RPW | JOIN THE REBELLION
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


 
IndeksIndeks  Oficjalna Strona RPW  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Every Legend has started

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Kimberly Moriarty

Kimberly Moriarty


Posts : 33
Likes : 20
Age : 28
Location : Ontario, Kanada

Every Legend has started Empty
PisanieTemat: Every Legend has started   Every Legend has started EmptyPon Sie 03, 2020 7:01 pm

Czego tu chcesz? Przecież jeszcze nie tak dawno sama twierdziłaś, że wrestling jest udawany! Hehe...
( Słychać damski śmiech. )
Ktoś tu nie wie nawet czym jest PROWOKACJA! Wrestling zawsze był moją pasją, odkąd byłam mała w sztukach walki upatrywałam ujście dla mojej agresji, nad którą nie zawsze panuje. Jestem straszliwie obciążona genetycznie, ze względu na mego ojca, jednak ja w odróżnieniu od niego spożytkuje swój upór, inteligencję, agresję oraz samozaparcie we właściwym kierunku. Raz na zawsze oczyszczę swe nazwisko i zaprowadzę Legende mego rodu tam, gdzie powinna się znaleźć od samego początku.



(W tym momencie kamera pokazuje siedzącą w półmroku kobietę i dopiero teraz możemy zauważyć, ze jest nia Kimberly)



Nazwisko Moriarty będzie jeszcze widniało w światłach reflektorów jako to najważniejsze spośród wrestlingowych nazwisk. Odbiłam już swe piętno w MMA, taekwondo czy nielegalnych bitkach ulicznych. Teraz przyszedł czas wrestlingu, a konkretnie jednej federacji, gdzie w szybkim tempie mam zamiar zdominować wszystkie panie, które nie podporządkują się takiemu, a nie innemu stanowi rzeczy. Moriarty będzie najgorętszym numerem jeden, a ja stanę ponad wami wszystkimi wznosząc kolejny sport walki na wyżyny oglądalności. Agh...

(Kimberly wydała z siebie dziwny, zwierzęcy odgłos jakby biła się sama ze sobą, po czym przetarła dłonią czoło, prostując się w dumna pozę. Założyła nogę na nogę i dumnie spojrzała prosto w oko kamery.)

Every Legend has started Images?q=tbn%3AANd9GcTDycKeC8F3DIf90BjTUrNrQK6ZUPJRvwKJPw&usqp=CAU

Drzemie we mnie ogromny potencjał oraz....Straszliwy potwór. Nie chcecie go obudzić. Moje dziedzictwo jest przeogromne. Nie jesteście w stanie poradzić sobie z nim...poradzić sobie ze mną. Przyparta do muru jestem zdolna do naprawdę podłych lecz i wielkich rzeczy. Może chwilowo i gram po stronie Aniołów....lecz nigdy nie będę jedną z nich. Zapamiętajcie to sobie.

(Kobieta wstała z krzesła, po czym niedbale popchnęła kamerę, która spadła ze statywu. W ekranie widać było jedynie jej oddalające się stopy.)




Powrót do góry Go down
Stefani Stoudemire

Stefani Stoudemire


Every Legend has started Untitlededf Posts : 123
Likes : 149
Age : 28
Location : Buffalo, New York, USA

Every Legend has started Empty
PisanieTemat: Re: Every Legend has started   Every Legend has started EmptyPon Sie 03, 2020 7:21 pm

interesting🧐🧐🧐🧐
Powrót do góry Go down
 
Every Legend has started
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» LEGEND KILLER COMMING SOON [CD]

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
RPW | JOIN THE REBELLION :: REBELLION WRESTLING CENTER :: PROMO SECTION-
Skocz do: