RPW | JOIN THE REBELLION
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


 
IndeksIndeks  Oficjalna Strona RPW  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Told ya [CD]

Go down 
AutorWiadomość
Alexa Archer

Alexa Archer


Told ya [CD] Untitlededf Posts : 289
Likes : 158
Age : 25
Location : San Diego, CA

Told ya [CD] Empty
PisanieTemat: Told ya [CD]   Told ya [CD] EmptySob Maj 23, 2020 1:54 pm

Told ya [CD] Chroni11

Któż wyszedł na gołosłowną, po raz kolejny? Tap’Dare, potraktuj to jako nauczkę na przyszłość, jeśli kiedykolwiek jeszcze przyjdzie ci zmierzyć się w tak istotnym pojedynku. Mniej kłapania jęzorem, więcej taktyki, sweetie. Kiedy już raz na zawsze mam Cię z głowy, mogę w spokoju zaczerpnąć się zapachem zwycięstwa i napawać widokiem MOJEGO złotka.

Tak, dobrze słyszeliście. Złoto jest moje, tak jak zapowiadałam. Myśleliście, że Ultimate X Match będzie dla mnie najwyższym punktem kariery? Pozostaje tylko współczuć, że drzemią w Was, niedowiarki, tak małe pokłady perspektywicznego myślenia. Gates to Glory było przystawką, która spotęgowała mój głód. Grand Sacrifice było pierwszym daniem, które umożliwi mi przejście do głównego, pełnowymiarowego, soczystego Final Bound, po którym przejdę do deseru i delektowania się swoją racją.

Jestem zobrazowaniem wyrażenia „Best things in life comes in small packages”. Drobna, niepozorna debiutantka. Niegroźna, łagodna i urocza Miss Fortune, którą pokochano od pierwszego wyjścia na stage. One-twenty six-twenty. Reckless Choices rozpoczyna moją podróż w świecie pro wrestlingu, który potrzebował permanentnej iskry i kogoś takiego, jak ja. Nikt nie spodziewał się, że stając obok Jenny Brooks i innych debiutantek, to JA stanę się goldie mommy, że to JA okażę się Purest Rebel.

Szłam ramię w ramię z legendą kobiecego wrestlingu, pokonałam „first-ever Openweight Champ”, jestem ziarnem rewolucji, które w najbliższym czasie wypali wszystko, co nijakie i niepotrzebne. Na miejscu starych, mdłych zgliszcz, wyrośnie nowe, na którego czele staną Wicked Ones: Alexa Archer i Maddy Hayes. Try on beat us, girls.

Zjednoczenie rosteru Rebellion dobiegło końca, teraz czas na powrót do rodzimych starć. Czas zdobyć kolejne głowy, które posłużą wszystkim, jako przykład tego, co czeka za niesubordynację z nową falą buntu przeciw zakurzonemu porządkowi.
Dalej, śmiało! Powątpiewajcie we mnie. Z ogromną przyjemnością udowodnię komukolwiek, że się myli. Archerizer, anyone?


Told ya [CD] Cd_aft10
Powrót do góry Go down
 
Told ya [CD]
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
RPW | JOIN THE REBELLION :: REBELLION WRESTLING CENTER :: PROMO SECTION-
Skocz do: