RPW | JOIN THE REBELLION
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


 
IndeksIndeks  Oficjalna Strona RPW  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Poor Little Rich Girl [MP I]

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Catherine Vandella

Catherine Vandella


Poor Little Rich Girl [MP I] Untitlededf Posts : 56
Likes : 41

Poor Little Rich Girl [MP I] Empty
PisanieTemat: Poor Little Rich Girl [MP I]   Poor Little Rich Girl [MP I] EmptyPon Maj 25, 2020 7:49 pm

Poor Little Rich Girl [MP I] Pics-a12

Amando pamietasz swoje marzenia, gdy bylas dzieckiem? Ja pamietam Ciebie, pamietam wystraszona mała dziewczynke, ktora nie chciala nic wiecej od zycia, tylko swojego tatusia. Ciagle widzisz rozczarowanie w jego oczach? To cie pograza, zostawilas za soba ogromne rozczarowanie.. Widzisz, wiem o Tobie dużo Amando, lecz ty o mnie nie wiesz nic. Pozwol mi opowiedziec o sobie, pozwol mi powiedziec o tym że za kazdym razem gdy probuje marzyc, tylko gdy zamykam oczy, słysze krzyki. To jest jak koszmar ktory sni Ci sie za kazdym razem gdy tylko zasniesz. Moja misją jest to zeby pomagac ludzia, ktorzy nie umieja pomoc sami sobie. W tym rzecz Amando, nie slysze zwyklych, spokojnych i cieplych glosów, słysze tylko krzyki, krzyki ktore doprowadzaja mnie do obsesji. Wierz mi Amando, slyszalem wiele krzykow ludzi.. Myslisz pewnie, ze nie ponosze konsekwencji za moje zachowanie, na swiecie nie istnieja konsekwencje.. Nie wierze ani w niebo czy piekło, wiec "ziemskie" konsekwencje mnie nie przerazaja. Nienawidze wszystkiego co ten okropny swiat stworzyl, wierz mi ale nie jestem potworem Amando, jestem Catherine Vandella, The Mother of Obsession.. Jedyną sluszna rzeczą na tym swiecie dla Ciebie, powinien byc mój usmiech, bo może byc to ostatnia rzecz ktora zobaczysz na tym swiecie. Wysłalam Ci wczoraj zaproszenie do mojego domu, nie martw sie nie zrobie Ci krzywdy, mój dom jest otwarty dla wszystkich, chce zebys czula sie w nim komfortowo. W moim domu nie ma przyzwolenia na krzywde innych, chodz zle rzeczy dzieja sie zlym ludzia, takim jak ty... Ja i moje siostry mamy niewyobrazalna wiez, nawet gdy sie rozstaniemy to na zawsze pozostaniemy siostrami, jestesmy zjednoczone, podobnie jest z Toba i ze mna, poniewaz kazdy kto wchodzi ze mna do ringu, musi sie liczyc z tym ze juz zawsze bede w jego glowie. Pamietaj Amando, zawsze bede przy Tobie. Prawie bym zapomniala o Susan, Witam Cie bardzo serdecznie, powinnas sie do mnie przyzwyczaić, już zawsze będe siedziala Ci w glowie.. Wiedzcie ze sa gorsze rodzaje zycia od smierci, zycie pełne okropnych wspomnień, wspomnien ktore jak trucizna masakruja Cie od srodka, na Rebellion moje przeznaczenie sie spełni, moim przeznaczeniem jestescie wy dwie. Tydzien temu Amando probowalas mnie zniszczyc, jednak ja niepoleglam. Powstalam silniejsza niz kiedykolwiek. Ja, SiSi i Jenna jestesmy nadzieją, którą ten swiat desperacko potrzebuje. Jednak wy, próbujecie odebrać swiatu ta nadzieję, ale zdradze Wam sekret... NIE UDA WAM SIE.. Wasze ego popycha Was do desperackich czynów. Przypominacie mi kogos, kogo poznałam dawno temu..Ta osoba dokonala zlego wyboru, ta osoba myslała że swiat jest idealny i w jej perfekcyjnym swiecie nie na miejsca dla mordercow i psychopatow, uwżała ze swiat to raj. Jej myslenie posłalo ją w otchlań rozpaczy. Wystrarczy wyjrzec przez okno zeby przekonać sie, że nie żyjemy w raju, nie popełniajcie tego bledu, co wyżej wymieniona osoba. Kazda noc jest dla mnie specjalna, jednak sobotnia noc będzie wyjątkowa. Każdy w budynku, każda osoba na widowni, każda osoba na swiecie ujrzy coś czego nigdy nie zapomni.. W sobote dam Wam coś naprawde specjalnego, nikt nie powie że to będzie latwe, oni wszyscy będą próbowali odebrać Ci twój dar, czy postąpią słusznie? Siostra SiSi jest bardzo smutna, przestańcie! 


Raz, dwa - Jenna już Cię ma.
Trzy, cztery - Zaraz w drzwi uderzy.
Pięć, sześć - Krzyż ze sobą nieś
Siedem, osiem - Myśl o swoim losie
Dziewięć, dziecięć - Nie dla Ciebie sen


TONIGHT IS STORY TIME! Dzisiejsze opowiadanie jest oparte na faktach, nazywa się "Poor Little Rich Girl" . Dawno, dawno temu żyła sobie slodka dziewczynka, miała piekne blond włosy, niebieskie oczy i urzekające spojrzenie, kogoś mi ona przypomina, Amanda, tak to opwiadanie jest o niej. Dziewczynke charakteryzował dziwny zapach *laugh* miała bardzo dobre serce i bardzo odpowiedzialnie podchodziła to zadań, które musiała wykonywać na swojej farmie. Wszystko zmieniło się w jej 18 urodziny, Amanda stała sie kobietą, nie interesowała już ją praca na roli. Mandy podążyła zła drogą, stała sie nieodpowiedzialną młoda kobietą. Pewnego dnia samolubna Amanda opuściła swoich rodziców, nie podziękowała im, nawet się z nimi nie pożegnała. Rodzice byli bardzo smutni, dlaczego nas zostawiła? Ciągle zadawali sobię to pytanie w głowach. Odpowiedz jest prosta, Amanda jest zepsuta i zła do szpiku kości. Każdy jej partner ją zostawiał, gdy dowiadywał się jakim pasożytem ona jest. Taka jest Amanda Keith, która zaszła tak daleko przez łóżko. Chcesz wiedzieć co widze, gdy patrze na Ciebie? Widzę tanią, przebiegłą kobiete, która desperacko próbuje złapać jej już dawno ulatniającą się młodość w swoje szpony. Popatrz w lustro, jesteś najbardziej fałszywą osobą, którą poznałam w całym swoim życiu. Bardziej nadajesz sie na striptizerke niż na wrestlerke, to też powód dlaczego masz już 30 lat, a nadal jestes singielka. Przez cała swoją kariere trwającą już 4 lata, nie osiągnęłaś kompletnie nic. Taka jest prawda o Tobie Amando, jesteś frajerem. Masz świadomość jak żałosnym człowiekiem jesteś? Zawsze Cię nie mogłam znieść. Jestem Catherine Vandella pochodze z szanowanej rodziny, moja rodzina siedzi w tym biznesie od trzech pokoleń. Organicaje takie jak DoH, MoW podpisały z Tobą kontrakt tylko dlatego że jesteś piękna. Nie jesteś niczym więcej niż wyglądem, może jesteś ladna na zewnątrz, lecz w środku nie masz za grosz rozumu czy charyzmy i dlatego pozostaniesz sama do końca życia.


Ostatnio zmieniony przez Catherine Vandella dnia Pon Maj 25, 2020 9:16 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Alexa Archer

Alexa Archer


Poor Little Rich Girl [MP I] Untitlededf Posts : 289
Likes : 158
Age : 25
Location : San Diego, CA

Poor Little Rich Girl [MP I] Empty
PisanieTemat: Re: Poor Little Rich Girl [MP I]   Poor Little Rich Girl [MP I] EmptyPon Maj 25, 2020 8:55 pm

Zgnieć robala!!!  king
Powrót do góry Go down
Catherine Vandella

Catherine Vandella


Poor Little Rich Girl [MP I] Untitlededf Posts : 56
Likes : 41

Poor Little Rich Girl [MP I] Empty
PisanieTemat: Re: Poor Little Rich Girl [MP I]   Poor Little Rich Girl [MP I] EmptyPon Maj 25, 2020 9:13 pm

Taki jest moj cel kochana 💖
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Poor Little Rich Girl [MP I] Empty
PisanieTemat: Re: Poor Little Rich Girl [MP I]   Poor Little Rich Girl [MP I] Empty

Powrót do góry Go down
 
Poor Little Rich Girl [MP I]
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
RPW | JOIN THE REBELLION :: REBELLION WRESTLING CENTER :: PROMO SECTION-
Skocz do: