RPW | JOIN THE REBELLION
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


 
IndeksIndeks  Oficjalna Strona RPW  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 'Adrenaline' [MP]

Go down 
AutorWiadomość
Riley Aries

Riley Aries


Posts : 2
Likes : 2
Location : NEW ZEALAND

'Adrenaline' [MP] Empty
PisanieTemat: 'Adrenaline' [MP]   'Adrenaline' [MP] EmptyWto Maj 26, 2020 4:07 am

'Adrenaline' [MP] DdxWRUKUQAA_JpC%253Fformat%253Djpg%2526name%253Dlarge-3-2

"Patrzę w przyszłość, bo mogę. Nie przez arogancję lub złudzenia, ale przez proste doświadczenie."

Tego piątku zmierzę się z Lou Ciffer w starciu jeden na jednego, na Revolt. W końcu po podpisaniu kontraktu mogę pojawić się w występie telewizyjnym.. I to przeciwko osobie, która pierwsza w historii uzyskała punkt w książkach Grand Sacrifice. Gratuluję Lou, zapisałaś się w książkach historii Grand Sacrifice. Jednak nie o tym.. Spójrzmy na to, co nas czeka tego piątku. Nie różnimy się zbyt wiele, też niedawno debiutowałaś, miałaś upadki, wzloty i tak na okrągło. Dobrze się jednak stało, że postanowiłaś zostać z tą organizacją, ponieważ jesteś dobrą zawodniczką, aby wykręcić ze mną naprawdę dobry, sportowy pojedynek. Chciałabym się Tobie, a przede wszystkim RPW Universe trochę przedstawić..

Nazywam się Riley Aries. Rzeczy, za którymi będę stać, oznaczają znacznie więcej niż to, co sukces twierdzi w encyklopedii. Chcę wygrywać, chcę zdobyć mistrzostwo i zrobię to, nie poddając się. Czy tego piątku z Tobą przegram, czy może wygram. Dalej moimi aspiracjami będzie dalszy rozwój kariery oraz rozładowanie adrenaliny, którą w sobie trzymam. Oczywiście Lou możesz mieć swoje zdanie na ten temat. Możesz mnie typowo lekceważyć, a ja będę po prosty wykręcać najlepsze mecze, jakie tylko mogę, bez względu na wszystko.

Nie mogę się doczekać, kiedy nadejdzie czas, aby pokazać moje myśli. I zrobię to. Pewnie twoje próby sprawienia, żebym wydawała się gorsza od Ciebie będą naprawdę staranne i imponujące.. Ale wiedz Ciffer, że nadal będę wywierać trwały wpływ kogoś, kto może wnieść więcej do tego brandu niż kto inny, czy ci się to podoba, czy nie. Mam zamiar jak najlepiej wykorzystać ten mecz, jak najlepiej wykorzystać okazję, którą mi dano. To jest idealny moment aby pokazać, która z nas bardziej zasługuje aby startować w mistrzostwach Openweight, żeby zmierzyć się z Rachel. 

Przyjmuję każde wyzwanie postawione przede mną i to się nie zmieni. Ponieważ w końcu znam swoje możliwości i jestem w stanie zepchnąć dowolną konkurentkę do granic możliwości bez względu na to, kim oni są. 

Nie martw się Lou o Twoje wcześniejsze niepowodzenia. Powinnaś wiedzieć, że uczysz się na błędach. Zyskujesz wiedzę i stajesz się lepszą osobą. Dowiadujesz się, że bierzesz trochę tej straty i włączasz ją w swoją przyszłość, aby upewnić się, że nigdy więcej nie popełnisz tego samego błędu, i właśnie to zrobiłaś na Grand Sacrifice w walce z Fabulous. Chcę, aby nazwisko Riley Aries zostało zapisane w historii. Lecz moim zadaniem na następnym REVOLT jest po prostu pokazanie dlaczego to Riley Aries zasługuje od pierwszych dni kariery w RPW na startowanie w mistrzostwach, a następnie wygrać, myślę, że to dość proste, prawda? Chcę żebyś wiedziała, że przez ten tydzień będę trenować 10 razy mocniej, będę walczyła 10 razy dłużej na treningach, aby zdobyć to, czego naprawdę chcę w życiu. Chcę wygrać. 

Obydwie nie mamy nic do stracenia, ale wszystko do zyskania w tym momencie. Jeśli przegram z tobą, to tylko zważy los. To mecz, który muszę wygrać, mogłabym powiedzieć to samo dla ciebie. Ale ostatecznie chodzi o to, kto najbardziej tego chce. Kto chce zwyciężyć, żeby być wystarczająco zauważoną.

Podoba mi się to, że nie pokazujesz świata okrutnie, a wręcz chcesz go zmienić na coś lepszego. Przeżyłaś w życiu wiele, szanuję Cię. Nie zapowiada się, aby ta walka była czymś nieczystym; ponieważ obydwie nie chcemy oszukiwać. Nie będę oszukiwać, tylko postawię na moje umiejętności, które zrobiły ze mnie takiego człowieka jakim jestem obecnie. RPW potrzebuje takich osób, tylko szkoda, że zamiast ich jednoczyć do każe na siebie rzucać. Nie zranię Cię Lou, chcę tylko czystej walki.

Ale wiedz, że ciężko walczyłam, stawiałam czoła losowi, stawiałam czoła porażce przez wiele lat. Teraz nadszedł czas, aby zmierzyć się ze 'sprawiedliwością'. Dlatego Lou, pokaż jak bardzo chcesz wyznaczać sprawiedliwość. Przynieś wszystko co masz, ponieważ w ten piątek poczujesz dokładne wyładowanie adrenaliny Riley Aries. 


ARIES OUT.
Powrót do góry Go down
 
'Adrenaline' [MP]
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
RPW | JOIN THE REBELLION :: REBELLION WRESTLING CENTER :: PROMO SECTION-
Skocz do: