RPW | JOIN THE REBELLION
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


 
IndeksIndeks  Oficjalna Strona RPW  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 I SHOULD TO MAIN EVENT. PERIODT.

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Stefani Stoudemire

Stefani Stoudemire


I SHOULD TO MAIN EVENT. PERIODT.  Untitlededf Posts : 123
Likes : 149
Age : 28
Location : Buffalo, New York, USA

I SHOULD TO MAIN EVENT. PERIODT.  Empty
PisanieTemat: I SHOULD TO MAIN EVENT. PERIODT.    I SHOULD TO MAIN EVENT. PERIODT.  EmptySro Wrz 30, 2020 6:22 pm

I SHOULD TO MAIN EVENT. PERIODT.  Untitled1234
I SHOULD TO MAIN EVENT. PERIODT.  Untitled1234%2B%25281%2529%2B%25281%2529


Vera Sapphire. Jak jej nazwisko daje do myślenia będzie dużo się sapała, i nie, nie oznacza to w jej przypadku szafir. Ten okres był dosyć trudny dla nas wszystkich, mowa tutaj oczywiście o dość dużej przerwie spowodowanej przez koronawirusa, ale mam nadzieję, że Vera nie zrobi sobie przerwy o tydzień dłużej, ponieważ już dawno się miałam okazji kogoś zniszczyć. Oczywiście mowa tutaj ringowo, nie o moich pracowników. Coś czuję, że nie będzie to bitwa na proma w stylu promowania kodów rabatowych na cheesa, chikkera, średnie frytki i średnią colę w McDonald's. Dlatego mnie to bardzo cieszy! Niestety nie mam żadnych powodów aby Cię nie lubić mała. Sad Gale niestety nie są jeszcze w TV, więc nie mam za bardzo na bazie czego mieć argumentów, żeby Cię zniszczyć psychicznie, ale to chyba nie potrzeba wiele. Meh.


I SHOULD TO MAIN EVENT. PERIODT.  Hyhty


Czas usiąść i przemówić do Ciebie z mojego zacisza domowego jak przystało na Stefani Novak, czyli z pierdolnięciem. Przy okazji próbuje pisać jeszcze bardziej w moim stylu, aby nikt znów nie przywłaszczył sobie mojego video i dodawał na inne portale, aby dostawać push. I am so sorry honey. ALE DOBRA JUŻ, OKEJ! Mam walkę z Verą Sapphire, a nie z BigEgoMasterem2008.

Najpierw pozwól, że Cię ostrzeże i coś wyjaśnię. Myślę, że musisz wziąć głęboki oddech, cofnąć się o krok w tył zanim zaczniesz kłapać ryjem i zdać sobie sprawę, z kim do cholery rozmawiasz. Dalej pamiętam Twoją wojnę o 10 minut w RPW Live TV. Podczas kiedy ledwo zaczęłam mówić i wyszła ona. Ona. Właśnie, ona. Nikt nawet nie pamięta dokładnie kto. Całą moją karierę muszę walczyć o moją przyszłość ringową. Począwszy od kiedy pokonałam Rachel Carver oraz Amandę Keith w Triple Threat Matchu, aby zostać pretendentką do mistrzostwa świata wagi ciężkiej. Okej, na Criminal Town przegrałam, ale zażądałam rewanżu. Więc go dostałam. Na Tribe of Legends wykorzystałam swoją szansę, lecz ten debil Fabulous, którego reign był gorszy niż Gisele O'Dare (co jest naprawdę wyzwaniem i może spokojnie sobie wpisać do CV, jakby nie miała roboty chętnie ją przyjmę do S. Novak Inc.) Ale wiesz co Vera? Ludzie zastanawiali się, czy pokonam SiSi.. Mimo, że ta na siłę wpychała swoje PrAwDZiWE Ja, żE Ona JeST TaK SamO MoW oRigInAl Bo ZadEbIutoWala tYlko 2 MieSiaCe pO CHrIstIe SkY. I te debile jej w to uwierzyli, no to sorry not sorry, ale trzeba być Catherine Vandellą aby w to uwierzyć. Na szacunek pracuje się całą karierę Verka. Jednak Ci ludzie, którzy wydali majątek aby zobaczyć mnie, Stefani Novak.. Byli w pełni świadomi, że zamierzam dać świetne przedstawienie. I dałam, poskromiłam clowna, BecOuSe I a M fAbuLeS. Ale potem clown poskromił mnie, so I won't. (kmwtw) A potem.. Zniknęłam. Miałam dość, po prostu nie chciało mi się spędzać czas w szatni z tak nisko wykształconymi osobami. Ale był koronawirus, nudziło mi się, więc na Grand Sacrifice wygrałam. (Tak na Grand Sacrifice, debilu. Nie Gates to Glory jak to określiłaś na gali.) Do tej pory nie zrobiłaś absolutnie nic, aby stać się wartościowym współpracownikiem naszej firmy lub kimś, kto ma prawo podejść do prawdziwych mistrzów, takich jak ja, i zacząć krytykować. Ledwo się pojawiłaś, a już dostałaś title shot. YAAAS QUEEEN!! WE STAN THE BEST REVOLT CREATIVE TEAM <33 YAAAAY!!!! Czy zabrzmię dosyć basic kiedy powiem, że jestem lepsza niż Ty? Nie? Okej. Jestem lepsza od Ciebie. Jestem na zupełnie innym poziomie, podczas gdy ty wciąż próbujesz podnieść się poniżej mnie. Oh Vera, powinnaś sobie przybić piątke z Liv Prey, bo musisz zrozumieć, że jestem na poziomie nieosiągalnym dla zapaśników o niższych kartach, takich jak Wy. Daje Wam jeszcze dwa tygodnie, i nie będzie Was. Przejdziecie do najbardziej ekskluzywnego brandu na świecie - Former Talents. Wiesz sis, musisz mieć pewną ilość komórek mózgowych, aby naprawdę zrozumieć, jak bardzo złą bitch musisz być, aby być na poziomie Stef. Sądząc po twojej nieobliczalnej odpowiedzi i ogólnej okropnej treści na galach.. To najprawdopodobniej nie zniesiesz upału, jaki Stefani Novak wnosi do tej kuchni, skurwysyny. Ja przechodzę obok pola kukurydzy, mrugam, a tu popcorn. Poza tym nie, nie zwróciłam zbytnio uwagi na nic, co szczekałaś na tej gali, prowadzącej do Day of Reckoning, bo nie jesteś na moim radarze, suko. So step back. To jest dosyć smutne, że zarząd Revolt nie potrafi przejrzeć na oczy. Nie potrafi dać tego, czego oczekują inni. Zamiast dawać mi Verę Sapphire, powinni mi dać Lolitę oraz RPW World Championship, a Wy dajecie mi walkę na Day of Reckoning o możliwość walki z Ra-(rzyg)-chel? Oh boi, OH BOI. Chociaż.. Podoba mi się ta idea. Podoba mi się. Stefani Novak. Pierwsza osoba, która zdobyła główne oraz midcardowe mistrzostwo. Pierwsza w historii osoba, która zdobyła dwa mistrzostwa. Brzmi świetnie, co? Dlatego nie mam Wam za złe, chociaż sprawdzę Cię Vera, czy na Day of Reckoning muszę się sporo przygotować. Jeżeli z Tobą wygram, to tylko potwierdzi moją wielkość. A jeżeli przegram, to.. No w sumie to nic. Jest dużo wymówek, ale w sumie wolę przegrać z Tobą, niż z Liv Prey. KTÓRA TEŻ DO CHUJA JEST W RECKONING CHAMBER MATCHU! To tak jakby dać licealistkę do grupy z przedszkolakami, bich pls. Obiecuję Ci, wymyślę taką taktykę, że nawet Rachel się pogubi i straci na moją korzyść to, co trzeba. Aby moja.. WAIT. HOLD ON.


[url=#]I SHOULD TO MAIN EVENT. PERIODT.  Hqdefault[/url]


ABY MOJA.. MOJA DROGA! MOJA DROGA DO ZOSTANIA TRIPLE CROWN CHAMPION SIĘ ROZPOCZĘŁA! STEFANI NOVAK. THE HISTORY MAKER. COŚ NIESAMOWITEGO. Proszę, wstrzymajcie jeszcze łzy. Pierwsze video, na luzie. Oczekuję, że nie zarzucisz typowym "nikogo nie obchodzisz", jebać to, czy sama to użyłam czy nie, ale spójrz kim jestem, mi wszystko wolno. Ale wracając do zarzuconego przeze mnie pytania.. No bo w sumie kogo obchodzi Stefani Novak, prawda? Boże, mówienie o przeszłości naprawdę przyprawia mnie o ból głowy. Czuję, jak mój mózg wibruje w mojej czaszce, słysząc, jak te wszystkie suki szczekają godzinami. Czy to te OG, czy nowe. Nikt nie był w stanie mnie zdominować w 100%. Nie Vera. Nie myśl nawet o tym, że Ci się to uda. To byłoby jakieś szaleństwo, nawet nie chcę o tym myśleć, ale prawdopodobnie to "szaleństwo" nie tak szalone, jak Fabulous, która nie śpi po 90 godzin wpadając na swoje kolejne „innowacyjne pomysły”. Mija jakaś  1043 godzina, a żadnego pomysłu wciąż nie ma. 

Ale okej, też kiedyś w jakimś stopniu byłam na Twoim miejscu. Codziennie przypominano mi, że nie mam tego, czego potrzeba, by pokonać prawdopodobnie jedną z największych rebelionistek naszych współczesnych czasów. I wiesz co? Pokonałam SiSi Diaz, WATCH ME! Byłam nieustannie testowana przez wiele czynników. Tak jak wiele innych ludzi. Chodzi mi o osoby, które są w tym biznesie już od pięciu lat. Na nich zawsze ktoś stawia ich przeszłość, która została wydobyta z głębokich archiwów piekła i była, a nawet wciąż jest wykorzystana przeciwko im. Dlatego gdy przyjdzie taka nowa bijacz, za dużo w promie nie możemy zbyt sporo o takich powiedzieć. Dlatego czekam, aż się odpalisz.

Jill Bennett said this is a good shit!

Powrót do góry Go down
Elisabeth Queen

Elisabeth Queen


I SHOULD TO MAIN EVENT. PERIODT.  Untitlededf Posts : 203
Likes : 63
Age : 36
Location : Queen City, Missouri

I SHOULD TO MAIN EVENT. PERIODT.  Empty
PisanieTemat: Re: I SHOULD TO MAIN EVENT. PERIODT.    I SHOULD TO MAIN EVENT. PERIODT.  EmptySob Paź 03, 2020 4:37 am

Spokojnie
Nie raz i nie dwa będziesz w main evencie 😉
Powrót do góry Go down
 
I SHOULD TO MAIN EVENT. PERIODT.
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
RPW | JOIN THE REBELLION :: REBELLION WRESTLING CENTER :: PROMO SECTION-
Skocz do: