RPW | JOIN THE REBELLION
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


 
IndeksIndeks  Oficjalna Strona RPW  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 See ya, monkeys [CD]

Go down 
AutorWiadomość
Dash Graves

Dash Graves


Posts : 11
Likes : 5
Age : 32
Location : Chicago, Illinois

See ya, monkeys [CD] Empty
PisanieTemat: See ya, monkeys [CD]   See ya, monkeys [CD] EmptyCzw Kwi 30, 2020 9:39 pm

See ya, monkeys [CD] Cd110


W dobie wojny brandów, ciosów nożami w plecy i chaosu nie chciałem wybierać koloru i opowiadać się po którejkolwiek ze stron. A wtem pojawiła się Paris, która jakimś cudem położyła niebieskie pazurki na moim kontrakcie i zawłaszczyła mnie na Revolt. Jakikolwiek inny scenariusz byłby mi tak samo obojętny. Dlaczego? Bo nie mam sobie równych ani w niebieskim, ani w czerwonym brandzie. Nie boję się ani tych tumoczków, których pokazano razem ze mną jako „narybek” tudzież tajną broń Revolt, nie boję się i Was, drogie panie, wychowano mnie w sposób, który nakazuje szanować kobiety, jednak w ringu nie zawaham się dołożyć wszelkich starań, aby Was zniszczyć. Sprawię, byście sczeźli w cieniu Dasha Gravesa. Wszyscy.

Parę tygodni temu już stałem się gorącym tematem RPW, choć ledwo podpisałem kontrakt, pomyślcie, co się stanie, jak wreszcie wejdę do ringu, chyba że to dla Was za trudne, to chociaż sobie to zobrazujcie w waszych najmroczniejszych snach. Stanę się Waszym najgorszym koszmarem.

Czas ucieka. Po Grand Sacrifice doświadczycie czegoś, czego od dawna potrzebowaliście w Waszych nędznych egzystencjach. Doświadczycie Rogue One.

Do zobaczenia, małpki.

See ya, monkeys [CD] 5aQDqhO


Powrót do góry Go down
 
See ya, monkeys [CD]
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
RPW | JOIN THE REBELLION :: REBELLION WRESTLING CENTER :: PROMO SECTION-
Skocz do: