RPW | JOIN THE REBELLION
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


 
IndeksIndeks  Oficjalna Strona RPW  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 These Heaux [MP]

Go down 
AutorWiadomość
Kelly Smith

Kelly Smith


Posts : 14
Likes : 1
Age : 26
Location : Florida, USA

These Heaux [MP] Empty
PisanieTemat: These Heaux [MP]   These Heaux [MP] EmptyPon Maj 04, 2020 8:23 pm

Okej, okej może i nie jestem kapitanem, co oczywiście  zmniejsza nasze szanse na zwycięstwo, ale nie mam zamiaru dać się tak panoszyć tym fałszywym suczką, a szczególnie jednej...


Nie mam zamiaru pozwolić wygrać temu zawszonemu Rebellion, szczególnie, że ich drużyna ubliża gonności człowieka. No tylko spójrzcie, kapitanem ich drużyny jest Elisabeth Queen. Laska ewidentnie urwała się z średniowiecza, niczym Pani Kaja G. i wierzy w przestarzałe morały. Już na pierwszy widok widać ogromne podobieństwo do Marii Antoniny. Jedna podczas panującej rewolucji, kazała  głodującemu ludowi jeść ciastka, skoro nie mają chleba., a druga prawdopodobnie swoją drużynę wystawi do walki jak mięso armatnie, sama przy tym tylko zmieniając się, tylko by zgarnąć jakieś  łatwe piny. Myślę, że podobnymi wartościami będzie się kierować ta  zwykła hoe, która jedyne berło jakie dzierżyła to kamerzysty na zapleczu. Jak ktoś o takich wartościach ma doprowadzić do zwycięstwa swojej drużyny? Ja osobiście wierze, że mimo  Foster nie jest idealnym kapitanem, to pokazała w ringu klasę, a nie tylko sztuczne cycki prawie, wychodzące z jej ring gear'u.  Ja rozumiem, że nie udało Ci się dopaść Scarlett, ale zaliczyć kolejną porażkę to już w ogóle będzie wstyd... Masz jeszcze szansę się wycofać słonko... 


Przejdźmy dalej... Tajra, Terja, Tjara, Terraria, no nieważne, po prostu T. Valentine czy to nie Ciebie pokonałam w moim debiucie? Czy już kilkukrotnie nie słyszałam o tym jak masz mnie zniszczyć, a jedyne co robisz to chylisz mi czoła mijając mnie na zapleczu? Przykre jest też to, jak tak słaba  zawodniczka w ogóle ma kontrakt w federacji...
Myśląc o twojej personie Tajra, wiesz tej która nie lubi jak ktoś się jej plącze po terenie, widzę zwyczajną uliczną sukę sikającą na hydrant, tylko po to by wyruchał ją kundel zza rogu.. Tak samo będzie w ringu, zostaniesz zdominowana i zużyta, by tylko podbudować naszą siłę jako brandu... 
Maddy Hayes kim ty w ogóle jesteś? Komu musiałaś dać , żeby tu być? Nie wierzę, że od tak Cie wypuścili z pola ziemniaków w tym twoim Ohio... Ja rozumiem, że wy to pryskacie, ale nie wiedziałam, że to ma takie poważne konsekwencje... Po pierwsze wyglądasz jak chłopka z prowincji, a po drugie na twojej kurtce z ruskiegiego targu nie ma flagi Ohio, a jest Walii. Ja naprawdę nie wiem co ty chcesz pokazać w tym ringu, jak rozróżnić stonkę od biedronki? Dziewczyno z tym do ludzi? Popatrz jak ty wyglądasz!! Załóż jakieś porządne szpilki to i za tobą się będą oglądać mężczyźni inni, niż Ci odpowiedzialni za program " Damy i wieśniaczki"!!! Z tego co wiem jesteś miłośniczką podróży, więc mam dla Ciebie dwa bilety...
Jeden do kosmetyczki byś dobrze wyglądała na gali, gdzie wręczę Ci drugi bilet, prosto na zaplecze! Girl Bye!


Dobra teraz czas na tą rudą, która szok, kolejna oryginalna osobowość, czytaj w skrócie jebnięta i czująca mrok w sobie. Waleczna gladiatorka, przykro mi Cię uświadamiać, ale skończysz zjedzona przez lwy z Revolt. Jemma, Jebba czy tam Jenny mam gdzieś kim jesteś i jaki wewnętrzny smród w sobie czujesz, zostaniesz pożarta i rozszarpana na strzępy! Nie będę dłużej meczyć mych ust na Ciebie, bo byczzz nie jesteś tego warta....


I na sam deserek, wisienka na torcie Sisi Dupodajka Diaz...
Stęskniłam się! Naprawdę!!! Hahaah! No serio! Stęskniłam się za tym twoim fałszywym ryjkiem i moją dłonią mocno w niego uderzającą! Hahhaha. Jak tam? Dawno nie miałam okazji napluć Ci w twarz lub inscenizować twoją ciąże... Stęskniłam się za tym naprawdę... Szkoda, że tylko na chwilę wrócimy do naszej zaciętej rywalizacji, bo wyślę Cię na zaplecze szybciej, niż ty swoje dziecko do grobu.  Odnalazłaś już swoją drogę? Jaka szkoda, że  znowu wlatuje w twoje życie niczym rozpędzony, pijany kierowca w pieszego... Hhahaha nie mogę się doczekać by znowu poczuć twoje delikatne włosy, pachnące różami i wyrwać Ci te doczepy śmierdzące chińskim plastikiem... Nie mogę się doczekać dotknąć twojej  ślącej skóry, tylko po to by zostawić na niej fioletowe siniaki. ahahahah. Nie mogę się doczekać, by zniszczyć Cię porządnie... Czasami i powtórka z rozrywki jest potrzebna, może w końcu nauczysz się, że się do robienia pały tylko nadajesz....
Bużka Kochani! REVOLT OGIEŃ!!!
Powrót do góry Go down
 
These Heaux [MP]
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
RPW | JOIN THE REBELLION :: REBELLION WRESTLING CENTER :: PROMO SECTION-
Skocz do: