RPW | JOIN THE REBELLION
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


 
IndeksIndeks  Oficjalna Strona RPW  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 NO CHANCE [MP] (Tak Robert woem, kocham Cie xD)

Go down 
AutorWiadomość
Amanda Keith

Amanda Keith


NO CHANCE [MP] (Tak Robert woem, kocham Cie xD) Untitlededf Posts : 85
Likes : 45
Age : 27
Location : Pennsylvania

NO CHANCE [MP] (Tak Robert woem, kocham Cie xD) Empty
PisanieTemat: NO CHANCE [MP] (Tak Robert woem, kocham Cie xD)   NO CHANCE [MP] (Tak Robert woem, kocham Cie xD) EmptySob Maj 30, 2020 11:35 am



NO CHANCE [MP] (Tak Robert woem, kocham Cie xD) Receiv13

Amanda Keith & Susan Summers

vs

The Intense Regrets

Catherine Vandella & Sisi Diaz







Nie sądziłam, że kiedykolwiek będzie mi dane zobaczyć ludzką głupote, ale WOW życie jednak zaskakuje.
Cat... Nie sądziłam, że jesteś aż taką idiotką, na jaką wyglądasz. Poważnie! Uwierz mi, że pomimo twojego głupiego wyglądu i w miare orginalnego zachowania myślałam, że kryje się w Tobie ogromny podkład inteligencji, rozumu czy łączenia faktów, ale zawiodłam się na Tobie miłosiernie, ale za nim do tego przejdę, zdefiniuje twoją karierę. 
Gratulację! Udało Ci się kupić w progi The Intense Regrets! Cóż za osiągnięcie prawda? Kilka razy dzięki twojej ciotuni jdało Ci się wepchnąć dupe do walki o mistrzostwo, wow brawo... A co z byciem prawdziwą pretendetką, taką jak zostane Ja gdy w końcu Cię zniszczę? Skoro uważasz, że przez pokonanie Mnie raz jesteś super ważna, to powiem Ci, że jeżeli to Ci wystarczy, to śmiało wpisz to wszystko do listy osiągnięć, nie ma problemu, aczkolwiek to niczego nie zmieni. Masz szansę ponownie ze mną zawalczyć, przecież dla Ciebie jest remis 1:1, bo jakaś podróba ukradła mi ringname, ale chrzanić to, tak naprawdę nigdy Mnie nie pokonałaś Catherine i naprawdę boli Mnie to, że nie umiesz przyznać się do porażki. Boli Mnie też to, że kompletnie nie znasz mojej historii.. "Córeczka tatusia" zacznij może od faktu, że Ja nawt nie znam swojego ojca słonko, więc zamknij tą swoją napompowaną paszcze. 
Cat... Zdzierasz z niewłaściwą osobą, czy zdajesz sobie z tego sprawę? Co prawda nie jest to pojedynek one vs one, tylko team vs team plus Jenna oczywście, ale gdy sędzia wyliczy Cię do trzech, otrzymam największe osiągnięcie, czyli szacunek za to, że wyrzuciłam plastik do właściwego kosza. 
Nie czujesz soę nieco bezbronna, nie wiedząc o Mnie niczego, a wymyślanie jakiś głupot na mój temat, przez co pokazujesz swój niski poziom? Pamiętaj blondyneczko mam w nosie czy wygrana będzie uczciwa. Nie jestem osobą, która stara się zapisać w historii jako ta dobra, Ja w ogóle nie staram się zapisać w historii tak swoją drogą, nie walcze o sprawiedliwość i nie będe grała dobrej dziewczynki, bo w tym biznesie stanowczo lepiej jest być zimną bezuczuciową złą suką. 
Dałaś do zrozumienia w swoich wideach, że jestem "upadłą gwiazdą" i wiesz co, zastanów się kto nią jest, bo jeśli dalej tak pójdzie, to utoniesz w tej federacji, zwyczajnie popłyniesz na dno i ani twoja ciotunia, ani Sisi czy Jenna nie podadzą Ci ręki aby Cię uratować, więc uważaj z kim przystajesz. Więc spójrz z mojej perspektywy, skoro Ja jestem upadłą gwiazdeczką, nawet jeśli Ja nigdy nie powiedziałam, że w jakiekolwiek sposób świeciłam, to powiedz mi kim jesteś tak właściwie Ty..? Jestem według Ciebie nikim, to do cholery kim jesteś Ty? Jak ocemiasz samą siebie, skoro jestem ponad Tobą. Mam wrażenie, że w ogóle Mnie nie doceniasz, tak jak naprzykład moja tag team partnerka Susan, jest nowa, ale ona wie, że jestem znacznie więcej warta niż Ty i twoje silikony w cyckach, Ja i Sue zniszczymy was, bo dziewczyna ma taki potencjał, że nawet twoja tag team parterka Diaz wyskoczy z butów, ale no tak wszystkie trzy, a zwłaszcza Ty Catherine przeceniasz swoje umiejętności. Teraz nadszedł czas, że próbujesz się pokazać, zaistnieć, ale wiesz dobrze, że nie na długi czas, więc jest to za mało na zwycięstwo. Może nie widzisz, ale robisz teraz wokół swojej osoby sporo szumu.. Jednak potrwa to tylko chwilę. Szybko się wypalisz, bo teraz dajesz z siebie wszystko, ale to wciąż za mało. Gdybyśmy już miały wybierać gwiazdkę, która świeci zdecydowanie byłabym nią Ja o wiele bardziej niż Ty w przeszłości, teraz i przyszłości też. Kluczem tej federacji jest przystosowanie się do warunków, własny progres i ewolucja, dear. Tobie jednak ewidentnie czegoś brakuje. Jest w Tobie poprawa, ale dalej jesteś tą samą osobą... Więc jest to za mało, na bycie czołową postacią, którą Ja mogę się już teraz nazwać plasticzku. 
Jesteś zawodniczką z ogromną wolą do walki, ale jednocześnie jesteś największą idiotką jaką spotkałam. Pokazałaś, że w ogóle Mnie nie znasz, potrafisz przytoczyć tylko rzeczy wymyślone przez twój mały móżdżek, może również sztuczny swoją drogą. Zobacz ile Ja osiągnęłam w tej federacji mimo, że tak bardzo się staram... Praktycznie nic, bo nie zależy mi na tym jakoś mega bardzo, ale Tobie myślenie sprawia jakąś sporą trudność. Wiesz co właściwie pokazują twoje widea? Jesteś totalną ignorantką, w ogóle nie starasz się poznać swojego rywala, a Ja bije Cię pod każdym względem.. Masz zamiar powiedzieć, że jesteś ode Mnie lepsza? Skoro tak to pod jakim względem hmm..? Kryjesz się za czyimiś plecami odkąd tutaj jesteś, więc proszę zanim powiesz coś następnym razem postaraj się pomyśleć chociaż ciut nad prawdą, ale no tak ciężko Ci przyznać, że nie ważne co zrobisz Ja zawsze jestem nad Tobą prawda? Wiesz dlaczego jestem w teamie z Susan? Jest nowa, zarząd wie, że nikt inny nie wprowadzi zawodniczki lepiej do federacji niż sama Amanda Keith, która w swoim debiucie totalnie zniszczyła ring. 



Amanda wzdycha i głośno zaczyna się śmiać.



Sisi... A Ty masz zamiar siedzieć cicho i nawet nie wesprzesz swojej przyjaciółeczki? Gdzie jest Diaz, która miała swoje mistrzostwo? Ta wielka niepokonana Diaz? Czyżby zniknęła? Co się stało? Czy po prostu w przeciwieńswie do Vandelli wiesz, że stałaś się zwykłą porażką..? A Jenna? Ty nic nie powiesz? Twoje tag team partnerki rzucają soę na pożarcie wilką, a Ty będziesz stała i patrzyła tylko na to? Czy zadziałasz dopiero podczas walki w której Ja i Summers zniszczymy waszą całą trójke? 
Jesteście wszystkie żałosne. 
Nie rozumiem jednej rzeczy i pragnę odpowiedzi.... Po co zakładałyście team, jeśli się nie wspieracie, a w dodatku reprezentuje was osoba, która nic nie znaczy? Idziecie na dno razem z Catherine? Brawo gratulacje. 
Susan jest nowa, ale ma ogromny potencjał i zaangażowanie, dostrzega dobrych i pracowitych zawodników co jest u niej stanowczo na plus i sądze, że potragi złożyć was skinieniem palca, co pokazuje, że przy waszym prawdziwym teamie, nasz chwilowy team po prostu może zmiażdżyć was małym paluszkiem jak mrówke, więc jesteście gotowe? 
Nie ma odwrotu i nie ma szansy, jesteście skazane na porazke, gratuluje pokazania jak bardzo macie w dupie swoje przeciwniczki i tak jak Cat tag team partnerki, patrząc na to, że jej wideo przedstawia według Mnie walke Vandella vs Keith, a nie The Intense coś tam vs Keith & Summers. 
Czas na porażke, frajerki. 


Powrót do góry Go down
 
NO CHANCE [MP] (Tak Robert woem, kocham Cie xD)
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
RPW | JOIN THE REBELLION :: REBELLION WRESTLING CENTER :: PROMO SECTION-
Skocz do: