RPW | JOIN THE REBELLION
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


 
IndeksIndeks  Oficjalna Strona RPW  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 I'm allergic to 3 things: fake bitches, losing matches and newbies [MP]

Go down 
AutorWiadomość
Gisele O'Dare

Gisele O'Dare


I'm allergic to 3 things: fake bitches, losing matches and newbies [MP] Untitlededf Posts : 54
Likes : 36
Age : 27
Location : Denver, Colorado

I'm allergic to 3 things: fake bitches, losing matches and newbies [MP] Empty
PisanieTemat: I'm allergic to 3 things: fake bitches, losing matches and newbies [MP]   I'm allergic to 3 things: fake bitches, losing matches and newbies [MP] EmptySob Maj 02, 2020 10:37 am

GISELE O'DARE
GRAND SACRIFICE MATCH PROMO I


I'm allergic to 3 things: fake bitches, losing matches and newbies [MP] Ezgif.com-gif-maker%2B%25281%2529


"I AM THE BIG IDEA"
PURE REBEl CUP TOURNAMENT: Alexa Archer




LOCATION: REJONY NOWEGO JORKU
Przez cały czas spędzony w RPW miałam okazję spotkać się z najbardziej cenionymi rebelionistkami, które ta firma łaskawie wyprodukowała dla rozrywki RPW Universe. Oczywiście nie bierz tego na poważnie Alexa, ponieważ tak naprawdę nie zmierzyłam się z nikim potężnym do tej pory, jak dotychczas to ja byłam wyzwaniem dla innych. Ten biznes potrzebuje osób, które są bezinteresowne, utalentowane, skromne, życzliwe i pasjonują się swoim talentem. Takie osoby urodziły się i wychowali dla tego zawodu. Zapasy płyną w ich krwi, a wszystko, co robią na ringu, wydaje się naturalne i spójne... Jednak DUH, to nie jest dla mnie. W moich żyłach płynie niebieska krew, wolę siedzieć w domu niż łamać sobie kości i użerać się z takimi morusami jak Ty, Archer. Nigdy nie widziałam, żeby ktoś tak się szarpał jak kurczak z obciętą głową w ringu jak Ty. Nigdy nie widziałam, żeby taki człowiek miał aż tak ogromny płomień, który zawsze świeci w oczach ludzi przez chwilę.. A potem po prostu rozpływa się w zwykłą iskrę. Kurwa, jestem osobą, która pobłogosławiła RPW swoją obecnością! To ja dodałam się do nowej kultury i stworzyłam formę określającą, jaka powinna być prawdziwa rebelionistka RPW! Wpływowa, piękna i kurwa wyznaczam przede wszystkim standardy. Serio, nad tym wideo pracowałam spory kawałek czasu, ponieważ miałam milion pomysłów jakby Cię tutaj udupić. Nie mam ostatnio jakoś super humoru, pomijając kolejną porażkę z największym lizodupem council'ów RPW. Ale mniejsza. Jesteś tutaj od niedawna, próbujesz w jakiś sposób zaistnieć, i wmawiasz mi w swoim wideo, że powinnam wstydzić się za siebie? Sis, look. Jestem pierdoloną O G tej organizacji! OG! OG! O FUCKING G! Więc nabierz najpierw trochę szacunku do takich osób jak ja, ponieważ zdążyłam być już mistrzynią i pokonać sporo robali, a, że dostałam propozycję walki z Tobą w finałach.. Kurwa, jak dobrze być ulubienicą zarządu! Rozumiesz?! Podczas gdy Ty mordowałaś się tygodniami aby dojść do finałów.. A ja po prostu pachniałam i ładnie wyglądałam! DAMN! Ale czy nie martwisz się o kogoś? Hmm.. Kim są osoby, o które możesz zapytać czy są trudne do stłamszenia? Hmm, czy to może być RPW World Champion Lolita? Hmm, nope. A co z mistrzynią świata w wadze ciężkiej? *eyeroll* Czy może ms. openweight champ? Bitch please. Och, a co z mistrzynią ekspertek? NIE. NIE PYTAJ O ŻADNĄ Z NICH, A WIESZ, DLACZEGO? Ponieważ wszyscy ucieleśniają wszystko, co jest nie tak z tą pieprzoną firmą. Wszystkie są pełne zazdrości i zazdrości, które sączy się z ich pieprzonych zapchanych porów tanimi podkładami undertwenty. Nie wspierają się nawzajem, a nawet jeśli mówią, że to robią, to wszystko jest fałszywością i kłamstwem. Tak jak mistrzynie Twojego brandu skarbie. Niby zawarły sojusz.. A przy pierwszej lepszej okazji po prostu się pozabijają. Hm, a znasz może taką jedną osobę, która potrafi Cię stłamsić? Osobę, która zawsze dba o dobro swojego brandu? Osobę, która naprawdę dba o swój brand aby upewnić się, że jej zespół będzie zawsze w stanie zwycięstwa? KRZYCZ O'DARE! Jestem błogosławieństwem tej firmy, jestem nową kulturą, jestem największą istotą, jaka kiedykolwiek stanęła na nogi w pierścieniu REVOLT czy REBELLION. Zerwałam ze starą formą i ustanowiłam nowy standard tego, czego powinnaś pragnąć w tej firmie.


nOwA FaLa rEbElIoNiStEk pRzYsZłA, aBy pOkAzAć wAm wSzYsTkIm, JaK PoWiNiEn wYgLąDaĆ PrAwDzIwY WrEsTlInG. i pAnIe i pAnOwIe, DoStAjEmY CoŚ TaKiEgO JaK AlExA ArChEr.


Wiesz co Cię gubi mała? Że masz obsesję na punkcie przyszłości, a przede wszystkim przeszłości. Spędzasz tyle swojego cholernego czasu na obsesję na punkcie starych suk, które tupały dużymi płaskimi śmierdzącymi stopami w całym tym biznesie, że nie zwracasz uwagi na tych, którzy ślizgają się w drodze do sukcesu przez krzaki. Bitch, stałam się pierwszą w historii Queen of the Cage w tej organizacji! Stałam się pierwszą Miss. RIOT Champion! Miss. Openweight! A Ty?! Twoje największe osiągnięcie to chyba przyjęcie Punt Kicka od Fallen Angel, gawd. RPW zostało uratowane przez REVOLT i przeze mnie!! Przybyłam z naprawdę zajebistego raju gdzie mogłabym spędzić całe moje drogocenne życie, ale przybyłam po to aby uratować tą całą żałosną kompanię!!! Kompanię która nie patrzy na prawdziwy talent tylko na to jak kto bardzo liże dupsko!!!!!! Dlatego skarbie trzymaj się z duchem czasu, albo będziesz kurwa pozostawiona w tyle. Skoncentruj się na tym, co jest przed tobą teraz, Alexa, zanim będzie za późno. Okej, być może fizycznie może istnieć różnica między mną a Tobą, ale mentalnie jestem gotowa wykoleić cię pod każdym względem; bez względu na to, czy będzie to werbalnie, psychicznie, psychologicznie czy już fizycznie jakimś cudem o ile nie wyślizgniesz się jak jakaś glizda. Rzecz we mnie jest taka Archer, że to moja taktyka polega na tym, że myślę! Jestem kreatywna dzięki mojej zwycięskiej taktyce. Nie polegam wyłącznie na moich siłach fizycznych, aby dać sobie W. Myślę nieszablonowo!! A spójrz na siebie! Pierdolony neandertalczyk, który pracuje nieskończenie wiele godzin, by trenować swoje gówniane ciało! Możesz być w najbardziej elitarnym możliwym stanie fizycznym, ale co się stanie, gdy podpierdolę Cię jak Rachel czy Abigail? 


Boże jak oglądam Twoje wideo to mnie tak wkurwiasz ŻE AZ ZAJEBALAM W KALWIRAUTURE
WEKJKLE$@!!!!!!! CO TY KURWA SOBIE WYOBRAAAAAAAAAAAAAAAZAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAASSZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZ! Jestem ostatnio tak zajebana i wściekła, żę nawet nie wiem, co mam wymagać od tych wszystkich dzbanów, którzy myślą, że mogą ze mną porozmawiać, jakbyśmy byli na tym samym poziomie. NIKT NIE JEST!!!!!!!!!!!!!!!!!! ALEXA ARCHER WHO!?!?!?!? Czy kiedykolwiek kurwa się poznałyśmy??!?! Zanim otworzyłaś usta, myślałam, że jesteś jedną z tych pierdolonych przydupasek, którym wolno było cały czas być za kulisami, dosłownie trzymać się swojej ulubionej elityki, czyli lizaniu dupy!!!!!! Pauline Mackenzie, Akira Ito!! Tak obiecujące, a po prostu siedziały w kateringu podczas gdy jak zdobywałam szczyty. 


Och Archer, pierdol się. Pieprzyć ciebie i twoją starą. Nie ma znaczenia, ile razy ludzie będą próbować rzucić mi w twarz, że w ciągu ostatnich kilku miesięcy miałam do czynienia z serią niefortunnych wydarzeń. Typu, że przegrałam z tą tamtą.. WHO CARES WKRUEFJK KURWAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA. JAKA KURWA PADLINA XD LECZ ŁEB DZBANIE!!!!!!!!!! Użyję Cię kurwa jako tanich schodów do powrotu do miejsca, w którym byłam jeszcze dwa tygodnie temu! Jesteś w chuj żałosna jak Scarlett, wszyscy mnie tak wkurwiacie, że ZNOWRU ZAJEBALAM W KLATWIETURE!@!@#!~!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11


Powiedz mi jeszcze raz, jaką to jestem arogancką, lekceważącą pizdą, bo to moja kolejna walka do stracenia. Ta kurwa, a Elisabeth przestanie wkurwiać ludzi. Boże pomódl się i pobogosław. Tak. Udowodniłaś już, że przegrana nie wpływa na ciebie w żaden sposób. Ale to źle, bo chyba nie uczysz się na własnych stratach. Nie zmieniłaś się jako konkurentka. Usunęłaś kilka ruchów tu i tam, tam dodałaś trochę. Rozmawiamy obecnie o dużej grze, w którą po prostu przegrasz.


Tylko ja i ty, Alexa. Jeden na jednego. To będzie twój pierwszy mecz typu pay-per-view, który jest jeden na jednego. To będzie twój pierwszy mecz ze wszystkimi tymi dużymi błyszczącymi światłami skierowanymi bezpośrednio na ciebie! Będziesz musiała stanąć w tym ringu na tej scenie w Alabamie przeciwko mnie! Możesz to zrobić Lexy? Czy możesz sama tam wkroczyć i złożyć oświadczenie, które tak obiecujesz? A może rozpadniesz się tak, jak na Gates to Glory? Na te drugie kładę pieniądze bez żadnego zawahania! Jestem kurwa bezbłędna. Jestem na innym poziomie. Powinnaś się cieszyć, że tak bardzo się rozwijam! Nie będziesz chociaż wyglądać tak żałośnie, gdy przegrasz z konkurentką mojego kalibru. A jest tylko jedna osoba i to w sumie ja : / Meh. Ale kto wie? To twoja szansa, by udowodnić, że się mylę, Alexa. Możesz kpić z mojej sprawy. Możesz myśleć, że nie jestem szczera. Ale nie chcę niczego więcej niż patrzeć na kobiety z szacunkiem w tej branży. Masz rację, że powiedziałam, że nie sądzę, że dasz radę. Ciężko nie być hipokrytką w dzisiejszych czasach. Chcę, aby kobiety miały równe szanse. Chcę, aby mogły wejść z mężczyznami na ring i dać z siebie wszystko, dać im szansę udowodnienia swojej wartości. Ale niektórzy ludzie po prostu ssą pałę! Niektórzy mężczyźni tego nie wytną dobrze. Niektóre kobiety tego nie zrobią tak jak powinny. Wyobraź sobie Amandę Keith z Dashem, prędzej mu gałe opierdoli niż go napierdoli :/. W sumie.. Może już wystarczy tych wyzwisk? Bo w sumie nie muszę cię wstydzić, żeby pokazać, o ile jestem lepsza od ciebie. Zrobię to na ringu. Na Grand Sacrifice. Więc proszę, podejmij swoją boo-hoo postawę i wynoś się z mojej firmy. Przegrasz statuetkę i będziesz płakać jak Fabulous. Moim problemem z tobą jest twoja niezdolność zrozumienia słów, które wyraźnie wypowiadam, i twoja zdolność do wkurwiania mnie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! BITCH!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


W tym tygodniu zrobiłaś z siebie głupią pizdę z tym wywiadem, serio. Jesteś w chuj organiczona. Wszystko, co zrobiłaś w tym tygodniu, to gadanie gówna bez żadnych faktów. Nazwałaś mnie Hoe'Dare, Shame on Her'Dare. Kurwa nazywasz kolejne postacie w Mortal Kombat nerdzie? Słuchaj pizdo, która nie znasz pokornego ani pełnego szacunku. Nigdy nie byłaś pokorna ani pełna szacunku.


Cisza jest złotem, dlatego zamknij ryj.


Nazywaj mnie szaloną, a z jakiegoś dziwnego powodu tak naprawdę tak mnie nazywasz, ponieważ po prostu nie możesz mnie znieść, kiedy tu przychodzę i głoszę prawdy o wszystkich niewdzięcznych, brudnych, przeżartych pizdach, które mamy w RPW, a przede wszystkim na REBELLION. Ale i tak słabo się odpaliłaś. Myślałam, że perspektywa zmierzenia się ze mną doprowadziła Cię do wybuchu tej małej bih, a tu shit. :/ Ale czekam, Alexa! Ponieważ masz zaszczyt wkroczyć na ring przeciwko mnie, wielkiej Gisele O'Dare i zrobić porządną karierę! Nie mam nic do stracenia, ale wiele do zyskania.. Np. Pure Rebel Cup. Sądzę, że z pucharem Pure Rebel będę wyglądać jeszcze lepiej niż z mistrzostwem Openweight! Nienawidzę twojego krzywego zgryzu i nienawidzę sposobu, w jaki te sapiens zwane fanami cheerują cię. Co Ty do cholery kiedykolwiek zrobiłaś?! Na szczęście każdy wie, że i tak grasz na drugich skrzypcach dla każdej innej dziwki z REBELLION. Za kilka tygodni poddasz się i będziesz tylko kłodą którą rzuci się na jezioro aby innym trochę uprzykrzyć drogę, ale i tak zostaniesz prędzej czy później wyjebana bo po co komu ta sama kłoda. Jesteś niczym i nikim, a gdyby nie ten kawałek blaszanego mistrzostwa na twoim ramieniu którego i tak nie masz i nie będziesz mieć, to nadal byłabyś pierdolonym nikim. Ale wiem, że masz przyjaciółkę, Maddy Hayes, ale tak naprawdę nie jesteś pewna, co ta suka z downem i jej dodatkowy chromosom zrobią, by pomóc ci wyjść zwycięsko z naszej walki, ale na pewno wydaje się zadowolona z siedzenia i oglądania, jak to wszystko się rozgrywa, prawda? Bo... Chyba za niedługo przybije sobie piątkę z Dellą Detras i Merrin Crafword... KTÓRE I TAK POKONAŁAM!!! ASHHGAHSAGAHSGHA!!!!!! Boże! To szczerze żałosne. Naprawdę tak jest. Myślałam na pewno, że miło spędzę spokojny tydzień, ale fakt, że mnie wkurwiasz i ten mecz mnie wkurwia po prostu kurwa tworzy migrenę w mojej głowie! Pewnie ostatnią rzeczą, którą kiedykolwiek chciałaś zrobić, to tylko wkurwić mnie i wejść pod moją skórę, ponieważ im bardziej jestem zirytowana, tym bardziej zamierzam uczynić twoje życie absolutnym piekłem. Pierdol się, Alexa. Nie mogę się doczekać, aby cię zabić!!!!!!!!!!!!!!!!! Chcę cię tak mocno uderzyć w twarz, że już żałuję, że jest dopiero sobota! Tak bardzo staram się uspokoić nerwy i po prostu poczekać, ale nawet ta lawendowa kąpiel solna nie pomaga mi!!!! Wydaje mi się, że mogłabym wrzucić do wody bombę do kąpieli firmy Lush zamiast soli, ale szczerze mówiąc, jedyny kolor, jaki teraz widzę, to czerwony. BĘDĘ SIĘ KĄPAĆ W TWOJEJ KRWI CZAISZ?! Wiem, że ludzie we mnie wątpią i cholernie dobrze wiem, że ludzie nie sądzą, żebym miała jakiekolwiek szansę w tym meczu. Patrzą na moją pracę, odkąd zadebiutowałam, i widzą kogoś, kto nie był nawet bliski stania się zagrożeniem dla nikogo. Bitch I don't care. Echhhhhh. Głupie dziwki wkroczyły do rozgrywek międzybrandowych, chcąc udowodnić swoją wartość. Powiem Ci tak. To jest jeden z najważniejszych walk w mojej karierze i prawdopodobnie najważniejsze wydarzenie w moim życiu. Nie jest to tajemnicą, jak się z tym wszystkim czuję. Chcę to wygrać i chcę udupić znowu Rachel. Nie jest też tajemnicą, co czuję do ciebie. Ta walka to dla ciebie coś więcej niż tylko odnowienie kariery lub dla mnie początek następnego rozdziału. Jest to kulminacja wszystkiego, nad czym pracowałyśmy od debiutów. Nie każdy ma szansę aby zostać zwyciężczynią turnieju i być w panowaniu pucharu. To nie jest czas na gierki. To nie czas na powstrzymywanie się. To nie czas na szczekanie i nie gryzienie się. Szczekałam przez cały czas i czas się rzucić na kości. Ludzie mówili, że Reckless Choices było moim szczytem, ​​ale nie widzieli jeszcze Grand Sacrifice. To jest zupełnie inna sytuacja. To najwspanialszy etap, odpowiedni tylko dla najlepszych konkurentek. Zrobiłaś wystarczająco dużo drwiny w moją stronę. Popełniłaś wiele błędów w swoim smutnym życiu zarówno w tym zawodzie, jak i poza nim. Jestem przekonana o moich umiejętnościach, zwłaszcza gdy nikt lub nic nie powstrzymuje mnie przed osiągnięciem mojego pełnego potencjału i właśnie tego powinnaś się bać, gdy przyjdzie już noc Grand Sacrifice. Twoje nazwisko nigdy nie będzie bardziej szanowanie niż moje. Będę miała dłuższą listę osiągnięć, tytułów i będę pamiętana jako najciężej pracująca kobieta, która kiedykolwiek przekroczyła próg tej firmy. Nie, jeszcze nie ustaliłam się jako najlepsza, ale to cały pieprzony powód, dla którego cię pokonam na Grand Sacrifice dla mojego brandu! WTEDY MOGĘ ZOSTAĆ KRÓLOWĄ REVOLT! Uwierz, połamię to, co pozostało z twojego żałosnego ducha walki i dam ci prawdziwe przebudzenie, że już nie będziesz tutaj potrzebna.


Cholera, jak ja jestem już gotowa na to, aby cała uwaga została skierowana na mnie i wyłącznie na mnie, nie dzieląc się tym z tobą. Przede mną cała moja kariera. Mam już wszystkie narzędzia, aby zostać najlepszą! Mam fanów, mam wygląd, mam zajebiste imię! Wszyscy jesteście tak wściekli, że nie możecie robić tego, co ja... Ponieważ ja robię to, na co Ciebie nie stać,


HUNNY.
Powrót do góry Go down
 
I'm allergic to 3 things: fake bitches, losing matches and newbies [MP]
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» "Fake Champs"
» Fake Teacher

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
RPW | JOIN THE REBELLION :: REBELLION WRESTLING CENTER :: PROMO SECTION-
Skocz do: