RPW | JOIN THE REBELLION
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


 
IndeksIndeks  Oficjalna Strona RPW  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Komplikacje

Go down 
+3
Robin Roberts
Catherine Vandella
RPW
7 posters
AutorWiadomość
RPW

RPW


Posts : 13
Likes : 5

Komplikacje Empty
PisanieTemat: Komplikacje   Komplikacje EmptyCzw Paź 22, 2020 6:21 pm

Cześć wszystkim,

Jak wiecie bądź nie, mieliśmy OGROMNY lockdown jeśli chodzi o gale i aktywność efedki. REVOLT trochę mniej, ale wciąż zdaję sobie sprawę, że to moja wina. Niektórzy, którzy mają ze mną kontakt na porządku dzienny wiedzą, że trochę było słabo, ale to tylko takie tłumaczenie. Fedka była off na czas aż 5 miesięcy, nie wiem jak to zleciało, kiedy zleciało. Jesteśmy w plecy X czasu i przede wszystkim gal PPV. Co to oznacza? Że jeżeli będziecie chcieli wciąż grać w RPW, sezon drugi będzie po prostu krótszy i niektóre gale PPV nie będą miały miejsca, takie jak np. Criminal Town, Gates to Glory. Przede wszystkim chciałbym Was bardzo mocno przeprosić, Paulinę, której wiem, że na pewno zależy na istnieniu fedki, ponieważ ta pomimo, że ja nie pisałem gal, to ona pisała swoje części. Kolejna sprawa - REVOLT najprawdopodobniej zostanie zablokowane i znowu będzie jeden brand. Paulina niestety nie ma takiego czegoś, że sama napisze całą galę z walkami, czy to weekly show, czy PPV. Dlatego jeśli znajdą się osoby, które pomogą w pisaniu walk Paulinie z REVOLT - REVOLT przeżyje i będzie dalej funkcjonowało. Sam chciałbym aby to było, ale jak wiecie, ja sam mam na głowie CAŁY brand Rebellion. Co jakiś czas ktoś napisze jakąś walkę aby mi pomóc, ale no. Wiecie o co chodzi (XD). Wszystkie daty panowań mistrzostw zostały zmienione. Od daty wygrania do daty 3 maja (Wtedy było Grand Sacrifice.) Przepraszam, ale no chciałbym aby kiedyś może byłaby możliwość aby pobić długość tego runu. Przepraszam Was wszystkich jeszcze raz, wiem, że niektórzy już mogą mi nieufać, ale zachęcam do dalszego grania, ponieważ samemu mi zależy na tym. Jeśli zostajecie (już jakiś czas temu opublikowałem ankiete na messengerze.) to i tak zostawcie po sobie coś w odpowiedzi na ten post.

Bardzo bym was prosił. Zostawcie po sobie jakiś znak, opinie, Wasze odniesienia. ORAZ+
1) Czy podoba Wam się prowadzenie Waszej postaci.
2) Czy gale PPV powinny być wciąż live.
3) Jakie nowe atrakcje powinny zostać dodane do organizacji. (wiadomo, gale już na 100%.)

Dziękuję Wam i przepraszam za nieuszanowanie Waszego czasu, pracy. 

Chciałbym abyście dalej mieli ten hype, co wcześniej.

Przepraszam.
Powrót do góry Go down
Catherine Vandella

Catherine Vandella


Komplikacje Untitlededf Posts : 56
Likes : 41

Komplikacje Empty
PisanieTemat: Re: Komplikacje   Komplikacje EmptyCzw Paź 22, 2020 6:39 pm

Witam!
 Bardzo mi sie podoba jak prowadzona jest moja postać

Moim zdaniem gale nie powinny byc juz prowadzone live, mimo że to fajne bardzo, ale wiem ile kosztuje to osobe która bedzie to wstawiać.

Idk, chcialbym zobaczyc WarGames match na jakims FPV

Stefani Stoudemire said this is a good shit!

Powrót do góry Go down
Robin Roberts

Robin Roberts


Komplikacje Untitlededf Posts : 161
Likes : 73
Age : 25
Location : Belfast, Ireland

Komplikacje Empty
PisanieTemat: Re: Komplikacje   Komplikacje EmptyCzw Paź 22, 2020 7:06 pm


  • 1. Zawsze mi się podobała Robin, zdania nie zmieniłam. Czekam na powrót.
  • 2. Nie no, zależy od czasu kiedy to wstawicie itp. Narazie znalazłam pracę, bo jak zauważyliście przeprowadziłam się. Jeśli live nie będzie o 1 w nocy, albo 24 to spoko. Smile (oczywiście w tygodniu)
  • 3. Nie wiem co by tu jeszcze dodać. Wydaje mi się, że jest ok. 

Stefani Stoudemire said this is a good shit!

Powrót do góry Go down
Elisabeth Queen

Elisabeth Queen


Komplikacje Untitlededf Posts : 203
Likes : 63
Age : 36
Location : Queen City, Missouri

Komplikacje Empty
PisanieTemat: Re: Komplikacje   Komplikacje EmptyCzw Paź 22, 2020 7:38 pm

1) Tak

2) Tylko ten ToL match na żywo fajnie się oglądało. Także tylko to Moim zdaniem powinno być live 

3) walki typu WarGames czy Championship Scramble

Stefani Stoudemire said this is a good shit!

Powrót do góry Go down
Jean Ripley

Jean Ripley


Posts : 33
Likes : 51

Komplikacje Empty
PisanieTemat: Re: Komplikacje   Komplikacje EmptyCzw Paź 22, 2020 9:28 pm

1. Ogólnie to mi zaproponowała to Alexa Archer, szczerze mówiąc, trochę głupio było, ze czekałem na debiut tyle czasu przez brak systematyczności. Ale widze, ze wszystko nabiera ponownie rozpędu (maile mam cały czas z forum go pewnie coś się dzieje)🤣 Ale chce zostać. Podoba mi się jak to wszystko działa i mimo jak się staracie aby coś takiego było. Promo mojej postaci na rebellion było dobre. Widze, ze ktoś zaglądał w kartę mojej postaci Na forum Smile podoba mi się to, nie mogę się doczekać aż będzie już 24 aby zobaczyć moja walkę. 
2. Nigdy nie byłem obecny na takiej gali. Ale chciałbym to zobaczyć. Na pewno są emocje!
3. Tak jak wszyscy mówią - War games byłoby czyms! Ale chciałbym jakieś ekskluzywne wywiady w oddzielnych postach albo artykuły coś jak wstawia wwe na swoją stronę.

Stefani Stoudemire said this is a good shit!

Powrót do góry Go down
Fallen Angel

Fallen Angel


Komplikacje Untitlededf Posts : 109
Likes : 170
Age : 28
Location : Austin, Texas

Komplikacje Empty
PisanieTemat: Re: Komplikacje   Komplikacje EmptyPią Paź 23, 2020 9:31 am

Chcę brać w tym nadal udział, będę dawać z siebie tak dużo jak do tej pory (jeśli ktoś ma wątpliwości co do tego, śmiało). Ale mój zapał z każdą taką przerwą niestety gaśnie.

1. Nigdy nie narzekałam na prowadzenie Fallen. Jeśli coś by mi nie pasowało powiedziałabym od razu. XD Jakoś nie wyobrażam sobie grać innym charakterem.
2. Osobiście wolę, gdy gale wstawiane są od razu, łatwiej jest wtedy osobie wstawiającej i robi to bez pospieszania i bez presji. Ale ToL jak ktoś wyżej wspomniał fajnie czytało się live.
3. Narazie może zajmijmy się galami, by były dodawane i pisane na czas a z czasem pomyślimy o udoskonaleniach. Na chwilę obecną nie mam żadnych pomysłów. Buziaki
Powrót do góry Go down
Alexa Archer

Alexa Archer


Komplikacje Untitlededf Posts : 289
Likes : 158
Age : 25
Location : San Diego, CA

Komplikacje Empty
PisanieTemat: Re: Komplikacje   Komplikacje EmptyNie Paź 25, 2020 1:12 pm

Hej, hej!
Czas na rozprawkę od Kerszer XD

Ogólnie przez tę nieregularność totalnie już mi wszystkie chęci opadły i myślałam nad tym, by sobie dać już spokój z graniem i smutno mi było na myśl, że tak szybko się to wszystko rozwaliło. Powrót do żywych nastąpił chyba w idealnym momencie i przywrócił mi chęć do bycia w tym wszystkim dalej.
Wiadoma sprawa, że żarciki z niedotrzymania słowa przez Roba odnośnie gali się pojawiały, ale z tyłu głowy wiedziałam, że chłop się w końcu weźmie i zrobi. I zrobił! 
Irytującym jest jednak fakt, że kiedy ogłoszone zostało wznowienie gal i wrzucenie karty następnej gali, pojawiły się komentarze typu "fajnie, fajnie, ale i tak nie napiszę proma". Jakby okej, ja rozumiem, że może się odechcieć etc., ale komentarze tego typu można zachować dla siebie, a nie wbijać szpilki osobom, które się starają. 

Prowadzenie postaci: 

Prowadzenie postaci Alexy bardzo mi się podoba, nie mam zastrzeżeń na ten moment, a jeśli takowe się pojawiają lub rodzą się nowe pomysły, informuję i gadamy o temacie.

Kwestia prowadzenia Very nie za bardzo mi siedzi. I mean, nie każda bitch ma taki sam charakter i przy ostatniej rozmowie na Discordzie o tym było wspomniane. Moja wizja w promach i budowie gimmicku jest czymś nad czym staram się pracować i cały czas trzymać to jako spójną całość, jednak rozpisywana jest w sposób kompletnie odbiegający od mojej wizji.'

Dash prowadzony był jak do tej pory okej, jednak mam wrażenie, że jest to robione na takie 40% i od niechcenia. Rozumiem, że postaci męskie to nowość i może nie ma jeszcze takiego pomysłu na rozwijanie ich segmentów, ale oczekiwałabym czegoś więcej, jeśli mam być szczera. Żeby jego wypowiedzi i działania były bardziej dopasowane do niego, a nie "uogólnione"(?). Mam nadzieję, że rozmiecie o co chodzi.

Prowadzenie Revolution totalnie mi pasuje, podoba mi się, że obie postacie z drużyny mają także osobne storylines i nie są brane jako jedna materia, tylko Rob stara się zbudować momentum zarówno Alexie jak i Maddy. 

Gale PPV:
Mówiłam już o tym na Discordzie, ale wspomnę o tym jeszcze raz: To jest bardzo fajna sprawa, ale no niestety dużo z tym zabawy i niestety czasu jest coraz mniej na spędzanie kilku godzin na Discordzie i śledzenie fabuły całej gali na bieżąco. Byłabym raczej za wstawianiem całej gali na bloga od razu, ewentualnie raz na jakiś czas zrobić coś na głosowym i zrobić live'a.

Nowe atrakcje? 
Jeśli wziąć pod uwagę szeroki zakres tego zagadnienia, mam kilka propozycji. 
1. Pasy tag teamowe. Ale do tego niestety potrzeba więcej drużyn w dywizji, a obecnie jeśli dobrze pamiętam mamy ich aż dwie (?). Dość ciekawa forma współpracy i może nowa forma promowania będzie sporym odświeżeniem.
2. War Games match. Marzę o tym u nas!
3. Coś na wzór Mixed Match Challenge. Losowanie partnerów (niekoniecznie różnych płci) ze sobą i krótki turniej o np miano pretendentów do Tag Titles. 
Jak widać chyba potrzebuję rozszerzenia dywizji drużynowej.
4. Mamy trochę debiutantów, którzy mogliby wziąć udział w czymś w rodzaju Mae Young Classic, który dawałby wygranej osobie jakiś większy push. Pomogłoby to na pewno rozwinąć promowanie i od razu zaangażować każdego po kolei, by nikogo nie korciło o posądzanie o kolesiostwo z pushem nowych osób. 


Liczę, że staniemy na nogi solidnie i utrzymamy przy życiu oba brandy, bo zabawa jest lepsza, gdy mamy większe pole manewru Smile 
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Komplikacje Empty
PisanieTemat: Re: Komplikacje   Komplikacje Empty

Powrót do góry Go down
 
Komplikacje
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
RPW | JOIN THE REBELLION :: REBELLION TALKS :: RPW-TALKS-
Skocz do: