że jesteś dosłownie najbardziej niespójnym człowiekiem, który kiedykolwiek chodził po powierzchni RPW. Walka z Tobą na pewno będzie dla mnie dobrą nauką. 

Nasz match jest już prawie gotowy, a ja po prostu zrobię to, co zawsze. Wygram. 

Rozumiem, że ten mecz to fifty fifty bez względu na to, co się stanie, to wiem, czego się od ciebie mogę spodziewać.

Ale na pewno nie przerwanego mojego streaku zwycięstw. Wejdę na arenę jako niepokonana i wyjdę jako niepokonana, czy tego chcesz, czy nie.

A wiesz czemu wygram? Ponieważ posiadanie Ducha Walki oznacza posiadanie woli wyjścia i konkurowania w tym ringu, bez względu na to, jak trudne może być zadanie; i przez prawie dekadę przekazywałam poprzez same działania, co to znaczy mieć ducha walki. Przeszłam przez rzeczy niewyobrażalne, rzeczy tak przerażające, że nie można ich ułożyć w słowa. Uderzyło mnie wszystko,o czym możesz myśleć... Śmierć kogoś bliskiego, krzesła, drabiny, stalowe klatki, łańcuchy, szkło, a nawet ogień. Przeżyłam Three Stages of Hell Match z Christie Sky, który jest walką dekady kobiecego wrestlingu, podczas kiedy Ty dopiero szkoliłaś się w Performance Center! 

Na pierwszym show REVOLT nie zjawiłam się, ponieważ honor trzymam w sercu, nie w pięściach. Nie potrzebowałam żadnych sprzeczek fizycznych z Gisele O'Dare czy z Tobą. Ale Ty? Ty? Ty mnie atakowałaś. Atakowałaś mnie bezlitośnie czy to na ringu, poza ringiem czy na zapleczu! Nie czułaś niczego, a czuć było nie tylko Twój fiołkowy zapach, ale i zapach zazdrości, ponieważ dobrze wiem, że należysz do osób które zazdroszczą mi mojej pozycji. I nie zrobisz nic z tym. Ja i mój brand pokażemy na Grand Sacrifice dlaczego to właśnie my jesteśmy brandem numer jeden. A-Show.

Ci ludzie nawet Ci powiedzą, że kiedy moja kariera się skończy, ludzie zapamiętają mnie - poza moimi wyróżnieniami - to, to jakim człowiekiem byłam. Tak samo jak ja zapamiętałam Augusta!

Jestem stwórcą ogromnego Imperium i nikt nie będzie potrafił go zburzyć za wszelką cenę.

Jak mogłaś zauważyć.. Wiele razy odpowiadałam na mój upadek.. Po prostu wstając, ponieważ ja nie odnoszę porażek. Porażki odnosi osoba, która się poddała. A ja wstaję zawsze z podwojoną siłą. 

Żadna osoba z cenionej historii RPW, MoW czy innej obecnej organizacji.. Z przeszłości, teraźniejszości czy przyszłości.. Nigdy nie okaże tyle serca i poświęcenia, co ja! 

Teraz gdy wiem, że moją przeciwniczką będzie ktoś mocniejszy niż Gisele O'Dare, której panowanie było czymś śmiesznym.. To mogę swobodnie otwierać kolejne bramy chwały i rozpętać wszelkiego rodzaju piekło na omawiane tematy bez wyrzutów sumienia w moim niebieskokrwistym sercu. Mogę mówić o czym chcę, mogę robić co chcę i mogę dostać co chcę. Ponieważ jestem Fallen Angel. A głupie docinki i wycinanie moich wypowiedzi, a potem wstawianie ich na Twitter'a.. Jest po prostu żałosne. 

Wiecie, Rachel może nie zależeć na tym, że jej kariera jest bardziej zagrożona niż kiedykolwiek, ale to po prostu pokazuje, jak naprawdę jest obojętna. Wejdzie w ten mecz w taki sam sposób, jak wychodziła ostatnio ze swojego title match'u na Revolt, kiedy to ja sprowadziłam ją na ziemię. Nie martw się, to, że mam przydomek Lady of Heaven nie oznacza, że mam głowę w obłokach. Po prostu jestem tak wysoko zdeterminowana, aby patrzeć na Ciebie na brzegu, droga Lady of Riverside. 

Ale to nie jest oczywiście Twoja wina Rachel, to po prostu Twój mózg nie jest w stanie zrozumieć pojęcia bólu lub niebezpieczeństwa, w które się wpakowałaś. Rachel podobnie jak większość rebelionistek w dzisiejszych czasach, musi zostać odpowiednio poinformowana i poprowadzona w kierunku, który jest dla niej najlepszy, ponieważ brakuje jej mentalności, aby myśleć i działać dla siebie w sposób, który właśnie jest dla niej jak najbardziej odpowiedni. A to wszystko jest zasługą jej złego podejmowania decyzji, ponieważ nie ma ona nic do pokazania w swojej karierze. Dalej, śmiało, podbijał organizacje które padną za miesiąc, dwa, lub pół roku, dalej. Ludzie o niej zapomną, ponieważ poza RPW krążysz po nic znaczących tytułach oraz federacjach.

Podobieństwa, które można znaleźć w tobie i niektórych najsłabszych ludziach w tym składzie, są niesamowite; żadna z nich nie zasługuje na to, by być tam, gdzie jest teraz, tak jak Ty. Kiedy jesteś pod dowództwem kogoś takiego jak Paris Kaline.. Cóż, pozostaje mi nic innego jak tylko Ci współczuć.

Na pewno Rachel przegrana ze mną jest o wiele mniejszym wstydem, bym powiedziała, że jest nawet honorem.. Niż porażka z Panią O'Dare.

Od początku miałam wątpliwości co do Ciebie, skarbie, pytałam, czy robisz to wszystko z pogardy czy aspiracji bycia na mojej pozycji? Chociaż w zeszłym tygodniu wyjaśniłam wszelkie podejrzenia, które mogłam mieć, niszcząc Cię w dniu Twojej najważniejszej nocy w RPW. Powróćmy raz jeszcze do historii, która jest wręcz szmacona przez nowe nazwiska, takie jak Ty. Ponieważ Wy twierdzicie po cichu, że jesteście najbardziej wartościowymi obecnie personami na rynku zapaśniczym. Otóż nie. 

Przed Wami były świetne nazwiska. Nie mówię już o mnie, Fabulous czy innych. Mowa tutaj o Mii czy Christie "Ciri" Sky, która zrewolucjonizowała Imperium które stworzyłam latem 2015 roku, wygrywając pierwszy tytuł mistrzowski w mojej karierze. Christie budowała przez lata mury, dachy, werbowała wszystkich. Tworzyła armie, które obecnie są bardzo wyszkolone. A ja? Ja patrzyłam na to wszystko z tronu, jak moja przyjaciółka, siostra buduje kolejny, nowy, lepszy świat, aby takie osoby jak Ty z wybujałym ego mogły sobie powalczyć w ringu. Gdyby nie my, najprawdopodobniej.. Nie byłoby Ciebie.

Dlatego tak czy inaczej, mimo to wejdę do tego meczu bez strachu; nadal będę się starała tworzyć dziedzictwo. Moja spuścizna zostanie doceniona, kiedy uniosę swoje mistrzostwo nad leżącą Tobą.

Powróciłam na Tribe of Legends, jednocześnie wygrywając to starcie. Wyeliminowałam Scarlett, tak samo jak wyeliminuje ją z pozycji mistrzyni świata na Final Bound, podobnie jak Ciebie już 3 Maja na Grand Sacrifice. Trzeba się poświęcić, aby zostać kimś wielkim, Rachel.

Ostatnim czasy sądzę, że stało się oczywiste, że jestem trochę producentką, człowiekiem, który uwielbia opowiadać swoje historie z przeszłości. Jednak jeśli chodzi o moje imię, moją pogardę, mój honor: nie jestem takim człowiekiem. Jestem kimś gorszym w głębi duszy. Ponieważ jeśli myślałaś, że stworzył mnie Bóg.. To w tym czasie rzeźbił mnie diabeł. 

Nie podoba mi się to, że używasz naszego starcia jako pretekstu do twojej świetnej kariery, której nigdy nie było w pobliżu od mojej, i nigdy nie będzie. Twój argument, że mnie "pokonasz", jest tak samo słaby i pusty, jak Ty. Zdobycie tego tytułu którego obecnie posiadam wydawało się cudownym pomysłem i nie odrzuciłabym go za nic innego na świecie, ale bądźmy szczere Rach. Myślę, że zgodzisz się ze mną również w tej sprawie.. Expert's Championship znaczy o wiele więcej niż prestiż Twojego mistrzostwa. Oczywiście, szanuje je. Ale nie szanuje postaw jakie mają jego posiadaczki. 

Jedną z najbardziej korzystnych rzeczy, których się nauczyłam, jest to, jak trzymać gębę na kłódkę i zrozumieć, kiedy nadszedł czas na walkę. 

Musisz wiedzieć, że nie jestem Gisele O'Dare, SiSi Diaz, Scarlett, Abigail czy Miss C, którą pokonałaś na Reckless Choices. Jestem osobą, której nie da się łatwo zrzucić z toru. Nie możesz tego zrobić, chyba że możesz to sobie jedynie wyobrazić. Myślę, że uczciwie jest teraz powiedzieć, że brakuje ci wyobraźni, ponieważ nawet mi, osobie z największą i najwspanialszą wyobraźnią.. Jest mi po prostu ciężko to wyobrazić.

Z pewnością nie jesteś tą jedną z wielu najsłabszych ogniw w tej firmie, nie, nie. Broń Cię Panie Boże.

Nawet dla mnie możesz być najmocniejszym ogniwem REVOLT, ale dalej będę sądzić, że nie możesz się ze mną równać. Możesz śmiać się, płakać, narzekać na moje videa do innych ludzi, że paplam bezsensu i nie do rzeczy. Ale taka jest prawda, a prawdę.. Trzeba po prostu głosić. 

Jeszcze się na mnie obraź, ponieważ nie złożyłam Ci gratulacji w twoim specjalnym threadzie.

Gratuluję Ci, gratuluję, że możesz się ze mną zmierzyć jeden na jednego.  

Nie możesz powstrzymać tego, co już się zaczęło, Rachel. Nie jest już tak samo, rewolucje są zakłócane w momencie ich tworzenia. Obdarzona tym zaszczytem, ​​nazywana dumą RPW, przekonam się, że twoje słowa to tylko tyle - tylko słowa i nic więcej. To, co według ciebie ma się wydarzyć w przyszłą niedziele, jest przeciwieństwem tego, co faktycznie stanie się z tobą całkiem szczerze. 

Nie staniesz nade mną z tytułem Openweight w górze.

Twoje działania będą burzliwe, a Twoja porażka będzie upadkiem nie tylko dla samej Ciebie, ale dla REVOLT i całego Twojego 'Riverside'. 

Bohaterowie lubią postrzegać siebie jako szlachetnego człowieka znanego ze swojej odwagi, ale wiesz, Rachel co zauważyłam na temat takich ludzi? Wszyscy bohaterowie mają tę nieprzyjemną historię, która zapaliła ich, by stać się takimi ludźmi; nigdy nie robią tego tylko z powodu wyrozumiałości swego serca. Duma jest zazwyczaj słowem, które jest scementowane obok samego bohatera i najczęściej wywołuje pozytywne skojarzenia, ale większość ludzi nie zdaje sobie sprawy z ukrytego znaczenia tego słowa lub, moim zdaniem, prawdziwego znaczenia świata samego bohatera: arogancja, poczucie własnej wartości i chciwość. Spróbuj więc pomalować się na większym portrecie niż na tym, na którym naprawdę masz ochotę to zrobić. Uwierz, nie jestem dobrym materiałem, aby móc na mnie malować. Zapytaj się Akiry Ito, Scarlett czy Sage Ryan.. 

I tak, masz tą nieprzyjemną historię, że 10 lat włóczyłaś się po ulicy. Gratulacje dla Ciebie, że znalazłaś inne zajęcie. Brawo, idealnie się wpasowałaś, w końcu ta firma szczyci się luksusem opowieści o słabszych i skomle, a ty sprawiasz swoimi śmiesznymi i żałosnymi opowieściami, że mogłabyś założyć frakcję z Tobą, Twoim ego, lokami, fiołkowymi oczami i Sapkowskim.

Dobór naturalny, jak zawsze świetnie stosowany na tym świecie, sprzyja nie tylko sprytnym, ale i najbardziej śmiercionośnym. Będę żywiła się tym, czym będę musiała, jeśli tego właśnie ode mnie się wymaga, aby przeżyć. Urodziłam się, aby przetrwać każdą sytuacje, która zostanie na mnie rzucona nagle, bez względu na to, jak może to być problematyczne. 

Jeśli nadal chcesz mnie przywołać, aby żartować do swoich współczujących wyznawców, to zrób to. Pokaż jak bardzo lekceważysz historię. Same zdania 'To NiE jeSt MaStErS oF WrEsTlIng' sprawi, że będzie mi się chciało tylko wymiotować. Ile razy to usłyszałam w swojej karierze.. 

 Przyjrzyjmy się jednak naszym pozycjom w tej firmie w ciągu ostatnich kilku miesięcy. Chociaż tak naprawdę nie mam dokładnie takich praw do przechwalania się, to zdecydowanie mogę powiedzieć, że moja kariera była zdecydowanie bardziej pełna wydarzeń i wiedzy niż kiedykolwiek wcześniej - ponieważ zdałam sobie sprawę, że aby nie upaść i wypalić się, muszę być gotowa zrobić wszystko, aby stać się najlepszą z najlepszych... I właśnie dlatego jestem RPW Expert's Champion.

Mój brand poprowadzę na wyżyny.

Mam zamiar wygrać i utrzymać ten prestiż mojej marki, i będę broniła swoich praw jako mistrzyni, ale i prestiż REBELLION, które jest nie tylko pierwszym brandem w historii RPW, ale z najbogatszą historią.

Uwierz Rachel, walka ze mną to maraton, a nie wyścig. Do niedawna nie zdawałam sobie z tego sprawy. Ale przeszłam przez tyle walk, że nie ma już znaczenia, kto stawi mi czoła.

Właśnie wkraczam na szczyt szczytu mojej kariery i nie zamierzam się teraz zatrzymywać. Właśnie dlatego wygram. Mam głód. Mam chęć. Mam ambicje do zostania pierwszą Hall of Famer'ką Rebellion Pro Wrestling. RPW stało się moim domem, REBELLION moim sercem.. A moje serce, jest otwarte dla każdego.. Jeśli tylko na to zasługuje. 

26 KWIECIEŃ, 2020 | Austin, Texas

Fallen Angel znajduje się w bibliotece, gdzie na biurku ma mnóstwo książek oraz biografii. Po chwili, Fallen Angel wyjmuje zza ucha ołówek i zaczyna szkicować na kartce papieru.

- [...] Bujne, czarne loki.. Fiołkowe oczy.. 'A kiedy patrzy na ciebie bezwzględnie swoimi fiołkowo fioletowymi oczami, a lewy kącik jej ust lekko się podnosi, wiesz, że chce czegoś więcej niż walki, ona chcę się z tobą pobawić..' Większej bzdury nigdy nie usłyszałam. To słodkie, jak bardzo chcesz się przedstawić jako ktoś oryginalny. Dobrze obserwowałam Twoje poczynania na ostatnim REVOLT, kiedy to próbowałaś poskromić Gisele O'Dare na mikrofonie. Podczas gdy Fallen.. Co? Co innym razem? Dobrze, że echo 'klepania' w Twojej wypowiedzi zostanie Ci w pamięci, ponieważ będzie to jedyne klepanie jakie usłyszysz tej nocy. I proszę, nie ucz nikogo jak być prawdziwą mistrzynią, nawet Gisele O'Dare, kiedy nawet tamtej nocy, dwa tygodnie przed zmianą mistrzyni.. Nie znałaś smaku jak być prawdziwą mistrzynią. Jeśli przegrałaś, to po prostu najzwyczajniej w świecie przegrałaś, nie ma co się tłumaczyć, że ona to.. A tamta tamto. Byłaś na Gates to Glory za słaba, podczas kiedy to ja zwyciężyłam Ultimate X Match.. PRZECIWKO TRÓJCE!  

Przejdźmy do sedna.. Dobrze wiem, że zarówno jak ja chcesz wygrać ten mecz, Rachel. O ile nie masz motywacji w oczach, wyczuwam motywację w twoim głosie na każdej tygodniówce. Chcesz wygrać ten mecz! Nie chciałabyś obecnie nic więcej niż poskromić Fallen Angel. Próbujesz zapewne sobie powtarzać, że w ogóle nie skorzystam z tego meczu w żadnym wypadku. Co chwila o uszy obijają mi się ciągle te same komentarze..

Co The Iconic Fallen Angel musi wyczerpać z tego starcia? Co ona musi zyskać z tego matchu? Dajmy tylko Rachel litościwe zwycięstwo! Dajmy Rachel to jedno zwycięstwo na FPV, zanim odejdzie! 

Oczywiście, każdy może myśleć, że nie mam nic do zyskania z tego starcia, ale dla mnie zawsze jest to zwycięstwo nie tylko na FPV, ale jako Expert's Champion. To jedno zwycięstwo, które pomoże mi utrzymać dynamikę obrony tytułu Expertek na następny tygodnie. Zawsze jest to coś, co utrzyma mnie nawet wtedy, gdy moje ciało wykazuje oznaki poddania się. Wydaje mi się, że Twoi zwolennicy mnie błagają. Nie poprosiłaś mnie na żadnym show, bym była na poziomie 110 procent, ponieważ wiesz, że jeśli tak będzie, to pokonam cię z łatwością. Bez wahania wprowadzę cię do stanu hibernacji. Myślisz o mnie jako o kimś, kto automatycznie podda się twoim potrzebom? Odpowiedz, proszę. Ale nie możesz oczekiwać, że ktoś porzuci dla ciebie nadzieje i życzenia. Jestem boginią i to była moja mała mądrość dla ciebie. 

Myślisz, że to będzie koniec próby zabicia tej bogini? Absolutnie nie. Poza Tobą czai się na mnie mnóstwo innych głodnych piranii na moją passę wygranych.

Są fani, którzy uzasadnią powody, dla których jestem umieszczona w tym meczu. 

„Jest najlepszą osobą wszech czasów”, 

„Zasługuje na to”..

Ale to wciąż nie wystarczy, aby cię przekonać co do mojej wielkości. Przez lata byłam kobietą, której ten biznes może zaufać przy KAŻDEJ okazji. Od lat jestem niezawodnym zasobem najlepszych organizacji. Z tyłu nie ma nikogo oprócz mnie, kto mógłby mieć taką reputację. Z tyłu nie ma nikogo oprócz mnie, kto lepiej zadba o dobre imię Rebellion. Z tyłu nie ma nikogo oprócz mnie, kto lepiej zaprezentuje się jako RPW Champion. Nie ma żadnej wrestlerki równej mi. 

Już zachowaniem dałaś mi wystarczający duży powód, by Tobą gardzić.

Po raz pierwszy przekraczamy nasze wspólne ścieżki. Masz coś, czego chcę i nienawidziłabym siebie, gdybym nie wykonała dobrze mojej pracy na Grand Sacrifice. W garści trzymasz ostatnie nadzieje Revolt, które muszę przejąć na korzyć marki mojego brandu.

Więc Rachel, mogę powiedzieć, że masz moją niepodzielną uwagę. Dostałaś ją w pełni. Ponieważ na to zasłużyłaś. Do teraz tak naprawdę nie wiedziałam po co mi ta nienawiść do Ciebie, ale to właśnie ona i rozsądek pomogą mi w zwycięstwie na Grand Sacrifice. Myślę, że jesteś wspaniałą konkurentką, ale 3 maja nie wygrasz. 

Zapamiętaj jedną, prostą rzecz. Moje serce jest domem dla wszystkich, niezależnie od tego jak bardzo zawistni są o moją pozycję, znajdzie się i miejsce dla Ciebie, Rachel.

Ale tej nocy zdejmę koronę i założę zbroję,

Dla REBELLION.
Powrót do góry Go down
 
PUPPETS ON A STRING, GS I [MP]
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
RPW | JOIN THE REBELLION :: REBELLION WRESTLING CENTER :: PROMO SECTION-
Skocz do: