RPW | JOIN THE REBELLION
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


 
IndeksIndeks  Oficjalna Strona RPW  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Missed Me? [CD]

Go down 
AutorWiadomość
Alexa Archer

Alexa Archer


Missed Me? [CD] Untitlededf Posts : 289
Likes : 158
Age : 25
Location : San Diego, CA

Missed Me? [CD] Empty
PisanieTemat: Missed Me? [CD]   Missed Me? [CD] EmptySob Sie 01, 2020 1:46 pm

Missed Me? [CD] Tumblr_muw4xyJjTR1s8qckpo1_500Missed Me? [CD] Tumblr_muw4xyJjTR1s8qckpo1_500


Na ekranie pojawia się logo RPW, które rozmazuje się i po chwili śnieżenie pokrywa cały ekran. W tle słychać kobiecy śmiech, który przybiera na intensywności z każdą sekundą, aż wreszcie urywa się, a obraz ciemnieje, by po chwili ukazać Alexę Archer.

Tęskniliście? Zapewne już nie możecie wytrzymać, aż znów pokażę Wam najwyższy poziom umiejętności ringowych. Po ostatnim Rebellion pewnym jest to, że nie ma dla mnie rzeczy niemożliwych. Zdetronizuję Scarlett szybciej niż sobie wyobrażacie. Nie ma już hamulców i blokad w głowie, które sugerują, że nie mogę czegoś zrobić. A jeśli chcecie zarzucić mi brak pokory, to pozwólcie, że dam Wam lekcję życia.
Póki oddycham, a moje serce bije, nie zabraknie mi pokory. Zawsze przyjmuję wszystko na klatę. Czy to triumf, czy porażka. Każde zwycięstwo pokazuje mi jednak, że jestem najlepszym materiałem na odbudowanie tego biznesu z gruzów, które pozostały po legendarnej Ciri czy Tarji, która utraciła swój blask po powrocie.

Stefani Novak? Legenda, a jednak nic ciekawego od jej powrotu się nie wydarzyło. Resztki szacunku, jaki pozostał mi do ikon tego biznesu, wykierowany jest w Victiorię. Angel pokazuje jako jedyna, że jeszcze chce jej się walczyć o dobre imię kobiecego wrestlingu.

Moja rewolucja już się rozpoczęła, każdy, kto stanie ramię w ramię ze mną, jest jej współtwórcą, o której będą opowiadać sobie przez wieki. RPW stanie na piedestale federacji, będzie dumnie trzymać sztandar jakości i dominacji, dzięki naszej sile, która postawi na nogi to, co upadło.

Kolejny przystanek? Under Siege, na którym wezmę, co mi się należy.

Śmiech ponownie rozbrzmiał i pulsacyjnie zmieniał głośność, po czym został zagłuszony grzmotem, którego wizualizacja ułożyła się w logo zawodniczki, by po chwili pokryć się czernią.

Missed Me? [CD] Comment_Bsmwf0jgQyjzCnkgJLKetPWHCR9I74q2

Stefani Stoudemire said this is a good shit!

Powrót do góry Go down
 
Missed Me? [CD]
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
RPW | JOIN THE REBELLION :: REBELLION WRESTLING CENTER :: PROMO SECTION-
Skocz do: