RPW | JOIN THE REBELLION
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


 
IndeksIndeks  Oficjalna Strona RPW  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 hellish house... [MP]

Go down 
AutorWiadomość
Scarlett

Scarlett


hellish house... [MP] Untitlededf Posts : 65
Likes : 25
Age : 31
Location : Jacksonville, Florida

hellish house... [MP] Empty
PisanieTemat: hellish house... [MP]   hellish house... [MP] EmptyPon Kwi 27, 2020 9:59 pm

hellish house... [MP] Source
(Kamera włącza się w ciemnym pomieszczeniu. Jest szare, bure, a ponad podłogą unosi się delikatny kurz. Panuje cisza. Im głębiej w pomieszczenie tym jaśniej, coraz bardziej widać, że to pokój. Ten sam, w którym wcześniej Scarlett nagrywała video z Rosemary. Wysoki skórzany fotel leży przewrócony na ziemi, a jego obicie wygląda na porozcinane nożem. Obraz, który nad nim wisiał, ma równie poszarpane płótno, a rama jest bardzo uszkodzona. Szklany stolik rozbity został w drobny mak, a broń leży pod ścianą w drugim kącie pokoju. Papierosy rozsypane są po całej podłodze, a wielkie i ciężkie zasłony zasłonięte. Podchodząc dalej i dalej zaczyna być słychać muzykę. Muzykę przewodnią RPW REBELLION World Heavyweight Champion. Dochodzi zza kotary w głębi pokoju. Czyjaś dłoń odsłania ją, muzyka jest teraz strasznie głośna, szaleją ultrafioletowe światła. Naszym oczom ukazuje się kolejne pomieszczenie. Dużo większe niż poprzednie. Na ścianie wisi wielki napis “REBELLION”, a pod nim napis “R E S I D E N T   E V I L”. Na wysokim, złotym podeście leży czerwona, jedwabna poduszka, a na niej upragniony przez wszystkich pas wagi ciężkiej, oświetlony najjaśniejszym światłem. Pilnują go dwa pupile mistrzyni, ogromne, czarne jak węgiel pitbulle, a sam tytuł zamknięty jest w szklanej kopule. Po drugiej stronie pokoju ustawione są biało-złote kanapy, na których siedzą i bawią się przedstawiciele czerwonego brandu. Wszędzie stoją stoliki z przekąskami i alkoholem, kelnerzy i inni pracownicy REBELLION. Fioletowe lasery wirują po pomieszczeniu, a sama mistrzyni siedzi na wysokim, złotym tronie i obserwuje wszystkich gości. Ubrana w krwistoczerwoną, seksownie dopasowaną sukienkę z głębokim dekoltem i wysokie, cieliste szpilki, zauważając kamerę uśmiecha się groźnie i podchodzi do operatora. Puszcza oczko i prowadzi go do piedestału z pasem mistrzowskim. Czule wita swoich podopiecznych i obejmuje gablotę, delikatnie gładząc jej krawędzie.) 

hellish house... [MP] Ezgif-1-26db2be7db6c

- I co Lolita? Masz jakieś wątpliwości, że to REBELLION jest królestwem? Śmiesz wątpić, w mocarność i potęgę brandu, który przyjął barwę krwi swoich ofiar? Nadal będziesz insynuować fakt, że jesteśmy B-show? Oj Lola, jesteś rozkoszna. Skazaliście się na straty w momencie, kiedy to ta grubiutka kuleczka będzie reprezentowała Was. Jest chodzącym żartem i nieśmiesznym kabaretem, a REBELLION to nie miejsce dla klaunów. Zastanawiało Was może, dlaczego federacja nosi nazwę REBELLION Pro Wrestling? Dlatego, że jesteśmy rdzenni, pierworodni. To my jesteśmy założycielami całej tej historii. Kochana, wiesz dlaczego powstało REVOLT? Tylko dlatego, by oczyścić krew prawdziwych Rebellionistów ze śmieci i odpadków, z błędów i wyrzutków. Mamy szlachetne serce, dlatego nie pozbawiliśmy Was pracy.. Macie swój śmietnik, swój rynsztok, którego bronicie jak lwy, ale tak naprawdę, nikt nie ma ochoty go dotykać, a tym bardziej atakować. Grand Sacrifice powstało tylko dlatego, by i Wam i Waszym śmiesznym fanom udowodnić, jak wielkim dnem jesteście i jak słabi możecie być. Tak kochanie, między nami bywają zgrzyty i rywalizacje, ale teraz przyszedł czas, byśmy zjednoczyli swoje przepotężne siły i zdmuchnęli Wasze żałosne poczucie wartości jak zbędny kurz. Ostrzę na Ciebie pazury Lolita.. Odkąd zdobyłaś swój B-title, czekałam na moment w którym dostanę Cię w swoje ręce. Moje głosy zostały wysłuchane. Przyszedł czas na poskromienie błazna. Jesteś niepokonana w swoim bagnie, bo ze wszystkich śmieci, Ty jesteś tam największym. Nie tylko w przenośni, świnko. Jesteś jeszcze głupsza, myśląc, że dasz radę zdobyć jakikolwiek punkt, czy uznanie dla swojego brudnego brandu. Dopóki stoję na straży i rządzę tym krwistym światem, możesz tylko albo grzać się w moim blasku, albo znaleźć przed nim schronienie, bo parzy tak bardzo, że zostawia na skórze srogie rany, które pozostawiają wieczne blizny. Jak to jest prosiaczku, że jesteś feministką, a masz wokół siebie tylu mężczyzn, których wykorzystujesz? Czy to nie jest tak, że takie kobiety jak Ty, tych mężczyzn w ogóle nie powinny potrzebować? Feministki są samowystarczalne, uważają, że robią wszystko dużo lepiej niż oni, ale czy na pewno? Czy gdybym była Twoją podwładną, a Ty moją szefową, wlazłabym Ci do łóżka i zdecydowała na mój chytry plan wejścia na szczyt za pomocą Pani Prezes, Mr. Paulette? Nigdy w życiu pączuszku. Musiałabym upaść na głowę niżej, niż leży Twój piąty podbródek. Kotku, widziałaś co wyprawiam w ringu? Widziałaś jak jestem szybka i zwinna? Jak bardzo ekstremalna? Na pewno widziałaś, widział mnie cały świat. Jesteś pewna, że chcesz się w to wpakować? Że wytrzymasz tak wielką wojnę ze mną? Założę się, że zdechniesz w pierwszych dziesięciu minutach... i to maksymalnie. To już nawet Elżbieta była twardsza. Wytrzymała kilka solidnych wpierdoli. Moja mała.. A może.. Moja wielka? Wygrywamy z Wami już na starcie. Jesteście tylko bandą dzikich brudasów, podczas kiedy my jesteśmy potęgą. Twoja przyjaciółka z wysypiska wspomniała, że REVOLT jest jej domem? Domem dla kogo? Bardziej nazwałabym to... schroniskiem. Tak, to jest to! Każde suczysko ma tam swój kojec. Za kilka dni moje podopieczne założą kaganiec na pysk każdej z Was, a skończę ja... na Tobie kluseczko. W końcu dotrze do Twojej pustej główki, kto jest prawdziwą siłą i kto może nazywać się ZŁOTYM BRANDEM. Spójrz na to wszystko, rozejrzyj się wokół. Widzisz to? Spójrz ile tu jest tego wszystkiego, TO nazywa się królestwem. 

(Head Bitch in Charge schodzi po kilku stopniach i obraca się wokół własnej osi. Jej niebieskie loki falują razem z nią. Mistrzyni zatrzymuje się przed dużym napisem “GRAND SACRIFICE”, który ustawiony jest na podłodze i gwałtownie rozkłada ręce. W jednej chwili napis staje w płomieniach, a Resident Evil zamyka oczy i z uśmiechem oblizuje swoje czerwone usta. Nagle równie gwałtownie odwraca się w stronę kamery. Światło na chwilę gaśnie i zapala się. Panuje głęboka cisza, słychać tylko delikatne dzwonienie obijających się o siebie kryształków żyrandola. Scarlett z zadziornym uśmiechem otwiera oczy, które są kompletnie białe. Rozkłada ręce ukazując czerwone skrzydła diabła. Powoli robi kroki w stronę operatora i kręci głową.) 

- Spójrz tylko. POPATRZ. Widzisz, jak Grand Sacrifice staje w płomieniach? Jesteśmy diabelską mocą, diabelską siłą, której nie powstrzyma nic. Kompletnie nic. REBELLION jest największym i najniebezpieczniejszym żywiołem, jaki mógł powstać w tym niezwykle fałszywym biznesie. Pracują tu tylko ludzie czystej krwi, zapamiętaj to sobie Lola. Jesteś reprezentantką najgorszego chłamu, Wasz poziom liczy się mocno poniżej zera i krytycznie spada z dnia na dzień. Dzięki nam, raz na zawsze w Waszych głowach zostanie zaszczepiona myśl, że to czerwony brand jest tym, od którego wszystko się zaczęło i na którym skończy, a Ty Lolita... spadniesz w otchłań wstydu, rozpaczy i swojego kabaretu, który tworzysz od dnia swoich narodzin. Pamiętasz, tę małą grubaskę, która zawsze stała z tyłu i patrzyła na inne dzieci? Pamiętasz, jak zawsze byłaś sama, bo żaden facet nigdy na Ciebie nie spojrzał? Pamiętasz, kiedy rodzice opowiadali, że jesteś ich największym wstydem, kiedy nie było Cię w pobliżu? Nagle wymyśliłaś sobie feministkę? Nikogo nie oszukasz Lola, lecisz na bolców dokładnie tak samo jak Kelly Smith, która zrobiła mi niesamowitą przysługę i przedraftowała ostatnią czystą krew, na prawdziwe pole bitwy. Sama strzelasz sobie w kolano Paulette, kompletnie nie rozumiesz świata, nie rozumiesz mnie. A to, daje mi nad Tobą kolejny poziom przewagi. Tak, jestem na szczycie, bo żeruję na innych, tak, jestem tu gdzie jestem, bo wlazłam w życie kilku mężczyznom. Nazywaj mnie dziwką, kurwą czy szmatą, ale nie zrobi to na mnie wielkiego wrażenia. Jestem najgoszym suczyskiem jakie spotkałaś na swojej drodze i dołożę wszelkich starań, byś posmakowała bytu Head BITCH in Charge. Uwielbiam być pijawką, kocham być nazywana suką. Wiesz czemu? Bo myślę o sobie i zdobywam to, czego chcę. Jesteś gorszą wersją mnie. Masz mężczyzn u swoich stóp, ale różnica między nami jest taka, że ja nikogo nie udaję. Jestem fałszywa, okrutna i egoistyczna, sprawiam, że staję się najgorszym koszmarem każdego, kto ma ze mną do czynienia. Krzywdzę i łamię ludzi pod każdym względem. Ty jedyne co możesz zaoferować, to kilkadziesiąt kilo więcej. Jesteś wielką kulą tłuszczu i potrafisz tylko robić z siebie błazna. Nic sobą nie reprezentujesz Lola, więc tym bardziej nie uda Ci się poprowadzić swojego bagna do zwycięstwa. Spójrz na mnie, jestem diabłem, nie boję się zadawać bólu i krzywd. Nie jestem słodkim pączuszkiem, któremu wszystko udaje się tak zwanym fuksem. Jestem PANIĄ mojego brandu i prowadzę ich tylko po to, by wygrać. By być tą, którą Wy wszystkie pragniecie być. Nie obchodzi mnie, jak wielka rzeź się z tego wytworzy, mam w dupie jak wiele z Was zginie. Liczy się tylko to, bym to ja była tą gorącą suką, która sprawiła, że REBELLION stało się złotym domem. Grand Sacrifice jest tuż za zakrętem, a kiedy już nadejdzie ten dzień, pieprzone śmieci spłoną żywym ogniem.. A kiedy już zostanie z Was kupa popiołu, wsypię Ci go do gardła i skończę Twoje katusze sprawiając, że tym samym staniesz się moją kolejną, śmieszną ofiarą. 

(Scarlett chwyta za obiektyw i składa na nim pocałunek. Zostawia ślad swojej czerwonej szminki i rozkłada ręce. Muzyka ponownie wybucha z głośników, a Resident Evil staje naprzeciw płonącego napisu i zaczyna śmiać się sama do siebie.) 


hellish house... [MP] Original
Powrót do góry Go down
 
hellish house... [MP]
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
RPW | JOIN THE REBELLION :: REBELLION WRESTLING CENTER :: PROMO SECTION-
Skocz do: