RPW | JOIN THE REBELLION
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


 
IndeksIndeks  Oficjalna Strona RPW  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Diary of the Miracle - IV [CD]

Go down 
AutorWiadomość
Fallen Angel

Fallen Angel


Diary of the Miracle - IV [CD] Untitlededf Posts : 109
Likes : 170
Age : 28
Location : Austin, Texas

Diary of the Miracle - IV [CD] Empty
PisanieTemat: Diary of the Miracle - IV [CD]   Diary of the Miracle - IV [CD] EmptyNie Maj 24, 2020 11:23 pm



Diary of the Miracle - IV [CD] 23456123

Diary of the Miracle - IV [CD] 23456
 

MAY / 24 / 2020

EXPERT'S CHAMPION DEFEATED OPENWEIGHT CHAMPION


004
...


 Fallen Angel jest w swoim apartamencie w Los Angeles. Naprzeciw niej siedzi jej narzeczony, który gdy tylko kamera zmierza w ich kierunku całuje Victorię w czoło i wychodzi. The Miracle bierze łyk czerwonego wina i przeciera usta białą serwetą. 


 Chce powiedzieć, że jestem dumna. Rachel jako nowicjuszka pokazałaś klasę, doceń to za jaką silną kobietę Cię postrzegam. Mimo, że odbyłaś ze mną potężne starcie, to jeszcze nie jesteś gotowa by wyjść z bitwy ze mną zwycięsko. Jednak gratuluję Ci odwagi i przede wszystkim świetnej walki. To co wspólnie stworzyłyśmy przejdzie do historii. Jest dla Ciebie szansa byś wyszła na ludzi. Weźmy pod uwagę, że to Rebellion wyszło zwycięsko po nocy Grand Sacrifice. Jestem dumna z mojego imperium, ale szczerze mówiąc mogło pójść lepiej. Mogłyście dać z siebie więcej. 3:2 nie jest świetnym wynikiem. Na najbliższym Rebellion chciałabym którąś z Was spotkać, zawodniczki naszego brandu powinny być silne. Wiem jednak, że żadna z Was nie ma na tyle odwagi by stanąć naprzeciw mnie. Boicie się mnie i widać to doskonale. Elisabeth Queen, Tarja Valentine, Fabulous a nawet mistrzyni świata Rebellion Scarlett.. Jest mi za Was wstyd. Uważacie się za wielkie persony, ale to jest błędne postrzeganie siebie z Waszej strony. Weźcie przykład z takiej małej Rachel, to właśnie ona jest przyszłością tego biznesu, nie żadna z Was. Jednak czekaj, co ja mówię? Przecież to ja jestem najwspanialszą zawodniczką tego biznesu i jego teraźniejszością i pieprzoną przyszłością. Moja chwała będzie trwać wiecznie, więc sorry sweetheart zawsze będziesz kilka kroków za mną. Czasu do Final Bound coraz mniej i mniej. Wszystkie znaki na niebie wskazują na Ciebie Scarlett. Więc chcę Ci powiedzieć, że mam dla Ciebie niespodziankę. I nie, nie chodzi mi teraz o wpierdol roku. Mam coś lepszego. Już niedługo wszystko stanie się dla Was wszystkich jasne. Poznacie niesamowitą wersję Fallen Angel. The One and Only true champion. Droga do Final Bound nie będzie dla Was łatwa, jedyne czego od Was oczekuję to otwarcia na moją osobę. Nie bójcie się mnie. Mogę Was wiele nauczyć. Wiem, że zazdrościcie mi moich wszystkich osiągnięć, a nie mogę się już doczekać kolejnych. Final Bound otwiera mi kolejną ścieżkę do jeszcze większej chwały. Wykorzystuję wszystkie szanse jakie dostaje od losu, weźcie ze mnie przykład.


Victoria wstaje od stołu i rusza wgłąb apartamentu. Szuka swojego mężczyzny, jednak nie ma go. The Miracle zmierza w stronę ciemnego korytarza, gdzie znajdują się czarne drzwi. Wchodzi do ciemnego pomieszczenia, w którym znajduje się oświetlona gablota przy której stoi Kyle. W gablocie wiszą skrzydła Fallen z gali Grand Sacrifice. Obok znajduje się druga oświetlona gablota, ona jednak jest pusta. Reszta pomieszczenia nie jest oświetlona. Kamera opuszcza pomieszczenie i słychać tylko w tle słowa Angel ‚chodźmy kochanie, musimy jechać. Już na nas czeka’



Powrót do góry Go down
 
Diary of the Miracle - IV [CD]
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
RPW | JOIN THE REBELLION :: REBELLION WRESTLING CENTER :: PROMO SECTION-
Skocz do: