RPW | JOIN THE REBELLION
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


 
IndeksIndeks  Oficjalna Strona RPW  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 YOUR 10 MINUTES WITH CATHERINE VANDELLA [CD]

Go down 
AutorWiadomość
Catherine Vandella

Catherine Vandella


YOUR 10 MINUTES WITH CATHERINE VANDELLA [CD] Untitlededf Posts : 56
Likes : 41

YOUR 10 MINUTES WITH CATHERINE VANDELLA [CD] Empty
PisanieTemat: YOUR 10 MINUTES WITH CATHERINE VANDELLA [CD]   YOUR 10 MINUTES WITH CATHERINE VANDELLA [CD] EmptyWto Maj 26, 2020 2:03 am

YOUR 10 MINUTES WITH CATHERINE VANDELLA [CD] 101087569_668221157301844_5571183138282930176_n.png?_nc_cat=108&_nc_sid=b96e70&_nc_ohc=0dGS9Ex5phsAX8RS9SO&_nc_ht=scontent-waw1-1


George Pennington: Witam wszystkich bardzo serdecznie! Nazywam się George Pennington i to Twój drugi podcast "10 Minutes with Rebellionist". Moim dzisiejszym gościem jest jedna z najgorętszych wschodzących gwiazd Rebellion Pro Wrestling, The Mother of Obsession, Catherine Vandella. Catherine, dobrze Cię widzieć.


Catherine Vandella: Dziękuje Ci George za zaproszenie, Ciebie również dobrze widzieć. Domyślam się, że chcesz poruszyć temat The Intense Regrets, prawda? Wiele osób zszokowało moje przejście, na ciemną strone mocy. Dobrze, nie będę uprzedzała twoich pytań, możemy zacząć.


George Pennington: A wiec, dlaczego Catherine, dlaczego?


Catherine Vandella: Gdy się tutaj dostałam, sądzilam, że to spełnienie moich marzeń. Bardzo szybko przekonałam się, że tutaj nie jest tak pięknie jak sobie wyobrażałam. Ostatnie miesiące uswiadomiły mi na kim tak naprawdę moge polegać. Uważałam, że Nicole zawsze stanie po mojej stronie, jednak bardzo się pomyliłam. Nie ufałam prawie każdej kobiecie z szatni, jednak pośród tych okropnych ludzi, znalazłam dwie osoby na których moge polegać, chyba wiesz o kim mówię? Te dwie kobiety uświadomiły mi co tak naprawde liczy się w życiu, dzięki nim powróciłam silniejsza niż kiedykolwiek.


George Pennington: Może przejdziemy do kolejnego większego tematu, jak twoje emocje po RPW Grand Sacrifice? Jakie jest twoje nastawienie do porażki, drużyny Rebellion w walce 5 on 5 Elimination Tag Team Matchu?




Catherine Vandella: Ty chyba naprawdę, chcesz popsuć mi ten dzień? A więc, to co się stalo w niedziele było upakarzające, to co mnie najbardziej irytuje to to, że Rebellion nie przegrało dlatego, że Revolt jest lepsze od nas. Rebellion przegrało w tej walce, ponieważ uczestniczki drużyny to zwykłe frajerki. Oczywiście nie licząc Jenny i SiSi, one dwie miały zwycięstwo w kieszeni, jednak słabe ogniwa drużyny uniemożliwiły im pokazanie na co je stać. Cieszy mnie fakt, że w ostatecznym rozrachunku czerwoni pokazali, że Rebellion zawsze było i będzie górą nad Revolt.




George Pennington: No proszę. Także Catherine, od kogo w organizacji czujesz największą konkurencje, myślisz, że są tutaj jakieś kobiety które mogą Ci zaszkodzić?


Catherine Vandella: Well George, nie będę kłamała, jest tutaj zawodniczka której naprawde się obawiam, chodzi mi tutaj o Amande Keith! hahahaha żartowałam, chyba nikt nie bierze tego klauna na serio. Teraz tak na poważnie, jestem gotowa na każda zawodniczke będącą w RPW. Wiem, że niektore z nich latami pracowały na swoją pozycje, ale wiem że z łatwością moge je pokonać. Spójrz na Fabulous, została pokonana przez początkująca gwiazde Revolt na Grand Sacrifice. Naprawde uważasz, że ktoś taki może zaszkodzic mi i moim dziewczyną? Odpowiedz jest prosta, oczywiście że nie. Chciałabym z miejsca pogratulować Alexie Archer, za wygranie turnieju Pure of Rebellion. Gratulacje, gratulacjami, ale miej sie na baczności Archer, nie próbuj zainkasować statuetki na mnie gdy obejme tron, bo źle sie to dla Ciebie skończy.




George Pennington: Jesteś bardzo pewna siebie, co dokladnie Intense Regrets planuje na najbliższe tygodnie?


Catherine Vandella: Gdybym Ci powiedziała, musiałabym Cię zabić hahaha. Jak brzmi to przysłowie? Dwoje osób może utrzymać sekret, jeśli jedno z nich jest martwe.


George Pennington: To było dziwne. Tak na zakończenie. Pewnie wiesz, że wielkimi krokami zbliża się finał sezonu. Zaskoczysz nasz czymś wielkim? Bo pragne przypomnieć, bylaś w main evencie pierwszego PPV, Unbothered.


Catherine Vandella: Ohh George, gala Unbothered to jedno z moich ulubionych wspomień z tej organizacji. Jeżeli chodzi o Final Bound to planuje coś spektakularnego, wszystkich Was zaskocze.


George Pennington: Dobrze Catherine, Twoje 10 minut dobiega już końca, niestety nie będę Cię wypytywać o potencjalne starcia, rywalki i story. Może wkrótce, coś na pożegnanie dla widzów?


Catherine Vandella: Powiem coś w strone, moich potencjalnych rywalek. Szykujcie się dziewczęta, żarty się skończyly. The Intense Regrets to nowa siła, która rozniesie cały czerwony roster, my trzy stanowimy wzór dla dywyzji kobiet i jesteśmy liderkami w szatni.
Powrót do góry Go down
 
YOUR 10 MINUTES WITH CATHERINE VANDELLA [CD]
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Catherine Vandella
» Stefani Novak, our new REBELLION World Champion for 2 minutes

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
RPW | JOIN THE REBELLION :: REBELLION WRESTLING CENTER :: PROMO SECTION-
Skocz do: