RPW | JOIN THE REBELLION
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


 
IndeksIndeks  Oficjalna Strona RPW  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 IMAGINATION, | GS [MP III]

Go down 
AutorWiadomość
Fallen Angel

Fallen Angel


IMAGINATION, | GS [MP III] Untitlededf Posts : 109
Likes : 170
Age : 28
Location : Austin, Texas

IMAGINATION, | GS [MP III] Empty
PisanieTemat: IMAGINATION, | GS [MP III]   IMAGINATION, | GS [MP III] EmptyPon Maj 04, 2020 9:59 pm

I M A G I N A T I O N
IMAGINATION, | GS [MP III] TenorIMAGINATION, | GS [MP III] Tenor

FALLEN ANGEL | MATCH PROMO: 003
SINGLES MATCH: versus RACHEL
GRAND SACRIFICE 2020
ALLIES: #EXPERTSCHAMPIONSHIP #RPWUNIVERSE #REBELLION
ENEMIES: #REVOLT #RACHEL #OPENWEIGHTCHAMPIONSHIP
...
kliknij tu, aby umilić sobie czytanie proma.


Siedzisz w tej chwili Rachel, a twoje ciało po prostu odpływa.

Twój umysł wędruje, a twoja dusza odpoczywa.

To sensacja, której ludzie tak naprawdę nie znają, dopóki sami tego nie doświadczą. Spokój przed burzą. Spokój w środku wściekłości, żalu, gniewu, frustracji. To impuls między wersją ciebie, która chce rzucić się komuś na szyje co sekundę, a tą częścią ciebie, która nie wierzy, że masz coś do stracenia. 

 Nie martwię się. Nie boję się. Nie mam wątpliwości. Jestem spokojna. Czuję się wypoczęta. Czuję się oświecona, i w tym stanie równowagi emocjonalnej muszę po prostu pozostać. Jestem uzależniona od tytułów, to mój narkotyk. Nigdy nie marnowałam swoich szans. Nigdy. Za każdym razem, gdy walczyłam o złoto, było to moje niezaprzeczalne osiągnięcie, must aby wygrać. Kiedy jednak patrzę w błękit rzeczywistości, przekraczam wszelkie wątpliwości i krytykę. Wykraczam poza to, co zrobiłam, a czego nie zrobiłam, gdzie jestem i gdzie nie jestem. Kiedy równowaga wraca do mojego umysłu i duszy, przypomina mi się przeszłość. Czego nie byłam w stanie zrobić i co zrobiłam, gdzie byłam i gdzie dotarłam. Nic tak naprawdę się nie zmienia. Kim jestem, co mogę zrobić, jak do tego podchodzę, jak walczę, jak wylewam krew, jak przetrwam, jak się uczę, jak robię błędy, jak się poprawiam. Pomimo lat, pomimo wojen, pomimo przeciwniczek, które przybywały i odchodziły, pomimo tak gwałtownego ruchu ziemi pod moimi stopami, pozostaję tą samą osobą, którą zawsze byłam. JESTEM KRÓLOWĄ TEGO BIZNESU I NIKT NIE MOŻE TEMU ZAPRZECZYĆ. 

Mój sukces jest nieunikniony. To złoto wokół mojej talii nie jest kwestią czy, ale kiedy. 

Królowa rzuci wszystkich swoich krytyków na kolana. 

Królowa uciszy tych, którzy wątpią.

Tylko jeden głęboki oddech.

I mam wszystko.

Największa zawodniczka, jaką ten biznes widział w ciągu ostatnich pięciu lat. Wygrywam niemal każdą wojnę, w jakiej kiedykolwiek byłam. Jestem twarzą tej firmy i świecącym światłem w ciemności. Zrobiłam wszystko, co chciałam, powiedziałam wszystko, co kurwa chciałam i raz za razem potwierdzam moją wyższość. I żadna nowa generacja tego nie powstrzyma. Nie zastąpi mnie żadna nowa osoba, a tym bardziej nie Rachel, bo nikt mi nigdy nie dorówna. Podniosę ten cały szum i podekscytowanie. Wiem, że wyznaczam standardy dla tej "młodzieży", dla żółtodziobów, które przychodzą do tego towarzystwa i dopóki nie przekroczą moich możliwości, zawsze będę uważała je za mniejsze. Dlaczego Rachel myślisz, że mnie pokonasz? Dlaczego uważasz, że ​​jesteś lepsza ode mnie? Tak to brzmi w Twoich przekazach. Jesteś niczym więcej niż bezwartościowymi wartościami niematerialnymi; nadzieją, optymizmem, pożądaniem. Huh, nadzieja matką głupich, co? To, co ci pokażę na Grand Sacrifice, nie będzie "zwykłe". Nie pokażę Ci, czego nie możesz zrobić, czym nie możesz być. Po prostu zdradzę, jak daleko musisz się posunąć. W tym meczu stanę nietknięta. 

Wyobraź sobie tylko te sceny Rachel, gdzie przerwę panowanie Scarlett, przerwę rekord Scarlett jako Expert's Champion, a tuż po tym przerwę rekord Expert's Champion jako World Heavyweight Champion. Tytuły Rebellion są o wiele bardziej prestiżowe, niż te z Revolt, uwierz. Zapytaj każdego innego przechodniego na ulicy i zapytaj, co kojarzy Ci się z RPW? Wszyscy odpowiedzą.. REBELLION!

Nic się nie zmienia. Na tym świecie nic się nie zmieni.

Moja wyższość nad Tobą i nad całym rosterem Revolt.

Śmieszą mnie strasznie Twoje "zarzuty" na mnie. Jak musi Cię to boleć, że jestem ikoną? Tylko ja wspominam to wszystko? Moje osiągnięcia? Chyba po prostu nie oglądasz lepszego show, bo Revolt nie wspomina o mnie. Dlaczego? Bo są zawistni i próbujecie zaślepić moją świetność. Wiesz czemu jesteście gorszym brandem? Bo o Robin Roberts mówią jak o kimś wielkim. Hahahaha. Błagam, dziewczyno. Przestań się ośmieszać. Będę się obnosić z moim sukcesem kiedy chcę i JAK chcę.

To nie jest Twój dom i nigdy nie będzie. NIGDY. Nawet nie posiadasz piwnicy w mojej willi. Niczego, kurwa niczego. A obecnie liżesz bardziej dupę Scarlett niż Elisabeth się do niej dopierdala. Obydwie chyba myślicie, że ta porażka ma jakieś wtyki w creative team, pathetic.

Oj, nie masz mojej uwagi? Jakie to jest przykre, słoneczko. Rachel się obraziła, bo The Iconic Fallen Angel nie wspomniała o niej w żadnym video! Wiesz dlaczego? Bo jesteś nikim. Jesteś tą typową zawodniczką, która za chwile odejdzie, bo się obrazi i zerwie kontrakt. 

I uwierz, moja perspektywa jest szersza niż myślisz.

A skoro Twoim osiągnięciem jest uciekanie z domu, to wykorzystaj swój potencjał i po prostu wypierdalaj z mojego ringu i mojego domu.

Nigdy mnie nie przestanie bawić..

"Pokonałam Miss C w debiucie i zgarniałam kolejne ważne triumfy"

Dziewczyno, jakie ważne triumfy? Kto to kurwa Miss C?

Tak. Oczywiście Rachel, zobaczymy nowe mistrzynie. Zobaczymy nowe twarze zdobywające nagrody, nowe twarze głównych wydarzeń przez cały sezon, na plakatach i banerach. Zobaczymy, jako nowe talenty będą rosnąć w Hall of Famerki. Ale wiesz, co się nie zmieni? Fallen Angel stojąca na gardle tej firmy. To, co również nigdy się nie zmieni, to zniechęcająca rzeczywistość dla wielu, że nigdy nie zmierzą się z prawdziwie elitarnym standardem, który wyznaczyłam dla nich. Mistrzowie Świata przychodzą i odchodzą, ego są napompowane do tego stopnia, że ​​myślą, że są lepsze ode mnie. Mogę zbudować moje przeciwniczki. Mogę zbudować Cię Rachel. To luksus, który posiadam. Mogłabym kontynuować i dawać przykład za przykładem, a jednak jak bezcelowe jest to przedsięwzięcie, gdy nikt i tak nie zaakceptuje rzeczywistości i zamiast tego ślepo wejdzie w ogień walki ze mną z nadzieją, że jest większy ponieważ świeci im się na ramieniu, Rachel, mam to samo.

Ale moje świeci bardziej.

Wiem, kiedy osiągać szczyt, wiem, kiedy wdrapywać się, wiem, kiedy wybiegać, wiem, kiedy jest to łatwa jazda, wiem, kiedy należy się skupić, a kiedy czas na lenistwo. Dlatego jestem największą rebelionistką nie tylko mojej ery, ale i Twojej Rachel. Totalnie sram na nazwiska, które przyszły przede mną, dawne legendy, które tworzyły swój krąg adoracji. Nazwiska, które się dopiero rodzą... Każdy pisze dopiero swoje poczynania. Spisuje listę osiągnięć.. Ale skarbie..

Nie jestem rozdziałem w książce, nie jestem nawet samą książką.

Jestem całą pieprzoną serią.

Dlatego tej nocy na Grand Sacrifice, pokaże Ci jak rozpoczynać rewolucje, a jak kończyć wojny.

To jest koniec REVOLT, zarówno jak i dobrego imienia Openweight Championship, którego panowania są słabe. Spójrz na run Gisele O'Dare, jest jak Twoja historia.

Krótka,

Którą nikt nie zapamięta.

All hail your One and Only True Queen..

Fallen Angel.
Powrót do góry Go down
 
IMAGINATION, | GS [MP III]
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
RPW | JOIN THE REBELLION :: REBELLION WRESTLING CENTER :: PROMO SECTION-
Skocz do: